Pane Kartous, jste demagog vyššího kalibru a podlejzač našich politikůjako jsou Fiala,Pospíšil ,rakušan Pekarová , Černochvá a spol. Fico a Orbán nejsou žádní zrádci nebo kolaboranti. Pravděpodobně nevíte co ta slova znamenají. Jestli někdo zrazuje V4 je ta naše a polská vláda.Vlezdopr.... Bruselu. Fico a Orbán pouze nazývají věci pravými jmény. Začněte přemýšlet proč začal ozbrojený konflikt na Ukrajině v r. 2014 a proč nám naše vláda neřekla nic o tom proč Rusové na Ukrajinské ůzemí podnikli invazi. Moc dobře to vědí jako na celém západě i v Americe.Ani západ už tam nechce dodávat zbraně. Asi už pochopili.
Naše láda, hlavně předseda Fiala soustavně hledá strategického investora v cizině. Nevím co je startegický investor, to nám zatím nevysvětlil. Cizí frmy hledájí dobráky nebo troby , kteří jim prodají velice levně pozemky, dají finanční pobídky, nechají je si vybrat místo kde to postaví, daňové prázdniny, a možnost odvěst zisky z rapubliky bez alších investic. To je jejich strategie. Poslední vlády dělají vše pro to aby tady byly jen cizí velké firmy a my abychom dodali jen otroky na práci Žádný sedlák přece neprodá půdu. která lidi živí. Pokud chce někdo stavět na zemědělské půdě , tak ať zůrodní touto půdou, kterou musí před stavbou odstranit stejně velký pozemek v jiné lokalitě např. po těžbě. Po nás tu budou žít jiní lidé, naši potomci, a taky budou potřebovat vyrábět jídlo. Naše vlády jedou pouze na 4 roky a dál nic .Jsou to zoufalci.
pokud někdo vyhrožuje, tak je to tato vláda. Jednou jde o topení , jindy o spotřebu energií, o kouření , o alkohol kdo nedbá o své zdravi dle různých vědeckých objevů bude si připlácet na zdravotní dani. Pokud vláda nemá finanční prostředky na zabezpečení slušného života občanů a fungování českých firem a zemědělců. pak se musí podívat kam finance jejich přičiněním mizí. Platí zbytečné neziskové organizace, které nemusejí zveřejňovat financováni z veřejných peněz, naopak každý živnostník, který hopodaří se svými financemi musí.Vláda poskytuje veřejné finance různým spolkům a organizacím v světě např. ochrana velryb, zkoumání ledovců, výzkum atmosféry a možná i točení zeměkoule. Nic z toho pro nás nemá žádný význam. vládní priority jsou pouze daně, hlavně spotřební. Vybrat co nejvíc ,aby se mohlo co nejvíc utrácet. Dělají dluhy, protože vědí že je oni splácet nebudou. Prodávají zemědělskou půdu cizincům na jejich výstavbu hal. Kdo prodává půdu na stavby je zločinec. Půda patří všem občanům české republiky.Je to nejhlavnější nástroj lidské obžvy.Kdo obdělává půdu, tomu patří obdiv a uznání, a ne vyhrožování.Je nejvyší čas , aby tato vláda skončila pokud už není pozdě.
Naprostý souhlas s Miroslavem Štropem. V4 byl bezvadný projekt jako protiváha Bruselu a posílení politické a morální váhy východní evropy. Jako zrádci vystupují naši a polští politici. Díky za Fica a Orbána , kteří neohýbají hřbet před západním socializmem a americkou finanční vyděračskou politikou. Johano Hovorková jste hloupá a mluvte pouze za sebe a hlavně ne za nás normální lidi, kteří mají vlastní názory.
pane Král, nikdo v evropě nepodporuje Rusko ani Putina. Na světě jsou pouze jednotky jeho podporovatelů a ty jsou dobře známi. Fico a Orbán jsou pouze pragmatici a dobře znalí tamní situace.Kdo má jiný názor , který nekoresponduje s bruselskou a vládní politikou je podle Vás a podle jiných Vašeho ražení dezinformátor a nepatří do Vaší společnosti. Jak nazýváte lidi s jiným názorem?Rus a ukrajinec, historicky jeden jsou , a nikdo to nemůže změnit. Je to jejich boj , pouze západ jednomu z nich pomáhá , což vůbec není v pořádku. Postoj EU a Ameriky v r 2014 k tomuto stavu velice napomohl. Neústupnost naší vlády v pomoci Ukrajině je hrůzná a napomáhá k zvyšování počtu obětí a neřešitelnosti této stuace. Vy všichni , kteří nazýváte lidi s jinými názory dezinformátory, ničíte demokracii, svobodu a pravdu. Jděte do ......
.Připomíná to dobu kdy nši pracující z ČKD , děti ze škol a ženy z dmácností psali
státnímu soudu v procesu s Mil. Horákovou ať ji odsoudí k trestu smrti za protistátní činost. Chtěli mír a klid na práci. Pak někteří psali dopis do Moskvy o bratrskou pomoc v r. 1968. Kolik udání napsali naši udatní spoluobčani Husákovi se asi nkdy nedozvíme. Morálka a čest někomu nic neříká.
Musím souhlasit s Pavlem Sovákem: Je mi 68 let ale za celý život jsem si nevšiml že by se poláci chovali jako bratři.
Před válkou jsme je museli vyhnat z Těšínska, v68 přijeli na tancích s bratry Rusy. Havel se svou partou se v noci došli
na hranice se stejnou polskou partou ožrat a dneska tomu říkáme odboj. Pro Poláky jsme velmi lukrativní trh pro jejich
potravinářský průmysl. O kvalitě naní třeba mluvit. V naší hystorii i v současnosti žádní opravdový bratři najsou
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Procháza jako vždy za blba
2 odpovědi