jsem proti promítání, ale ne pro zavírání očí, že to neexistuje. Je potřeba opravdu dětem ozřejmit, že tak jako neexistuje Jurský park, tak i toto není realita. A stejně, jako nechceme dinosaury v ulicích, tak také nepřivolávejme bezcitnost a neučme se BÝT JAKO ONI, protože MY, JSME MY. Prostě být tu za sebe, za sebe být zodpovědný a ne být něčí napodbeninou, jakkoliv se to zdá snadné a líbivé. Takže moderovaná diskuze ano.
co se týče zemětřesení oblast sleduji již 20 let. Dříve bylo obvyklé 0,3 až když bylo 0,9 nebo 1,2 - tak jsem se divila. Dnes jsou obvyklá zemětřeseni o síle 3,5 vcelku normální. mluví se o harmonických třesech, ktreré bývají často předzvěstí výbuchu. To. že nejen na naší Zemi dochází k výraznému zvýšení aktivity celé planety (u nás do toho zahrnujeme oteplování, uhlíkové šílenství"prý způsobené člověkem", probouzení ostatních sopek po celém světě), ale i ve vesmíru v oblasti Sluneční soustavy dochází k planetotřesením (nevím jak to správně naformulovat 🙂 ), k výrazným změnám v planetárním počasí. Odborníci nechť mi prominou nepřesné termíny 🙂. Nic není stabilní a nikdy nebude, to už si uvědomili i v bývalém SSSR, kde razili heslo "Na věčné časy a nikdy jinak", příroda není mrtvá a stále se hýbe a vše s ní. I to CO2, Greto.
Hmmm, moc bych havlíčka nehaněla. Fiala to opravdu oznámil amatérsky a práci odvedenou naší čr stranou uvedl slovy "JÁ... ", ne "my" nebo "naším přispěním...". A pokud tam Havlíček před ním s Holišem něco opravdu předjednal, mělo by se to vědět. Babiš ho nepochválil, tak to holt udělal sám. Ale u obou - Fialy a Havlíčka - mi chybí přesné údaje, takže projekt je asi ve fázi, dohodli jsme se, že se dohodneme.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
sobecká??? a co Vondra, klidně by rozdal vše co je moje, takže sobec určitě není