Zažila jsem totéž dvakrát v životě. Jednou při státnicích na VŠ a jednou před nějakým vystoupením na veřejnosti. Nemusí jít nutně o důležitou událost, může se jednat o pověstnou poslední kapku při dlouhodobé zátěži.
Vitamíny a minerály si klidně dejte, nebo ještě lépe, jezte více zeleniny a ovoce, uberte alkohol a prázdné kalorie. A trochu si odpočiňte. Doktor vám těžko doporučí něco jiného. Skutečná panická ataka vypadá trochu jinak.
Třeba matka nemanipuluje, ale snaží se chránit dceru. Dvanáctiletá dívka už umí vyjádřit svůj názor a většinou má vlastní mobil. Pokud ji proti její vůli seberou matce a dají otci, kam z nějakého důvodu nechce, může to skončit velice špatně. Jak, to si můžete přečíst tady: Odkaz
Možná tu holčinu budou brát vážně, až z okna skočí opravdu. Pokud tedy ještě bude naživu. Sama vím moc dobře, jak soud (ne)bere v úvahu názor dětí, a že nestačí deklarování sebevraždy, je nutné se o ni nejprve pokusit, a to aspoň několikrát a pořádně, aby dítě začali brát vážně. Pokud to tedy dítě přežije.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Přesně tak. Děcka z toho mají trauma a u těch citlivějších jsou výsledkem psychické i fyzické problémy. Nedávno jsem navštívila dětskou psychiatrii v nemocnici a aspoň polovina z hospitalizovaných dětí měla "střídavku". To těžko mohla být náhoda. Většinou ty děti v pubertě trpěly úzkostmi, stresem, časté je u nich sebepoškozování, pokusy o sebevraždu atd. Ale tatínek si mnul ruce, jak to matce "natřel" a jak se fikaně vyhnul placení výživného.
2 odpovědi