A nebylo by lepší nehodnotit chyby, ale to, co je správně? To dítko mělo správně doplněná všechna písmena i správně podtrženo většinu sloves. Chyba byla v tom, že podtrhlo několik slov navíc. Za mě tedy měl toho mnohem víc dobře než špatně. A pokud mi chcete namítat, že takhle se známkovalo vždycky tak si odpovězte na otázku, jak moc rádi jste chodili do školy. Proč nejde ocenit úspěch, ale jen trestat za chyby?
Pokud se bude oceňovat jen úspěch, nebudou vůbec připraveni do života a každý neúspěch je položí. Proto dnešní děti prakticky nic neumí, a ze všeho jsou rozhozené. A tak i ty starší. Všechno zaporné je rozhodí. Pokud jsou takto hodnocení všichni, nic špatného na tom nevidím. Já např. na svoji učitelku češtiny nikdy nezapomenu. Naučila nás tak, že se nemusím stydět, že udělám základní chybu v psaném projevu.
Nepoužívám ty tzv. krémové, ale micelární šampony od Syos...vyhovují mi a kadeřnice to chválí, navíc říká, že důležitá je občasná vlasová maska, u mě hydratační. Mám naštěstí ještě pořád vlasy husté, ale už věkem trochu slabší struktury, trpí suchostí.
Sayos mi nevyhovuje vůbec ničím. Barva, šampon, kondicionér druhý den po použití mám vlasy plihlé a jsem jak slepice.
přesně, ať odcházejí do důchodu jen ti co odpracovali 40 a více let (jinak bez nároku..) jak k tomu přijdou ti co hned po škole pracovali až do teď a mají odpracováno 45 let ale ještě nemají "důchodový věk"? jak je spravedlivé, že se jim bude významně krátit důchod, jen proto, že už neseženou práci, nebo jsou nemocní a nechtějí žebrat o invalidní důchod nebo podporu?
Ono by se ale mělo počítat i studium. Takový lékař studuje 6 let než může pracovat, pokud dobře počítám, tak do 15 ZŠ, 16-19 SŠ, a pak 6 let VŠ, tak to jim je 25-26 když k tomu pripočtu 40 let povinně odpracovaných, jdou do důchodu v těch 66 letech. VŠ studium by se mělo počítat tak jako dřív.
1
Sledujících
0
Sleduje
1
Sledujících
0
Sleduje
Žádná konkurence. Prostě kartonová dohoda.
3 odpovědi
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Kartelová😊