Většinou s hodnocením p. Vaňka nesouhlasím, ale teď má pravdu. Kostýmy jsou rok od roku horší a ošklivější. Všimla jsem si, že v každém kole jsou vždy jen jedny šaty hezké a víc zdobené a zbytek ubohý přešívaný dres. Když jsem viděla letos na jaře slovenskou Lets dance, to se nedá srovnat. Nádherné šaty. V těch prvních řadách Stardance byly také krásné šaty. A pak se začalo šetřit a přešívat. Zrovna u tohoto pořadu je to velká škoda.
Docela mě zajímá, kolik let je autorce článku. Protože je evidentní, že buď chce být za každou cenu zajímavá nebo tu dobu zná jen z vyprávění. Fronty sice byly, ale ne na všechno a ne celých 20 let normalizace. Toaleťák byl nedostatkovým zbožím až někdy v 80.letech kvůli vývozu do SSSR. Dětského oblečení bylo všude dost a kvalitního. Pamatuju si i obchody s oděvy pro dospělé, také plno zboží. Fakt je, že k některý módním věcem se člověk bez známostí nedostal. Úplatkářství bylo běžnou součástí života. Banány byly i během roku. Mandarinky byly na Mikuláše. Ovšem, a to jistě potvrdí pamětníci, chuť a vůně banánů a mandarinek se vůbec nedá srovnávat s těmi dnešními, dodnes si to pamatuju, jak byly úžasné. Nepamatuju si, že bychom trpěly jako děti nedostatkem jídla, masa atd. Výběr nebyl jako dnes, což je logické, ale v sámošce bylo vše. Možná někde na vesnici byly problémy se zásobováním.
Jsem jedna z Husákových dětí a ve většině nesouhlasím s tím, co je v článku napsáno. Knížky byly krásně ilustrované a podle mého nebyly obrázky přeplácané. Sešity byly bez ilustrací a nikomu to nevadilo. Proč by taky měly být obrázky na sešitu? Nikdy jsem tím netrpěla a nezanechalo to na mě žádné negativnií stopy. Stejně jako u aktovek. Pravda je, že byly kožené a těžké. Ale že bychom strádaly, že nejsou barevné a s obrázky? Ani náhodou. Náš život byl jiný, než mají dnešní děti. Nebyl horší, ale jiný. Měly jsme jiné zážitky, než mají dnešní děti. Pokud se týka penálů, byl velký výběr a měla jsem i patrový a nebyl podpultový. Nevím, z jakých pramenů toto autorka získala, ale pravda to není. Do mého penálu se vešly pastelky, fixy, několik tužek, per nebo propisek, guma, ořezávátko a krátké pravítko. Možná i něco dalšího. Nechápu, proč byla zmíněna klovatina v kelímku. Ano, ta se prodávala, ale proč nosit do školy tuhle, když se běžně nosilo lepidlo v tubě nebo klovatina v plastové lahvičce se samonanášecím uzávěrem. A byl to běžný výrobek, to měly všechny děti, stálo to pár korun. Kdo je z naší generace, bude si pamatovat papírnictví, které bylo vždycky plné všeho možného a tu jeho typickou vůni, která už dnes v žádném není. Vážená dámo, evidentně jste chtěla být zajímavá a tak jste napsala tendenčně zaměřený článek o tom, jak jsme jako děti trpěly tím, že jsme neměly ten luxus, jaký mají děti dnes. Škoda, že si to nemůžete zažít v reálu. V naší třídě nikdy nikdo netrpěl tím, že nemá ilustrované sešity, penály a klovatinu v kelímku.
Mám trochu rozpačitý pocit. Pokud by to nebylo zahájení největší sportovní akce, ale jen nějaká show, pak dobré, ikdyž prostor pro "módní přehlídku" byl i tak přehnaný. K "modelům" se nevyjadřuju, nevím, jestli je tato slavnost vhodná pro prezentaci komunity LGBT. Je to olympiáda, kde by hlavní roli měli hrát sportovci. A to se včera nestalo. Těch pár vteřin pro každou výpravu na lodi bylo žalostně málo. Víc času bylo věnováno pochodni s ohněm, kde jsem měla chvílemi pocit, že oběhnou celou Paříž, jen aby se vystřídalo co nejvíc celebrit. Ovšem Celine Dion byla nadpozemská, to se jim povedlo.
Film Jak se krotí krokodýli byl bohužel omyl. Od samého začátku až do konce nastavovaná kaše, Etzlerovi nebylo, jako vždy, vůbec rozumět, děj chaotický a nic moc, vadila mi Timková, neslaná nemastná, navíc blbě mluví česky. A co mi vadí úplně nejvíc, že celý film je moc uřvaný. Viděla jsem jednou a stačilo.
Lepší dostupnost a cenu léků bez předpisu v Polsku zdůvodňujete tím, že je to větší trh. Jak mi tedy vysvětlíte, že např. Hylak kapky jsou v řadě našich lékáren nedostupné a na Slovensku jsou v lékárnách i eshopu k dispozici. A Slovensko je ještě menší trh, než v ČR. Nebo když v nedávné době byl v ČR přerušen prodej očního gelu Recugel na delší dobu, v Německu i na Slovensku byl běžně k sehnání. Naštěstí mají sousedé lepší distribuci léků, než máme my a tak objednávám u nich. A kolikrát to vyjde i levněji.
Pozoruju, že od začátku prázdnin jede celkem masivní masáž diváků ohledně nové sezóny Ulice. Pomalu každý den na mě vyskočí nějaký titulek, kdo se objeví v Ulici, návrat některých postav z minulosti, co zažije Magda, Vanda atd. Připomíná mi to stejnou mediální masáž diváků loňské léto, kdy tv Prima lákala na seriál Eliška a Damián. A dopadlo to příšerně.
Každý rok vidím na červeném koberci stejné herečky a herce. Manželé Dykovi, Dolanský Vlasáková, sestry Geislerovy, Bohdalová, Nesvačilová, stejné modelky atd. Letos zatím chybí Jitka Čvančarová. Nic nového, významného nenatočili, ale vždycky jsou zváni jako hvězdy. Při vší úctě proč? Jestlipak byla například pozvána letošní držitelka Českého lva Simona Peková?
Jaká souvislost je mezi nehodou a tím, že viník je podporovatel prezidenta? Vážně bych to chtěla vědět, proč se to pořád zmiňuje. Jen to svádí pozornost někam jinam a vyvolává negativní reakce vůči prezidentovi. Je to snad záměr, politizovat celou kauzu? A druhá věc, která mě zajímá je, kde se vzal na místě tak rychle ten primář z Motole? To by měli novináři zjistit a ne se šťourat v nepodstatných věcech.
0
Sledujících
1
Sleduje
0
Sledujících
1
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Videa s Maxem jsou často na sociálnich sítích. Opravdu šije šaty sám. Od výběru látky ve specializovaných obchodech, přípravy střihu, střihu látek az po samotné šití. Sice nesdílím jeho vkus, ale některé šaty jsou velmi hezké. Ušil třeba krásný zelený kabát herečce Debře Messing. Má před sebou velkou budoucnost, jestli nesklouzne mezi drogy a jiná lákadla bohatých a známých osobností.