Záleží na tom, jaké jsou vztahy v rodině a jakou má každý povahu. Takže jsou matky, které si vyslechnou nářky svých dětí, ale vědí, že děti jsou dospělé, vyventilovaly se a budou si své starosti řešit samy a tak mlčí a stížnosti "schovají pod sukně". Pak jsou ty druhé, které udělají opak a to je potom zlé. Stále totiž platí, že co Bůh spojil, tchyně nerozděluj.
Pan Tau nemluvil (až na pár vět v závěrecných dílech) a spíše právě PROTO našel univerzální komunikační klíč k dětem i dospělým. Pan Šimánek byl nejen geniální herec, ale především skvělý člověk, který bral děti jako herecké partnery a proto i dětští herci ho měli rádi a ta chemie mezi ním, dětmi a režisérem Vorlíčkem výborně fungovala.
To je zvláštní, že autorka si půjčí jméno z díla Boženy Němcové, aby ji a její dílo potom kritizovala. 😏 Ano, Němcová psala jen o lidech, jejich běžných životech tak, aby je přiblížila druhým, dnes především dětským čtenářům. S autorkou se asi neshodnu ohledně literárního vkusu, nicméně bylo by hezké, kdyby si po sobě svůj příspěvek ještě jednou přečetla a opravila pravopisné chyby.
Naše akita byla báječná společnice. Ano, měla svoji hlavu, do vody tak po plece, pohyb jen rekreačně, ale milovala nás a hlídala celý život. Ještě je třeba o nich napsat, že málo stěkají (výhoda) a pro mnoho lidí nemají žádný výraz. Majitel, který se akitě věnuje potom vnímá její mikrovýrazy, ale ty běžnému pozorovateli unikají. Je veliký rozdíl mezi psem a fenkou, psi bývají velmi dominantní. Akity se používaly k lovu medvědů, a proto by si měl budoucí majitel dobře zvážit, zda má pro chov samostatného, tvrdohlavého a dominantního psa zkušenosti. Vychovaná akita je mnoho let lásky a radosti, nevychovaná přináší nejen potíže, ale i těžká zranění.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Doufám, že drink tchyně je silný, sladký a ostrý 😜
1 odpověď