Zdravím, paní redaktorka si navzájem popletla termíny servis a revize. Jedná se o zcela rozdílné úkony. U plyn.zařízení v osobním vlastnictví se revize provádí pouze výchozí při uvádění do provozu, nebo po výměně spotřebiče (v daném případě kotle). Doporučuji proto paní redaktorce seznámit se s vládním nař.č.191/2022 Sb., aby se propříště vyhnula produkci podobných nesmyslů.
Takovou slátaninu nesmyslů a pitomosti mohl napsat pouze nějaký exot, co na vojně nebyl a chytá rozumy z rychlíku. Bylo by dobré se zmínit o tom, že řada kluků na vojně získala nějakou odbornost (např. řidiči, spojaří, zdravotníci atd), ale to autor zřejmě neví. Dále se chlapci naučili pohybovat v kolektivu, kde nebyli středem pozornosti, jako u maminky. Mnohdy zde vniklo přátelství, přetrvávající následné roky. A taky jsme si sáhli na dno svých sil a bylo to dobře, pak jsme věděli jak na tom jsme. Ten vstupní měsíc, kdy nám dávali mazáci zabrat, nebyl až tak hrozný, osobně neznám nikoho, komu by bylo ublíženo, takže se nikdo nehroutil. Jednoznačně mohu vojnu pouze doporučit, dnešním mamánkům chybí vojna ukrutně.
Chtěl bych váženému panu autorovi tohoto nic nového nepřinášejícího příspěvku, že důchodci dostávají důchod, na který si celý život střádali. Pan Václav Klaus ovšem pro vylepšení neutěšených hospodářských výsledků jednoduše důchodový fond, který byl mimo rozpočet, sebral a zařadil do rozpočtu, čímž zalátal díru, kterou vláda svým hospodařením vytvořila. Takže si neříkejme, že na důchodce musí mladí a celá společnost doplácet, důchodci byli váženým panem profesorem zcela sprostě okradeni. A hloupé doporučení, aby mladí sobě pořizovali do každé rodiny 3 děti, je za dnešních tristních hospodářských výsledků našich skvělých odborníků v politice naprosto zcestné, vždyť by jejich náklady na ty 3 děti nebyli schopni pokrýt!
Vážený pane, není o čem diskutovat. Postupimská dohoda stanovila odsun Němců z ČSR a nikoliv Beneš. Není třeeba řešit Beneše, ale chování německého obyvatelstva, hlásícího se k hitlerovým myšlenkám. Pokuid by Sudetští Němci netáhli s Hitlerem za jeden provaz a netvořili pátou kolonu, nebyly by po válce odsunuti. Po tom, co předvedli, se nedá divit počínání našeho obyvatelstva po válce. Takže nechte se poučit o nedávné historii našeho národa ze vhodných zdrojů a nepište nesmysly, nemající oporu v historii.
Dobrý den, tak jsem v první chvíli nevěděl, zda neposlouchám komunistické proklamace z padesátých let. Protože názory našeho ekonoma vychází z bezohledné představy, že obyvatelé této země musí poslouchat a nechat vládu konat bez toho, že vyslechne obyvatele, kterých se problémy dotýkají. Pokud se výroba baterií lidem nelíbí, má vláda přitvrdit - ale to tu již jednou bylo a všichni víme, jak to dopadlo. Podobné bludy může šířit pouze člověk, jemuž je jedno, co si lidé myslí a své názory chce protlačit přes mrtvoly. Doufám, že podobných poradců bude co nejméně, jinak to vezme špatný konec.
Panu poradci doporučuji, aby místo hraběcích rad se věnoval více historii, která ho poučí, jak takoví, jako je on, dopadli.
Ivan Kartal
Doporučovat nalévání nafty do krtčích nor může snad jen osoba s rozhledem malého děcka. Snad by si autorka měla ověřit, co způsobí únik nafty do okolní půdy, nebo se seznámit se základy zacházení s ropnými produkty, než vyprodukuje podobný nesmysl. Obdivuji odvahu se s touto "radou" vůbec projevit na veřejnosti.
K uvedeném článku mi dovolte dodat, že snižování výměny vzduchu zalepením okeních spár naprosto nikam nevede (pokud jsou jinak okna v pořádku). Pouze se byt naplní vydýchaným vzduchem se zvýšeným obsahem oxidu uhličitého + vody. takže nesmysl. Autor totiž opomenul potřebu větrat a nepostřehl, že pokud bychom žili v jím upraveném bytě, byl by brzy pokryt plísní. A dále mi dovolte se zmínit o reflexních fóliích za otopnými tělesy. jejich použití snižuje výkon radiátorů o cca 15%, jelikož tato úprava brání přirozené cirkulaci vzduchu tělesem a vyzařování tepla rapidně snižuje. Bylo by proto vhodné, aby se takového dobře míněné rady omezily na minuimum,.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Zdravím, snad by bylo vhodné, aby se autor článku naučil svůj rodný jazyk a neprodukoval hrubky, za které by se styděl žák šesté třídy základní školy. příčestí minulé je zřejmě pro autora neznámý pojem.
1 odpověď