V každém řemesle se někdy něco nepovede a jsou z toho zmetky, které se opraví nebo hodí do šrotu. Ve zdravotnictví je to horší, když se něco nepovede tak ty opravy jsou náročné a když se ani oprava nepovede tak přijede pohřební služba. Přesto bych lékaře neobviňoval, jsou to lidé jako my a někdy se chybička vloudí.
Já spíš viním pojišťovny. Posílejte pacienty po výkonu co nejdříve domů ať nám nenarůstají náklady a zbyde na milionové odměny pro pana generálního. Vím o čem PÍŠU!
Inflace je standardní ekonomický děj, jen soudruzi komunisté ji přejmenovali na úpravu cen. Z peněz na spořícím účtu inflace sežere více méně tolik, kolik je úrok - takže neubývá. Se vší inflací, emisními povolenkami... máte stále tolik, abyste se měl pořád stejně, víc než tyhle jevy nám kazí život stárnutí.
Měnová reforma v roce 1953 byla klasická komunistická zlodějina - on komunismus jinak než zlodějinou tvořit hodnoty neumí.
Pane Burdo, vy tu dobu pamatujete? Já v tu dobu byl dítě, tudíž nemohu posoudit co se dělo za bezpráví? Jinak nepamatuji, že by u nás byl komunismus. Na vše jsem si musel vydělat a koupit ze zdaněných peněz. Myslím že ten komunismus se začíná silně objevovat až nyní poslední čtyři roky. Kdy si určitá sorta lidí různě odklání miliony, stamiliony, miliardy a vše OK. Můj zesnulý švagr je nazval bílými komunisty!!!
Vážená paní je spousta lidí, kteří pracují i v důchodu mnohdy je jim 70 let a více. Nikdo dosud neřekl a nenabadá mladé lidi aby si na důchod spiřili Pak může kdokoli jít do předdůchodu již 5 let před plánovaným důchodem.V zapadních zemích je to běžné.Zapineňte jonečne na období socialismu.Stat není povinen se starat. Postarat se musí jaždy sám pokud by se zbytečně neztrácelo na různé sociální dávky zejména pro nemakačenky byly by peníze zejména pro invalidní důchodce, jteří skutečně vzhledem k svému zdravotnt stavu nemohou pracovat.A OSVČ kteří neplatili do důchodovt systému by měly být zticha. Ti celý svůj produktivní život okrádali stát na daních a dnes nejvíc křiči Stát není dojná krava!!!! Myslete na budoucí generace a výchova ejte je v duch naučit se starat sám i sebe a nespoléhat se na stát. Kdo pracoval poctivě ani v důchodu nestradá
Paní Vašková, V jednom máte pravdu. Nemakačenkové dostávají sociální podpory což je špatně. Dále někteří OSVČ si neplatili nebo odváděli jen minimu ze svých výdělků a nyní křičí, že nemohou vyžít z té almužny co dostávají. Např. herci. Dále jste zapomněla na tak zvané disidenty, kteří se po 35 letech vrací domů a dostávají průměrný důchod. Za co? Proč se nevrátili po revoluci a nepomáhali v přestavbě režimu. Jinak ti co řádně platili tak zvaně odvody, jestli víte co to je? Házíte do jednoho pytle s těmi co neplatili? Odvod se skládá ze zdravotního pojištění myslím, že to bylo 4,5%, sociálního pojištění cca 8%, daň15 % z vašeho hrubého platu. K tomu firma kde jste pracovala odváděla 34% z každé vyplacené koruny na vaši mzdu. Z toho vyplívá, že já který jsem celý produktivní věk řádně tak zvaně odváděl státu, chci odpovídající penzi a nechci poslouchat, že jsem nenažraný!!! Já osobně si nestěžuji, jsem v pohodě, píši to všeobecně. Ten stát dojí ti co nejvíc řvou a ti co si neplatili, neplatí!!!
Jsem už delší dobu důchodce, ale jsem rád, že ÚS v této "trilogii" (jak to nazval soudce) rozhodl. Možná to trochu snížilo výši mého důchodu, ale zajistí to, že i moje děti a vnoučata nějaký důchod dostanou. Nechci být řazen mezi "nenažrané důchodce", jak nás někteří ti mladší nazývají. Vždyť my důchodci jsme skupinou, která byla inflací zasažena nejméně, i když to někteří nechtějí slyšet.
Pane Gabato, ještě nám napište čím jste se živil před důchodem? Nevím, proč nazýváte seniory nenažranými? Nenažraní jsou spíš naši politici, kteří si ke svým statisícovým almužnám přidali další deseti tisíce! V rámci demokracie můžeme mít na stejný problém, každý jiný názor. Ano souhlasím se šetřením. Když se má šetřit tak ale všichni! Nebo oni mají jiné zažívací ústrojí?
Cha, cha chytrák s dvěma koupelnami poučuje. Proč lidé vašeho typu mluví o druhých a přitom mluví o sobě? Sloužit je přece hlavní důvod u všech kolaborantů a dezolátů. Andreje podpořím jen v tom případě ,že se přizná ke všem svinstvům , poklekne a zakřičí já udavač a hochštapler prosím o odpuštění , a za to, že jsem využil hloupé občany zasluhuji tady na místě 25 ran devítiocasou kočkou.. Zbraně hromadného ničení používá hlavně Rusko k odstrašení všech hlupáku jakkoli protestovat proti jejich páchání zla. Uvědomte si, že ruská věrchuška je jen spolek zbabělců a karieristů, kteří svůj život milují nade vše jako všechny skety a moc dobře ví, co by to znamenalo hlavně pro ně.. A také chápu u kolaboranta větu "zbraně potřebovat nebudeme", jako kdyby ji řekl sám Putin, protože to by se mu hodilo. Když už jste ratlík na obdobném drátu z Kremlu jako ruské drony , tak si to nechte mezi své soukmenovce, tam se vám možná nebudou smát..
Těch 25 ran devíti ocaskou kočkou by jste potřeboval vy aby jste se probral z toho deliria a přestal napadat lidi co s vámi nesouhlasí. Já jsem podle vás ratlík a vy jste podle mě omezený TUR.
Skvělá zpráva, pro každého roduvěrného Rusa a Čecha, pro všechny opravdové komunisty, putinisty a babišisty-trumpisty!
Ano, celé pokrokové slovanské lidstvo těší zprávy o začátku konce třídenní Speciální vojenské operace na osvobození Ukrajiny od Ukrajinců: Bude mír!
A nás roduvěrné Čechy, nás mladší bratry Rusů, takové zprávy těší dvojnásob – přicházejí v nadějeplné době: Zanedlouho si zvolíme koalici **ANO, Motoristi a SPD, Stačilo, a pojedeme z kopce zpět do naší rodné Západní Asie. 🙂
Nejpozději na jaře 2026 náš milovaný Národní Vůdce soudruh Babiš-Bureš ❤️, předseda Vlády národní záchrany, vypíše referendum s prajednoduchou otázkou: „Chcete, aby český národ dál nelidsky trpěl pod nadvládou NATO a EU?“
No samozřejmě, že nechceme; kdo by taky chtěl dál nelidsky trpět, že.
Takže se od vazeb k civilizaci osvobodíme PŘESNĚ V DOBĚ, kdy se konečně zhroutí marný odpor prozápadního kyjevského režimu.
Pak přijde ten krásný den, kdy k nám dorazí nekonečné vlaky plné ostřílených ruských osvoboditelů-molodců a jejich techniky. (Není vyloučeno, že během průjezdu bratrským Slovenskem tyto vlaky naberou určité zpoždění: Prostý slovenský lid bude nepřemožitelnou ruskou armádu vítat stejně bouřlivě a upřímně jako my, takže než se Rusové, Severokorejci atd. vymaní ze všech těch slovenských náručí a krčem …)
Ale jednou prostě dorazí, civilizaci v Česku dorazí. 😄
Na shledanou v lepších časech, v naší Česko-Moravské autonomní oblasti Ruské federace!
Pane Švehlo, píšete hovadiny. Ještě že máte toho Babiše. Babiš nikdy z EU nevystoupí, taktéž z NATO. Má svou podnikatelskou činnost zadrápnutou v Německu, Franci atd. O co by se mohl pokusit? Získat potřebné suroviny k výrobě přímo od Rusa a ne od západních překupníků.
Přirovnávat pana profesora Fialu k poslednímu drbanovi je víc než nevhodné. Můžete konkrétně napsat třeba jen jednu lež kterou vyslovil? Lež je třeba, že kráva vyrábí mléko v žaludku a nebo že Slunce je planeta. To neřekl pan profesor Fiala to řekl agent STB číslo 25 085 Babiš s krycím jménem Bureš. To jen abyste byl v obraze.
Např. Nebudeme zvyšovat daně!
To je zajímavé, to co myslím váženě, tak mnozí považují za provokaci a to co píši s nadsázkou sežerou i s chlupama. Je to prostě jiná odrůda člověka se stejnou řečí a státem, kde žijeme. Patrně jsme každý uplácán z jiného těsta. Jinak pokud máte v rodině problémy s hygienou a lezou po Vás červíci, za to nemohu. To je opravdu jen věc výchovy a naturelu.. A že jsem zastřelitelný, tak v to doufám, protože to je pro mne jediná schůdná možnost jak v případě potřeby odejít dobrovolně na věčnost, pokud nebudu chtít snášet "konečné řešení svého života v bolestech" které věk nebo jiné okolnosti přinášejí.
Pane Maruško měl by jste se živit něčím prospěšným a ne napadat lidi, kteří nesouhlasí s vaším názorem, názorem naši vládní garnitury.
Je mi jasné, že pokud vyhraje Andrej tak vy budete zase hájit jeho politiku, je to vaše práce!!! Jinak myslím, že na hygienu jsem dobře vybavený, mám doma dvě koupelny. Jinak v případě vojenského konfliktu - který vy hájíte - západ, východ tak žádné zbraně potřebovat nebudeme. To vše za nás vyřeší zbrojařské mocnosti a jejich zbraně hromadného ničení. Nezbyde po nás nic na čem by se živil svrab nebo červíci. Přejí hezký den.
Starší lidé najdou uplatnění v zázemi. Fabriky, špitály at. Není těžké to pochopit.
Pane Vigašo, pan Maruška nedovede pochopit, že by měl mít úctu k seniorům! Ten je placený za štvavé články proti nim!!! On třeba ani nezestárne aby pochopil jak se mají mladí chovat ke svým předkům a sežere ho rakovina???
Pan Musil to napsal skvěle a možná je třeba i říci, že např. 70 letý muž, lidově řečeno dědeček by mohl například u kulometu udělat kus práce, pokud by mu jej jeho nabíječ odnesl, kam by bylo potřeba. Protože věk samozřejmě omezuje fyzickou činnost, ale pokud pod lebkou ještě nesedí pan Alzheimer, kterého už například má pan Klaus a další a dotyční mu už svůj mozek "pronajali" , tak pokud je dědeček ještě "fit" ,může vykonat ještě spoustu práce. Protože mysl je silný motor a mnohdy zastíní i mladší "zbabělce" a to už jen proto, že dotyčný ví, že je téměř na konci své cesty a sebezáchovný pud má menší než 40 letý zdravý muž. Pro mnohé z nich by totiž bylo potěšením , než spadne opona, ukázat uchvatitelům, že tohle se nedělá a splnit si například jeden závazek z mládí, že do konce svého života pošle na věčnost alespoň jednoho rudocha/ne indiána/., za to, co způsobili. . Protože by poté lépe zavíral své "staré unavené oči", které mu ale moderní medicína oživila tak, že opět vidí jako orel. A proto by kulomet zvládl a to bez brýlí. A tím by vrátil všem slušným lidem u nás naději, že ta stvůra jde zadusit ..a je smrtelná. Samozřejmě nejlepší provedení tohoto závazku je , když je "oběť pomsty" v uniformě.. Bohužel musí mu být vysvětleny technické detaily, jako např. použití granátu, jak dlouho čekat než se hodí a jak jej "odjistit".. Ale to jsou detaily. Hezký den pro ty, kteří si to zaslouží, ti druzí ať zatím dostanou svrab a poté něco konečného..
Pane Maruško Vaše jméno si pamatuji, je jasné, že vy jste dobře placený provokatér!!! Myslím, že ty dědečky podceňujete? Kdyby jste stál vy před tou zbraní tak se určitě trefí ani by jste nemrknul, natož aby jste ho o něčem poučoval. Místo svrabu by vás hlodali červíci.!!!
Přesně podle očekávání. Svou příležitost k vystavení svých zvratků zde využili všichni komunisti, kolaboranti, zrádci, seniláci, zbabělci, potřební, pobírající dávky rozličné, obyčejní a naši lidi. Abych nezapomněl , tak bojovníci proti vládě, voliči Burešovi, gaučových maršálů nevyjímaje a náčelníků generálních štábů z Dělňáku. A rady jsou to užitečné, kdo by měl jít do zákopů, čí je to válka, kolik to proboha bude stát, škaredý Brusel, stejně je to marné, nakonec ti rusáci jsou taky lidé a mají ten strach z NATO. Nejodvážnější dokonce budou za příslib svržení nynější vlády rusům i cestu ukazovat. Do Prahy. Dokonce se zde zjevuje nějaký Nostradamus, který objevil v Beneluxu potomky SS a rozvíjí to.
Snažil jsem se Vám ušetřit čtení tolika duchaplných příspěvků , a ve zkratce to je všechno v jednom.
Pane Musile především bych poslal do války VÁS a ty co ty války vyvolávají včetně rodin. Rus na to nemá aby soupeřil s Evropou - NATO.
Jestli VY a vám podobní máte chuť válčit ta si běžte zastřílet na Rusa na Ukrajinu. Při prvním útoku až by vám explodoval poblíž nějaký granát tak by jste byl za.raný až za ušima ani pemprsky by vám nepomohly. To se vám to z domova z gauče kritizuje!!! Myslím, že ty názvy co jste tu ventiloval proti lidem co nechtějí válku se spíš hodí na vás GAUČOVÝ HRDINO. Na Ukrajině jsem byl několikrát.
Radone,existuje neco,jako hygienicke predpisy.Za totace ti placli do igelitu vsechno.Co nasli.Kdo vi,co vsechno jsi z tveho pytlicku snedl!
Pane Dolingero, za totáče byly přísnější hygienické normy než dnes. Jinak speciálně západní Německo, nakupovalo maso všeho druhu u nás. Ryby, drůbež, vepřové, hovězí. Koňské maso kupovali zase Francouzi.
No vidíte, za zneužití pravomoci dostal čtyři roky vězení, peněžitý trest a zákaz činnosti. Taky jsem se divil, že je z ODS a ne z ANO, ale těch mizernejch 50 milionů získal třeba bratr ministra Jurečky a nikdo se nad tím, jako vy, vůbec nepozastavuje.
Pane Plocku, bratr pana Juračky pokud vím, tak se psalo
o 180 milionech. Přeci by mu nedal takovou almužnu 50 milionů?
Třeba také na to dojde až se vymění garnitury?
5
Sledujících
0
Sleduje
5
Sledujících
0
Sleduje
Komunisti byli největší zloději v historii. Hned po feudálech.
2 odpovědi
2
Sledujících
2
Sleduje
2
Sledujících
2
Sleduje
Hned po ODS.
1 odpověď