Farský je polistopadový spratek. Ten by vylezl do holubníku i bez žebříku. Kritizuje a vysmívá se všemu co bylo za komančů a přitom jeho morální profil je oproti komančům souborem hnusu a kariérismu. Takový hle člověk za Čechy kopat nebude. Naše politická elita je souborem lidí kteří jdou jen a pouze za svým osobním prospěchem. Co jsme si zvolili to máme. Doufám že příští rok bude zlomem nad současnou vládou.
Nechápu proč si většina tzv. umělců myslí že jejich názor je ten nejsprávnější a mají ho akceptovat pokud možno všichni. Každý má právo zdělit svůj názor, je přeci tzv. demokracie slova, bojovali za ni hlavně novináři a herci a teď pokud někdo zdělí opačný názor tak se k němu vymezují a případně mu nadávají. Úplně každý má máslo na své hlavě a tak zklidněte hormony a nechte i prostor pro názor všem.
Nech si naordinovat něco, co není od ministra zdravotnictví Válka. Jistě se o tebe postarají tví věrní z pětikolky. Markéta ti bude vařit čaj a dávat obkládky, věrný pirát Bartoš ti pustí pár diskotékových trháku, a případně ti ubalí špeka aby jsi se cítil lépe. Tak čus a nespěchej s návratem. Ušetří státní kasa za zbytečné vyhazování peněz za tvé návštěvy v zahraničí. A hlavně nejez Nutelu, ani tu z Německa i když je větší.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Tak už nevím kde je míra vkusu. Každá stárnoucí ,,tzv" celebrita která se omotá mokrým ručníkem je nazývána bohyní. Vyklenuté povadlé břicho, dlouhá štíhlá ňadra a určitě pevný zadek. Trapnost. Ta dáma by měla mít více sebereflexe, ale ta ji určitě chybí.