Xixi, to je ale srandy. Krásně se tu ukazuje, že velká část lidí trpí hned několika problémy - někteří neumí dočíst text do konce, jiní ho neumí pochopit, další si z nadpisu vyvodí závěr, další nechápou, že ta jeho "útrata" je vlastně součástí generování dalších peněz atd. Plus klasická závist, bez toho by nebyly komentáře kompletní.
Jen nechapu, dnesni “modu”
Jsou oba obleceni , jak bezdomovci!
Ta móda je skoro stejná, jak konec 90. let a začátek 2000, i holky tehdy nosily široké kalhoty se spadlým sedem, objemné botasky, velké mikiny apod - hlavně ty, co žraly hiphop. Ne každá teenegerka se obléká elegantně, vlastně skoro žádná, k tomu holky dospějí věkem. A to říkám jako někdo, kdo má módu toho období přesně na paměti, protože mi stačí si vybavait, jak vypadala půlka třídy. Takže to není dnešní móda, už před 20 lety byste takové páry vídala...
Tak za prvé...na operaci stále trvám!!!! A nyní hlavně u Vás.Protoźe já Vám netykám a doporučuji to i Vám.A za druhé...u nás v ćechách máme takové přísloví....hloupému napověz a blbku kopni, ale to už podle jména nemůžete znát.Tak si doplňte to vzdělání!!!
Blabla, nervičky co? Na internetových diskuzích je běžný úzus si tykat, to za prvé, za druhé, vzdělání si nemám už kam doplňova, mám základní, středoškolské i to vysokoškolském. Nicméně pokud teda jako blb potřebujete nápovědu, tak Vám tedy s dovolením zavykám: "Jaroši, jdetě se léčit, Vaše myšlenkové pochody vyžadují psychiatra a možná i podpůrnou farmakoléčbu. Sbohem."
Výměna kyčelního kloubu už není náročná operace. V 80 letech jsem podstoupila už druhou výměnu kyčelního kloubu.Vše v pohodě pokud je člověk zdraví. Byla tam paní které bylo 90 let.
Olgo, nevím, podle čeho to posuzujete, ale každá operace je náročná. A každá, i ta nejbanálnější, může skončit smrtí - at už přímo na operačním sále nebo po (organismus to nezvládne, ucpaná tepna, céva atd.) Proto se dělají předoperační vyšetření, protože narkóza a rozřezání těla fakt není "nic náročného". Samozřejmě s délkou operace a různými dalšími výkony se rizika a komplikace zvyšují. A posuzovat něco podle Vás a toho, že tam byla stará paní je typické ignorování dat a faktů. To je jako bych řekla, že jsem znala alkoholika, co se dožil 90. Znamená to teda, že ostatní alkáči budou mít též dlouhý život? Ne, platí Gaussova křivka jako vždy.
Vážená, nějak nechápu, jak dle Vás tato superinteligentní " modelka " vystavuje na obdiv svoji zadek i předel a nevěnuje svou inteligencí ve prospěch lidstva.Ta operace výše zmíněná ,by asi pomohla i Vám!!!
Jasně, kvůli tomu, že s takovým jojem jako jsi ty nesouhlasím, potřebuju operaci mozku, haha. Já svou inteligenci využila dostatečně, o mě se neboj. Naopak tobě bych doporučila, když už teda ne se vzdělávat nebo učit další jazyky, tak aspoň nezávidět a nekritizovat někoho, o kom víš velký kulový (týká se Pauliny i mě). Mimochodem, ona lidstvu přispěla - porodila dvě děti, díky své účasti na charitativních a nadačních akcích pomohla vybrat miliony dolarů, svým majetkem a odvedenými daněmi pomohla ekonomice, na TedTalk měla motivační řeči, její IG je víc o psychohygieně a antiagingu než o spolupracích a reklamách, takže pomáhá dalším x milionům žen v "certain age", jednak jak překonat stárnutí, ale i smrt blízkých, izolaci atd. Svými knihami (včetně knih pro děti) taky určitě udělala víc radosti a přínosu než nějaký Jaroš. Stačí takto?
A já si myslela, že špatné klouby mají povětšinou lidé, kteří těžce dřeli.....a ejhle i práce modelky je "dřina".....
Vzhledem k tomu, že začala pracovat v 15 čili v podstatě o 10 let dřív než nějaký vysokoškolák a její práce zahrnovala denní obcházení castingů v Paříži nebo focení od rána do večera či lety přes půl světa x krát do roka (a zkuste si opakovaně lítat, není horší poloha než 10 hodin sedět v letadle). Tak ano, rozhodně se to dá za dřinu považovat.
Myslím si, že paní " modelka " by měla ještě absolvovat minimálně jednu větší operaci a to na klinice pro " seřįzenį " mozku do normálního stavu.Je vidět, že je to opravdu nutné.....asi jí to zaplatí i pojišťovna!!!
Mluvíte o ženě, která mluví plynně anglicky, švédsky, francouzsky a česky? Zároveň hraje Chopaina na klavír, už v nácti četla ruské a francouzské klasiky a napsala několik knih. Hmm, Vy určiě chytřejší nebudete, takže byste ji nemusel hanit...minimálně ne její inteligenci, že.
"Sebrali jí spodek", jak říkala moje bába, který ho taky sebrali ve 40ti, no... Akorát moje bába na to měla nemocenskou a v klidu to léčila a nepsali o tom obden v Rudým Právu. Děcka už mají tak co...
Jako dělohu? To mi nepřijde tak hrozné, odrozeno má a nikdo nic nepozná - teda ne že by to vůbec ukazovala, ale to se dělá laparoskopicky. Nějaké nepříjemné důsledky by řešila hormonálně (ve smyslu potlačení falešného přechodu) a bylo by. Je pravda, že kolegyně na tento zákrok šla v pondělí a chybět v práci bude 6 týdnů, takže léčbu to má asi dlouhou (i když ona tam měla předrakovinové změny a možná nějaké jiné komplikace, kdo ví).
Je to veřejně známá osoba z královské rodiny. Ta má (samozřejmě nadsázka) veřejnou prezentaci v popisu povolání. Je to podobné, jako kdyby onemocněl například král.
Nedivím se, že média a svět zajímá diagnóza a čím víc bude mlžit, tak tím víc se to bude propírat. To je tak těžké přiznat, že má třeba cancer nebo tumor?
Podobné to není, protože král je panovník, ona je "jen" manžela následníka trůnu, takže ještě tak o následníkovi by se dalo říct, že to nutné je. Ona je už "vedlejší" kolej na to, aby musela sdělovat celému světu, že má třeba myom nebo že se léčí s nějakou choulostivou (ve smyslu trapnou) záležitostí - dejme tomu hemeroidy nebo nějaké píštěly po porodu, inkontinencí apod. To jako ženská nechcete sdělovat ani v práci natož celému světu, kdy je každý si k tomu vygooglit detaily toho, jak to vypadá, jak se to léčí atd.
Pro Aničku to musí být deprimujici, když vidí matku, pomalu před sedumdesátkou ,denně chlastat..někdy do bezvědomí, a přitom prřekypovat zdravím. A ona sama je tak těžce žkoušená už podruhé! Dovedu pochopit i Dádu,že si vždy najde důvod, proč sáhnout po láhvi. Být ona na místě Aničky, nedala by to! Raději ať mlčí a utápí svůj žal v alkoholu . Dělá víc škody, než užitku. Matka roku !!!!! Aničko, hodně sil a ničím se netrápit.
Já si teda myslím, že ji za prvé denně nevidí - ona je dospělá a dávno žije sama, za druhé, když s někým nežijete, těžko můžete vědět, co dělá doma (to platí i pro vaše přesvědčení, že VÍTE, že Patrasová leje první ligu). A za druhé, Anička je s rodinou tak nějak vypořádaná/smířená, to už říkala několikrát. Krom toho, co jako dítě zmůžete - je jedno, že už jste dítě velké, ale alkoholik musí vždy sám se rozhodnout o léčbě, takže je marné někoho přesvědčovat a i zbytečné si něco vyčítat. Rozhodnutí pít (a neléčit se) je Dády.
Nechci bít ošklivý ale rakovině nikdo neuteče at je chudý ,milionář ,miliardář smrt je jedna a ta je spravedlivá pokud má příjd čas nedá se nic dělat ,a snažení nepomůže je to smutný ale parvda pravdoucí...jelikož jsem pracoval pitevna,a na tomto oddělení tak vím očem mluvím a neříkám to do větru .....všechno má svůj čas a až to příjde bude to nečekané věřte mi.....už jsem to viděl tisíckrát a nemám důvod si blábolit z hub-do hub....a vždy jsem poznal kdy ten člověk odejde......
No, spravedlivá smrt fakt není, protože by se těžko dalo označit za spravedlivé, že fetka Katka od Třeštíkové stále žije - naprosto nijak společnosti přínosná a ta operní zpěvačka zemřela v 25 na rakovinu prsu. Takže jako příměr je to dost stupidní.
Tak to nemusí být dobré znamení, jestli američtí filmaři mají najednou potřebu popularizovat Českou Republiku.
😮
Doufám, že to nebude znamenat, že to je proto, aby průměrný Američan měl o nás povědomí, pokud nám bylo určeno následovat osud Ukrajiny.
To je logika jak sviňa. Můžu teda vědět, jaký film o Ukrajině natočili, že díky tomu ji pak napadlo Rusko? Kterým filmem dali filmaři najevo průměrným Američanům, že někde existuje Ukrajina a měli o ní teda povědomí? Čekám...
Nicméně, sázejte se s kým chcete...přesto mám pocit, či dokonce jsem přesvědčená o tom, že soukromé vysoké školy "v cizině" v mnohém nedosahují kvality zdejších vysokých škol...
Tak to vás mohu ujistit, že ji mnohdy přesahují. Já totit VŠ mám, čili mám i to srovnání. Některé způsoby memorování nebo práce s informacemi jsou tady naprosto nedostatečné. Vy si se svým pocitem buďte přesvědčená, o čem chcete - a hlavně si zjistěte, co znamená soukromá vysoká - jestli je to pro vás pouze vysoká, kde si platíte školné nebo si představujete nějakou privátní nedobytnou univerzitu pro vyvolené.
Na to, abyste se dostali na drahé soukromé školy, nepotřebujete být Einstein...😉
Všude ale potřebujete složit příjímačky, případně mít vhodný průměr a napsat esej a být vybrán, takže jistě nestačí jen tak zaklepat a poprosit. A ne, netahejte sem staré kauzy typu "práva v Plzni nebo soukromé ekonomky v Praze". Nicméně se vsadím, že tohle přesvědčení píše někdo, kdo tu VŠ nemá, že? Znám lidi, co nepřekročili práh fakulty, nestudovali ani semestr v cizině, přesto mají pocit, že ví, jak to chodí...Respektive jsou přesvědčení...
No nevím, Amerika už dávno není tím, čím byla.. Své dítě bych tam neposlala..
A čím Amerika, prosím, bývala? Já tam totiž žila, nyní jsem v kontaktu s lidmi (myslím rodilými), co tam žijí nebo s kamarádkami, co se tam přestěhovaly. Můžete být ve svém zevšeobecňování konkrétní? Nebo si myslíte, že je nějaký zásadní rozdíl mezi maloměstem někde v Texasu před 20 lety a dnes? Nebo jen papouškujete nějaký narativ ohledně "bezdomovců v LA a zbraní všude" aniž byste vůbec kdy v USA byla a názor si udělala sama? Děkuji za odpověď.
Já jsem určitě pro, ať šikovná děcka studují v zahraničí, když si to přejí a jsou na to v rodině finance. Jen mě mrzí, že z běžných českých poměrů na to má málokdo. Rodiče jsou rádi, že utáhnou jeden, dva semestry v rámci Erasmu tady v Evropě, Amerika je dost nemyslitelná, na tu mají opravdu tak Marešovi, Maláskovi, Gottovi apod. Jinak si nemyslím, že to Leoš bude cvakat sám, Monika úspěšně prodává drahou americkou kosmetiku, ve které se točí slušné příjmy, takže na vzdělání svého syna jistě přispěje i ona :)
To ale neni pravda, zkuste googlit, se stipendiem vystudujete i Harvard nebo Yale - několik desítek českých studentů tam studuje a jejich rodiče rozhodně nejsou žádní milionáři. Takové články nejsou rozhodně nedohledatelné. Nehledě na fakt, že takoví studenti si i v USA přímo na campusu najdou brigádu a peníze si na studium vydělávají (což je ostatně vcelku běžné i tu). Takže opravdu neplatí, že pokud chcete, aby vaše dítě studovalo v cizině, musíte mít našetřenej batoh. Znám lidi, co studují v Číně a Koreji a opravdu náklady rodiče těchto dětí nijak velké nemají. Musíte si o tom něco zjistit a pak využít různých stípek. Mimochodem třeba Adéla Elbl studovala v Holandsku a Belgii a rodiče nestála ani korunu, to samé Nina Špitálníková. Prostě možnosti jsou, kolikrát se musí posnažit i student, ale opravdu to není žádná výsada bohatých. To jsou mnohem horší soukromé gymnázia v Praze nebo Olomouci, kdy jedno dítě vyjde na statisíce ročně a díky věku (prostě žák) si rozhodně nikde nepřivydělá. Já na VŠ každý rok lítala do Skotska na farmu, za 2 měsíce jsem vydělala 80k (po odečtění nákladů) a to před 20 lety. Úplně stejné (ještě lepší) možnosti mají dnešní děcka - můžou vydělávat i online (ebooky, doučování po síti, vlogy, instáč, e-služby atd).
Ano, milionářů je hodně. Ale myslite že chtějí všichni na universitu do USA? Ja nevím, ja vysokou školu mám, byl jsem i rok na Erasmu, vydelavam nadprůměrné peníze stejne jako moje žena, asi bychom toto školné v USA pro naše dvě děti s vypětím vsech sil utahli, ale ja nějak nemám pocit že by jim to něco extra navíc dalo... krom kontaktů, ale co si budeme povídat, tato universita neni v kontextu USA a UK draha škola, děti skutečně vlivných a bohatých rodičů chodí jinam...
Snad může mít každý jiné cíle. Já mám taky vysokou a v USA jsem i žila a kdyby moje dítě chtělo studovat v cizině, tak ho rozhodně nebudu přesvědčovat, že mu to nic nedá, protože já měla pobyty v cizině i bez studia a dalo mi to vždycky moc. Takže je mi jedno, jestli mé dítě bude mít stejnou Alma mater jako já nebo jestli si vybere Heidelberg, uni v Pekingu nebo v Bostonu. Dokonce ani nerozporuji, že děti bohatých chodí jinam - mám radost za každé české dítě (s vlivným nebo nevlivným rodičem), které do ciziny studovat jde - ať je to no name kluk z Olomouce, který zamířil na Yale nebo syn Morávkové, který studuje v Anglii. Je náhodou super, že mají takové možnosti, já studovala VŠ před 20 lety a ano, tehdy bylo to "něco" Erasmus, ještě dva semestry vs. 5 let studia, to je úplně o něčem jiném a jsou lidi, co studium v zahraničí neberou ani jako zdradu Česka ani jako něco podružného (někteří tu budou mluvit o tom, jak jsou české uni lepší - hm, asi jak které a jak v čem). Já kvituju i výměnné programy, kdy jede na rok studovat do USA třeba středoškolák.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Hejlíku,až půjdeš do důchodu tak si nestěžuj že nemáš peníze, jako mnoho tvých kolegů.Mysli na zadní kolečka, uběhne život rychle.
2 odpovědi
1
Sledujících
0
Sleduje
1
Sledujících
0
Sleduje
On je podobná generace, jako já. Až půjde do důchodu, nedostane rozodně nic, protože na důchody prostě nebude - nebo bude věk odchodu do důchodu tak vysoký, že většina dřív zemře. Takže přestaňte mít tyhle zbytečné řeči. Krom toho, pokud vím, už dnes má min jeden byt a farmu, takže má pořešeno bydlení, v produktivním věku vydělává (on i manželka), takže s holou pr.delí do důchodu fakt nepůjde.
1 odpověď