Ale tady snad nejde o to, jestli ta hra byla pro mobil primárně vyvíjena, ale o to, jestli ji to dítě na mobilu hraje, ne?
Ano, většina her vyvíjených specificky pro mobily jsou šunty. Ale to, že dítě hraje na mobilu, neznamená nutně, že hraje takový šunt. A jsme opět u toho, že je důležité, aby rodič měl nějaký dohled a bezpečně dítě světem informačních technologií prováděl...
A to bohužel pokud rodič není gamer aspoň částečný tak nepohlídá. V rámci článku jde o to že pojednává o mobilech u dětí a že to není na škodu. S tím, já osobně souhlasím i nesouhlasím(Většina dětí tam sleduje ale ten tiktok a nefunguje s mobilem na té urovní, která by je zdravě učila a zlepšovala jim vlastnosti) a v připadě članku u mého komentáře šlo hlavně o to, že ty studie jsou u her primárně počítačových: strategie atd... kdybych psal ten článek já tak ho nepíšu o mobilech a dětech. Ale všeobecně jako o videohrách u dětí. Protože to že je dítě na mobilu neznamená že tam zrovna hraje a hraje tyto kvalitnější hry.
Slyšel jste někdy o emulátorech? 🙂 Je krásně vidět, jak už se v tom neorientujete, ale děláte okamžité "odborné" závěry. Pro koho si myslíte že všechny ty hromady her různých žánrů vznikají? Pro pedesátníky co si to zahrají na konzoli / PC? 🙂
Vim moc dobře co je emulátor dokonce existuje i remote play. Ale ja tu mluvím o pointě že článek je o mobilech a dětech a pak jsou tam příklady studií her, které primárně nikdy nebyly vyvíjeny na mobil. Hry, které jsou primárně vyvíjeny na mobil jsou naopak totální brain rot z 95%. A většina těch děcek si tam nestáhne emulátor aby si zahrála něco normálního místo tik toku.
Všechno co si chci zahrát na konzoli dokážu spustit i na telefonu 😉 bez vašeho pay to win …alespoň nemudrujte o něčem čemu nerozumíte …
jestli máte doma kvalitní připojení tak jo ale pro většinu lidí v zapadákovech je remote play spíš nepoužitelný aktualně. Jde spíš o to že bych za 1. nechtěl hrát na mobilu páč ovladání není tak pohodlné jak na PC nebo konzoli. 2 Pay to win je naprosta většina her, která je vyvíjená pro mobil a ty hry jsou naopak oproti kvalitním hrám, ze kterých vychází studie v clánku naopak totální brainrot, který degeneruje mozek. A v případě děcek, které je závislé na rodiči. Tak jako rodič mu radši pořídím to PC nebo konzoli a mobil ať má radši tlačitkový než aby tam projížděl tiktok.
Neurolog Jan Stránský důrazně varuje před používáním telefonů a výpočetní techniky u dětí. Nemám důvod mu nevěřit.
Ten článek hodně mystifikuje co jsem si tak projel komentáře a je hlavně paté přes deváte. Článek mluví o pouzívání telefonů u dětí. Následně píše, že je to i prospěšné a začne vytahovat studie jak hry pomáhají zlepšení prostorovitosti atd... ale všechny ty studie jsou dělány u PC a konzolových her, které si na mobilu nezahrajeme z 99%. Pro ty co neví hraní her na mobilu a PC, či konzoli je diametrální rozdíl. Na mobilu si například nezahrajete ty strategie, ze kterých ty studie v článku vychází. A hry na mobilu jsou pay to win. takže kdo tam pošle nejvíc peněz “vyhrává“.
Je zajímavé, že odbor níci v různých oborech bijí na poplach ohledně zneužívání telefonů dětmi. Najednou se objeví takto "mudrlantský" příspěvek, který obhajuje naprostý opak. Myslím, že pro každé dítě je zdravější pohyb jak venku, tak třeba v tělocvičnách, než zkroucený posed na gauči u telefonu. A daleko lepší osobní kontakt s vrstevníky, kde se naučí chovat se v kolektivu. A je spousta jiných her, které dítěti dají spoustu věcí, které ti telefonovací nešťastníci nikdy nepoznají. Díky této, telefonovací době totiž lidé neumí ani navázat osobní kontakty, neumí si bez telefonu ani povídat či vymyslet nějakou jinou činnost, která by je zaujala. O růstu dětské obezity, vad páteř, všeobecné nešikovnosti ani není třeba mluvit. Radím autorovi, ať si mrzačí tělesně i sociálně (společensky) svoje děti a ostatní nechá být. Ty jeho se mu časem odvděčí tím, že si nebudou umět najít partnera, budou se topit v depresích, ale bude je mít doma, protože se nebudou mít kde naučit samostatnosti a budou totálně neschopné odolávat běžným stresovým situacím, protože u roztomilého telefonku je nikdy nebudou muset zažít. Já už se nyní těším, jak se moje děti časem osamostatní a budou si vědět rady se životem a ne s telefonem!
Ten článek je hlavně paté přes deváte. Článek mluví o pouzívání telefonů u dětí. Následně píše, že je to prospěšné a začne vytahovat studie jak hry pomáhají zlepšení prostorovitosti atd... ale všechny ty studie jsou dělány u PC a konzolových her, které si na mobilu nezahrajeme z 99%. Pro ty co neví hraní her na mobilu a PC, či konzoli je diametrální rozdíl. Na mobilu si například nezahrajete ty strategie, ze kterých ty studie v článku vychází. A hry na mobilu jsou pay to win. takže kdo tam pošle nejvíc peněz “vyhrává“.
A co za to může? Nerejpu, opravdu mne to zajímá, neboť si taky myslím, že pan nemá pravdu.
Já třeba děti chci.(mám 27let) Chtěl bych aspoň 3. Ale zatím jsem nepoznal partnerku, se kterou by to mělo cenu nebo to klaplo. Měl jsem dvě, jedna mě podvedla a s druhou to prostě neklaplo, ikdyž jsem myslel že by mohlo. Měla jiné vize a cíle. Prostě jde jen o to že chci děti ale s někým s kým to bude mít smysl a nepůjdu do svazku jen tak abych s někým byl. Takže prostě zatím jen žiju a pracuju a snažím se zajistit se aspoň tak aby moje budoucí rodina měla příjemné zázemí až to příjde.
0
Sledujících
1
Sleduje
0
Sledujících
1
Sleduje
Děkuji. Slyšel jsem o něm poprvé.
1 odpověď
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Rádo se stalo, také jsem o něm něvěděl. Díval jsem se na youtube přímo na rozbor toho cinematiku od CD Projektu RED a tam tu příšeru přímo popisovali.