Pražské jaro ? To ještě říkal lejnu koko. Koukám, že Němcová je stejně populární u ruSSáků jako tady. Když za socialismu kradla rohlíky, jak řekla sama, je to zloděj. To neodpářeš. A jak se prezentovala do dnešní doby, ať si každý obrázek udělá sám. V jádru špatný člověk a ten věčně nažranej mužik to ví.
Každý má nějaký názor na věc ale ona "věc" se může měnit, ohýbat se, lhát a nakonec nutit pod trestem. Proto zazlívat někomu změnu postoje k věci, je zcestná utopie. Nějak jsem Muska nikdy neprožíval, ale dokázal nemožným myšlenkám dát realitu, že to nemá a ani nebude mít obdoby. A ruku na srdce, cožpak není Německo, potažmo Evropa v úplném nelogickém chaosu ? Levá neví o pravé, katastrofální sebezničující pro migrantská politika, GD, zastrašování novými totalitními zákony, popíáráním národních svobod a podobně. Ano, masy lidí v Evropě mu dávají za pravdu a dříve nemyslitelná gesta se stávají reálnější, protože nikdo v popředí EU nedokáže a ani nechce, tento destruktivní aparát změnit. Lidé čekají na osobu, která je dokáže sjednotit a nazývat věci pravými jmény. Už aby to bylo.
Politická kultura představitelů a tupost některých voličů je na úrovni RUSSKA. Jsem zvědav, jestli se dostane k vytouženému vyvrcholení zlodějské kariéry Jermanová. Těch kauz, a infantilních výmluv, při zneužívání funkce a odrbávání státního rozpočtu má do otýpky a ona klidně kandiduje do Bruselu. Její poradce bude jistě manžílek. TO JE K BLITÍ !
Zrušit všechny ty idiotský sítě, je to akorát tak k prdu. Lidi do telefonů čumí jak do bolavé zadní Indie a všichni mladí touží být influencery už od 2. třídy.
Pak nikdo neví kde je sever a neumí zatlouct ani hřebík. I na tu jednoduchou práci si objednají firmu a nakonec to provádí Ukrajinec ještě tupější, za baťoh peněz. Dětem se doma nevaří a maminky s kachníma pyskama a nechtama 5 cm dlouhýma nacpou děti fast foodem s kolou, aby mohli čumět právě do mobilu a furt se přeposílají hore dole bezduché hňupoviny. Málo kdo se dnes pohne jen tak z radosti. Nová doba. Na tohle svět dojede, čert nám to byl dlužen.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ještě větší blbec, než jsme doufali
Komedie
Česko, 2025, 80 min
Režie: Vít Olmer
Scénář: Vít Olmer, Luděk Sobota, Petr Markov
Kamera: Juraj Fándli
Hudba: Jiří Václav
Hrají: Petr Fiala, Luděk Sobota, Simona Chytrová, Roman Skamene, Jan Přeučil, Tomáš Töpfer, Jára Kohout, Gene Deitch, Anna Ferencová, Libuše Pospíšilová, Michal Suchánek (více)
(další profese)