S novodobou kolaborací – službou cizí moci – je to dnes mnohem vážnější a mnohem horší, než to vypadá. Kolaboraci a poslušnost dnes vidíme spíše na opačné, „atlantické“ straně.
Ohebnost, poslušnost a kolaborace v zájmu cizí moci, hlavně té britsko-americké, je dnes podstatně širší a hlubší. A deformuje i progresivní média, nevládní organizace a část úřadů, respektive část úslužných kádrů. Pokud by byly britsko-americké zájmy totožné se zájmy Evropy a Čech, všechno by bylo v pořádku. Jenže – minimálně od roku 2014 a éry hybridní války v Evropě tomu tak není. V životním zájmu Evropy a speciální východní Evropy, bylo předcházet konfliktům na kontinentu.Takto evropští lídři fungovali za éry Kohla, Thatcherové, Chiraca…
A dokonce tak fungovaly i za éry Merkelové a Sarkozyho, když v roce 2008 na summitu NATO v Bukurešti zablokovaly pozvánku pro Ukrajinu a Gruzie. S rozumným argumentem, že expanzivní politika NATO by mohla vést k válce ve východní Evropě. A k ukončení éry volného obchodu a mírové prosperity EU.Namísto prozíravé evropské linie se však po Euromajdanu prosadila tvrdší – a výbušná – linie Británie a Spojených států. Za vydatné pomoci „atlantických jestřábů“ v EU a evropských vládách. Američané navzdory odporu Německa a Francie dále tlačili na program rozšiřování NATO o Ukrajinu. Vedle toho vyzbrojovali ukrajinskou armádu a podporovali její nasazení proti proruským separatistům a ruským menšinám na východě Ukrajiny, v Donbasu.
Zavřít každého, kdo podporuje ruSSkou invazi a pokus o genocidu UA. Náckové 21. století.
Budeš není spojenec Ruska. Bureš je spojenec sám sobě, tedy především Agrofertu. Pokud bude byznys s Ruskem pro Agrofert výhodný, bude s ním spolupracovat, ale teď zatím není. Strašení válkou je jen populistická retorika, až vyhraje volby, nebude se na sliby ohlížet naprosto vůbec. Takhle to chodí a nejen s ním.
Jistě že je i spojencem ruSSka, když na něj mají tak na 95% vedené složky.
3
Sledujících
0
Sleduje
3
Sledujících
0
Sleduje
Chobotnice OSA útočí.