"" klíčovou podmínkou „musí být úplné zastavení zahraniční vojenské pomoci a zpravodajské podpory Kyjevu“."" Tímto dává jasně najevo, že chce Ukrajinu dobít celou. Takže se Trumpe prober a přestan snít o míru, který nezajistíš. To byly jen sliby před volbami a amíci ti na to skočili a stal ses presidentem. Zajet znovu do KLDR a podívej se jak vypadá hladomor, potom zajet na Ukrajinu a podívej se jak rus zničil města, nemocnice, školy,přehrady atd.... potom si dej ot.: mám Putinovi pomáhat nebo Zelinskému ?
""Expert vylíčil"" expert by měl otevřít oči a viděl by, že rus je na konci svých sil. A na Nato nemá ani s Trumpem v zádech. Dva šašci jen sní jaké by to bylo, kdyby ovládali svět. Hitler také snil, a nepodařilo se mu svět porazit. Putinovi se také nepodaří ovládnout svět a nedaří se mu ani ovládnout Ukrajinu. Politik, který se s Putinem "bratříčkuje" je stejné hovado jako v době Hitlera. Návštěvy KLDR, telefonáty s Putinem a celý svět vzhůru nohama........amíci si ho zvolili, tak musí procitnout PROČ ho zvolili - za slibované lži
""kolosální ekonomické dohody“ mezi Ruskem a Spojenými státy a také geopolitickou stabilitu "" a ten mír bude nebo nebude ? A Zelinský o tom míru něco ví ? Trump lže stejně jako Putin. Dvě hodiny si po telefonu rozparcelovali Ukrajinu a Putin kladl podmínky a mír je v nedohlednu. Trump lhal ,jak si pěkně s Putinem pokecali a svět s otevřenou papulí hltal jak Trump zajistil na Ukrajině mír. Jsou jen dvě možnosti, jak válka na Ukrajině dopadne. 1) Ukrajina díky USA bude poražena 2) Ukrajina díky USA porazí Putina . Třetí možnost neexistuje, ale o třetí možnosti se mluví jako by existovala. Včera v TV jeden co vyučuje diplomacii mlel ty svoje moudra až se mi dělalo špatně.
""Je to Írán, kdo opakovaně financoval, poskytoval zdroje, cvičil Húthíe a pomáhal jim útočit nejen na americké válečné lodě, """ tak útočit na US lodě Iránskými raketami se nesmí...... a útočit Iránskými raketami na Ukrajinu se smí ??? už dávno ta jejich fabrika měla být vybombardovaná. US může zabít dvě mouchy jednou ranou. Izrael jim také dluží pár bomb
"""Neříká přímo 'ne', ale věci protahuje""" bude si klást nekonečně další podmínky a když mu bude vyhověno, tak poslední podmínka bude návrat do doby když ČSSR a další nebyly v NATO. Z toho plyne s Putinem nic nedomlouvat a už vůbec ne příměří či mír. Hypoteticky : nastalo-li by příměří, ale putin tam nechce vojáky z EU ? Proč asi ? Ví, že po příměří (za 30dní) by mu vojska EU zavazela v jeho dalším boji ovládnout celou Ukrajinu. Přeloženo do češtiny : Neztrácejte čas s příměřím nebo s mírem, protože se vám to nepodaří (putina neukecáte). Akorát vám bude putin dokazovat, že v EU a v US jsou lidi co nic nepochopili. V danou chvíli je jedinné řešení a to je max. vyzbrojit Ukrajinu a ta mír zajistí silou a porážkou putina. Žádná jiná varianta neexistuje. Jinou variantu si vymyslel trump a z 24 hod. už bude brzy měsíc a za měsíc bude asi i rok atd. Takže Trumpe dokaž, že se putina nebojíš a dej ukrajincům to co nyní používáš na Hutiové. Z Rf udělat to co oni udělali z Ukrajiny. (měsíční krajinu). Dokud putin nebude poražen bude neustále strašit. Kdo chce klid ve světě, měl by chtít porážku rusa.
Kdyby Putin neměl munici v milionech ks z KLDR, a šahydy z Iranu, tak už je po válce a na Ukrajině mír dávno. Dokud se to nezmění, tak je mír daleko a příměří na 30 dní nic neřeší. , jen si obě strany odpočinou. a za 30 dní jedeme dál......Putin dál aby dobyl celou Ukrajinu a Ukrajinci dál, aby vyhnali Putina ze své země
"""příměří by mělo vést k trvalému míru"" to i jako fór je blbost. Jak to Putinovi někdo může žrát ? Ten chce celou Ukrajinu, ale 30 dní by vydržel než by zase pouštěl rakety aj. Kdyby to Trumpovi myslelo, tak navštíví Iran, požádá , aby už neposílali šáhydy do RF a slíbí Iránu zrušení sankcí. (nebo zničení továrny na šáhydy.) Ukrajinci zničí továrny v RF na rakety a rus nebude mít jak a čím celou Ukrajinu získat a začne konečně mír, na který všichni čekají. Vráti se vše do r.2014 a Ukrajinci budou dozbrojeni, vstoupí do NATO a EU ,aby se rus znovu neopovážil.....
To, že jsou jader.zbraně nebezpečné to víme všichni i bez Trumpa. Takže co ? Stačí aby jeden psychopat pohrozil, že je použije a všichni se leknou a strašitel může všechno ? Diktovat podmínky za jakých je nechá ve skladech. Jedinná možnost jak na strašení odpovědět je zavřít psychopata do blázince jen za to, že vzal do huby tak nebezpečnou zbraň. Tam ho přejde strašit červeným tl.
Trump si nechá klást od Putina podmínky ? Jeho jednání nikam nevede. Chce jen válčit, obsazovat cizí země a chystat se na další války a jak dlouho to bude trvat ?? Dokud ho demokratické země nesrazí na kolena. Ti co čekají, se dočkají, ale války. Dnes je možnost využít situace a obdobu Hitlera zničit, tak jak se to odehrálo v 45. V r. 2025 by se mohlo psát v dějepise, že A.H.č.2 byl poražen,protože nemohl porazit SVĚT. Nyní nechce mír, protože potřebuje celou Ukarajinu a po ní bude zase něco chtít, ale mír to nebude NIKDY !
S Putinem něco dojednávat ? Nikdy nic nedodržel ! Takže nic nedojednávat..tečka. A s Trumpem ? To je stejné. Chce ,aby Ukrajina vyhnala okupanty ze své země ? Nebo chce vítězství Putina , aby později zabral Ukrajinu celou ? Oba dva jsou psych..pati ,bezm..zci. Obrací svět vzhůru nohama a za případnou III.sv.válku nebude moci Zelinský, ale tito dva magoři. Za normálních okolností by se s nimi nikdo nebavil, ale jsou nuceni ohnout hřbet a modlit se , aby Trump nevěnoval Evropu Putinovi. Kam se hrabe A.H.
Když tak Trump touží po míru, jako i Ukrajinci, není nic jednoduššího než jim poslat tolik zbraní a střeliva, že rus bude domů utíkat jako o život. Potom může nastat mír a těžba nerostů.....a samozřejmě i vstup do EU a do Nato. Hypoteticky, když putin napadne tentokrát pobaltskou republiku, EU (nato) bude rádo, že nový člen pomůže tuto agresi vyřešit......jeden za všechny a všichni za jednoho
"""Podpis smlouvy USA a Ukrajiny o ukrajinském nerostném bohatství podmiňuje Washington závazkem Kyjeva k uzavření rychlého příměří s Ruskem, """
jak si může Trump něco podminovat ? Nerosty jsou Ukrajinské a mohou je nabídnout někomu jinému bez podmínek, např. čínanům. Lepší takové kšefty nechat až po válce. Kdo chce ukrajincům pomoci at pomáhá, a kdo chce pomáhat Putinovi, tak at pomáhá. Všichni budou jednou v učebnicích dějepisu, nebo jinak povedané : někdo bude v nebi a někdo v pekle.
To, co prohlásil babiš něco znamená. A ví to Babiš ? (a Trump také ?). Zastavení pomoci Ukrajině znamená jediné. Pomáhat agresorovi, aby se mu podařilo obsadit Ukrajinu celou ! To chce babiš ? Co bude potom ? Rus potáhne na Evropu, tak jako v 45 a v 68 ! Evropani touto logikou přenechají Evropu rusovi , aniž by si svou vlast bránili ? Jak se chovala USA, když ji japončíci napadli ? Nechali Odkaz japončíkům ? Všichni ti co volají po ukončení pomoci a nedodávat voj.techniku Ukrajincům, aby si bránili svou vlast by se měli podívat do dálky a ne jen na špičku svého nosu. Co bude dělat babiš až u hranic bude stát horda rusů ? Uteče nebo bez výstřelu předá rusovi naší vlast .? Pochybuji, že by ji bránil, tak jako svou vlast brání Ukrajinci. Rus nesmí zvítězit !!!
Trump před volbami plkal o ukončení války do 24 hod.,.....uděláme zase US velkou a tak se stalo, že mu voliči uvěřili a blb se stal presidentem....a za zadkem mu šaškuje Musk. Možná má trochu doláčů, ale IQ má v mínusových číslech. Ta partička okolo Trumpa dovedou ameriku do pekel. Zastavit pomoc ukrajině je stejné jako ji poskytnout rusům. Jak by vypadal mír vyjednaný bez Ukrajiny? Rus by si nechal už dobyté, ukrajina odzbrojená a těžil v dolech Trump ? Jiný mír chce Ukrajina a to takový, že rus z Ukrajiny vypadne. Jaký mír chce Trump ?
Ukrajina chce mír, ale takový, že Rus vypadne z Ukrajiny. Rus chce také mír, ale jen proto aby si "odpočinul" než opět poruší dohodu. A Babiš vidí na krátkou vzdálenost. Ve vzdálené je rus co se rozjel na EU. Takže odmítáním investic do obrany Babiš říká, že po nás potopa a rus si veme co mu EU dovolí, pokud nebude po zuby vyzbrojená.
1
Sledujících
1
Sleduje
1
Sledujících
1
Sleduje
""Putin Je posedlý porážkou Ukrajiny a Západu""...o co se snažíš Trumpe ?
Dáváme na zbrojení málo ? 2% málo a 5% tak akorát ? To je za 1) a za druhé 2) proti komu máme ,my v EU utrácet biliony za zbraně ? Odpovím na jednoduchou ot.. Je to proti Rusovi. ? Ty nám radíš abychom zbrojili jako o závod proti rusku a s Ruskem telefonuješ a dělíš si kořist ? Už je na čase, aby tu tvou fantasmagorii někdo odhalil a smetl tě z dějin.