Babiš a ANO rozdávalo peníze,Podplácelo voliče! Ale těm co šetřili a byli zodpovědní je znehodnotilo. Ten člověk a jeho nejbližší myslí jen na sebe.Nyní cítí příležitost a usilují o rozvrat.K nynějším problémům přispěli velkou měrou.Komu to má prospět?.Naší republice určitě ne? S heslem podle kterého se titu kazisvěti řídí-Co já vám slíbím to vám nikdo nedá! Přemýšlejte!
Podvodník a zloděj Babiš a jeho zničující vládnutí,covid a válka na Ukrajině.K tomu předsednictví v EU.Tato vláda má těžký údělA tito demonstrující, tento póvl podrazáků a kolaborantů se chce ujmout vlády?.Hrůza.!!!! Nejde tu nakonec jen o to jak zachránit kriminálníka Bureše!!!Kdo tu zača rozeštvávat.Má to vše spojitost,aby nešel před soud.
2
Sledujících
2
Sleduje
2
Sledujících
2
Sleduje
Tak ani tohle s vámí nepohne.Nebo si myslíte, že kdybyste začali doopravdy myslet, tak se stoho zhroutíte.Váš spasitel Bureš je bezcharakterní člověk.Použije všeho aby prosadil svou.A vás má jen za užitečné id---y.
1 odpověď