Při chřipkové epidemii v roce 1995 bylo 1100000 nakažených a 90 tisíc lidí bylo v akutním stavu,děti byli doma dva týdny, myslíte si že lidé nebyli na jipkach a neumirali? O tom totiž ví málokdo protože se o tom ani moc nepsalo, na rozdíl od dnešní doby kdy má kovid ten nejlepší marketing, není dne aby nám tady někdo bavíte nepopisoval jak se umírá v nemocnici
A také zaplnili všechna jipová lůžka?
Někteří živnostníci neměli dovolenou i dvacet let, neměli čas číst, poslouchat muziku. Vláda je odhodila jako parazitický póvl společnosti. Odměňuje zdravotníky kteří dělají svou práci tak jak mají, vybrali si ji stejně dobrovolně jako kdokoli jiný. Jestli jsou jim jejich platy málo mohou odejít, třeba do zahraničí. Mohou převzít zodpovědnost sami za sebe dokázat co umí, mohou podnikat. Jen ať prosím neřvou že mají málo.
Drahá krávo, kdyby odešli, a to část před 10lety udělala, tak ten zbytek ošetřuje jen VIP klientelu a to Vy zdaleka nebudete . A to Vaše podnikání nebude k ničemu. Podnikání není závist.
Nejsou to ignoranti. Dobře vidí, že když máme nejvíc opatření proti koronaviru, nejvíc roušek, nejvíc dluhů v boji s koronavirem a přitom stejně nejvíc mrtvých (10x víc než země s funkčními opatřeními a dokonce 2x víc než země skoro bez opatření), že je něco úplně špatně.
90 % těch lidí se neměla do kritických stavu vůbec dostat. To ale nejde po telefonu s radou: ležte a paralen.
Ministerstvo mělo zajistit prevenci v podobě vitamínů, sestavit nejlepší postupy léčby (které jsou známy ze zahraničí, kde to na jaře a v létě prodělali naplno) pro pacienty různých kategorií a informovat lékaře i občany. S pozitivním testem léčících se doma, rizikových/bezrizikových, těch kteří ani test nešli, a dokonce i těch v nemocnici - i tam museli postupně přicházet na to, co dělat. Praktici/hygieny měli půjčovat nebo i rozdávat (to je pakatel v našem dluhu) oxymetr k pozitivnímu testu a krabičku isoprinosinu rizikovým.
Za těch 25000 mrtvých navíc musí mít někdo odpovědnost.
Kde jste vzal takovou pitomost?
Přejmenovat nějaký systém a udělat z něho ještě větší moloch nic nevyřeší.. ale je pravda,že nějaké změny by byly třeba..Stavební povolení jsem řešil před dvěma lety,jen kvůli přestavbě střechy a vzniku podkroví.. měsíce čekání až jedna úřednice bude mít se svým stanoviskem "čas" na vyřízení.. Času dost,ale banka nečeká a když začnete dřív sami bez povolení,tak každý jen vyhrožuje pokutou.. Jsem znechucen..
Takže problém není v revoluci, ale v úřednici stavebního úřadu.
Bohužel, neštěstí nechodí po horách, ale po lidech!
Nepřeji nikomu nic zlého, každého života je škoda, ale KARMA Kellnera dostihla. A já myslel, že stále platí nouzový stav (!), nebo jen pro někoho?
Porovnáme-li miliardáře pana Baťu a Kellnera, jaké byly jejich osudy?
Pan Baťa, zlínský podnikatel, začínal poctivě z nuly a vybudoval gigantický obuvnický průmysl na celém světě, kde dal práci a zaměstnal stovky tisíc lidí.
Obul celý svět!
Bohužel se zabil při služební (pracovní) cestě do Švýcarska letadlem za husté mlhy.
Kellner k miliardům přišel ne zrovna čistým způsobem (!), o život přišel taky při leteckém neštěstí navíc v době nouzového stavu, ale cestou za zábavou, což je velký rozdíl. ČR už by naráz byla v dúchodě pro Kellnera těsná?
Neutekl jste z blázince?
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Pamatujeme si moc dobře. Okresy měly být zavřené tři týdny.
2 odpovědi
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Měly, ale pak jsme se rozhodli jinak.