proč se modelky tváří jako by je to nebavilo, nebylo by lepši kdyby se usmály
Inspirace pro upravenost modelek a i na postavu oblečení (nebudeme se bavit o finanční stránce oblečení) : Odkaz . Pokud to bude na modelkách viset jak na panáku v poli, nikdy to oblečení nebude vypadat hezky. Modelky se mají usmívat, být upravené, učesané a na elegantním obutí daného modelu.
Pokud se o auto starám a na STK řeknou, že auto na emise je jak nové a má 0, a to někdy nemají ani nové auta. Nevidím důvod auto měnit za nové i když je staré 13 a více let. Místo výroby většího znečišťovatele jak je elektro auto ( výroba a likvidace baterií + likvidace hořícího auta), mají zdokonalovat stávající motory benzínové a naftové. Ale ne snížením emisí dvěma turby a snížením válců v motoru, lití ,, močůvky,, do motoru aj. a udělat z toho ,,rychlokvašku motoru,, s dojezdem 80.000 km a pak měnit motor. Prostě si sednout a zdokonalit stávající motory.
Už jste někdy tahal nákup s pitím v lahvích ? Já to pamatuju a zažít bych to nechtěla.Litr mléka v lahvi,karton limonád v lahvích,šťávy a džusy v lahvích ?Dokonce i Jar se prodával v lahvích.Myslím,že by se vám mámy pěkně poděkovaly s tou váhou v tašce.A pak s tím běhat někam do marketu vracet,protože v každým krámě vám to zpět nevezmou.Sklo ve pitomost.
Ano pamatuji a žiji. Auto nebylo a ruky neupadly. Dnes máte nákupní vozíky a zajedete si až k autu a naložíte. Tím stejným způsobem i vyložíte a vrátíte. Sklo je lepší než plast. Plastové láhve zrušit.
Suverénní stát jsme, a jako suverénní stát jsme se zavázali dodržovat to, co společně dohodneme a odhlasujeme v rámci EU. Dodržování dohod nemá se suverenitou nic společného.
Nezdá se Vám, že EU moc zasahuje ve všem do vnitřního chodu každého státu který je členem EU? Volný pohyb mezi státy a obchodování a ne rozkazování co má každá rodina dělat podle EU. Každý stát si může vyjednat výjimku v čem uzná za vhodné a ne vše odhlasovat jak ovce.
Vy jste ji zažil pane Král?
Kuponová privatizace byla podvod na lidech. Kupónová privatizace jako jedna z metod privatizace se pro transformující ekonomiky ukázala jako nepříliš vhodná a Světová banka proto dnes doporučuje zemím, ve kterých je stát dominantní vlastník podnikové báze, jiné způsoby privatizace státního majetku. Kupónovou privatizaci v Československu připravili zejména politici a ekonomové vzešlí z řad Prognostického ústavu ČSAV. Pro státní podniky určené k privatizaci byly vypracovávány jak vedením podniků, tak například zájemci o jeho koupi privatizační projekty. Projekt k realizaci vybíralo a schvalovalo Ministerstvo pro správu národního majetku a jeho privatizaci. Jednou z privatizačních metod (vedle veřejných soutěží a přímých nabídek zájemci), kterou bylo možno uplatnit buď na celý podnik, nebo jen na jeho část, byla kupónová metoda. Kupónovou metodou bylo privatizováno kolem 1800 podniků, standardními metodami asi 14 000 podniků, v tom není zahrnuta tzv. malá privatizace ani restituce. V každé vlně si každý dospělý občan mohl zakoupit kupónovou knížku za 35 Kč a k ní známku za 1000 Kč. Kupónová knížka obsahovala 10 kupónů po 100 bodech. Šéf Centra kupónové privatizace Jaroslav Lizner byl v říjnu 1994 zatčen kvůli úplatku 8 milionů korun v hotovosti. V následujícím roce byl pravomocně odsouzen k sedmi letům odnětí svobody, milionové pokutě a desetiletému zákazu činnosti ve státní správě.
No to je sice moc hezké, ale ta mladá vědkyně potřebuje, aby jí někdo obsloužil v obchodě, dovezl autobusem, uklidil silnice, ostříhal vlasy, vyrobil pro ní telefon, noťas, zapojil elektřinu, atd. Máte pocit, že by bez těchto "obyčejných lidí" mohla být vědkyní, kdyby všechno toto musela dělat sama? No nevím, kde by na to vzala čas. Je potřeba si vážit každého člověka, co umí dobře svou práci a neupřednostňovat pouze jednu skupinu.
A kdo zaručí že po studiu neuteče do zahraničí a peníze daňových poplatníků vyletí oknem?
Citace : Pokud jim zaměstnavatelé poskytnou potřebnou podporu a budou se zajímat i o jejich osobní rozvoj a štěstí mimo práci, budou pracovat tvrdě a svědomitě,“ komentuje analytička společnosti Ipsos Eva Veisová, která se generaci Z věnuje výzkumně. V klasických organizacích pak vyžadují individualitu. „Je to zajímavé a je to s nimi velmi náročné. V komerčním sektoru si mohou všechno navolit podle sebe. Pak mají stejné nároky i na zaměstnavatele. To samozřejmě vytváří problém,“ upozorňuje Veisová.
Velmi důležitý je pro ně také volný čas. Ten pro ně má mnohdy větší hodnotu než kariérní postup. „Říkají, že obětovat svůj život pro zisk zaměstnavatele se jim nechce. Přece nedává smysl, proč by to dělali,“ shrnuje odbornice fenomén, kterému se někdy říká quiet quitting. Označuje situaci, kdy zaměstnanci plní pouze základní povinnosti své práce, ale nevyvíjejí žádné úsilí navíc.
Já chápu situaci, když se neplatí alimenty. Tuto pomoc by měl poskytnout stát a pak si to na dotyčném vybrat.
Když ho zavřou, tak bude situace jen horší. Např. tím, že bude mít škraloup, nedostane pořádnou práci, za dobu pobytu ve vězení také nic nevydělá, změní se mu pracovní návyky atd.
Takže kriminál za neplacení alimentů mi nepřijde jako dobrý nápad...
To je a byl jediný metr strachu jít do vězení za neplacení alimentů. Podruhé nebo více krát se mu tam nechce. Platit stát, a jak to po něm stát vymůže? Exekuce, a když ani to nepomůže, přijde stejně vězení. Řešení je si to odpracovat a to povinně veřejně prospěšnou prací do zaplacení dluhů. Pořád se takovým a jiným jen ustupuje a k ničemu to nevede.
Citace z článku : Posílena strana poptávky, když má vejít v platnost regulace Evropské unie, která omezuje prodej zboží produkovaného na čerstvě odlesněných oblastech. Obchodníci se tak předzásobují. A jak to na trzích bývá, omezení nabídky v kombinaci s posílenou poptávkou vede k růstům cen,“ dodal Peterka.
I když unijní regulace byla o rok odložena a má začít platit postupně od konce roku 2025, předzásobování obchodníků potvrdil i Marek Zemánek, mluvčí Potravinářské komory ČR.
„Na opačných koncích planety se vytvořila doslova nákupní horečka,“ sdělil Novinkám. „Z veřejných zdrojů máme informace, že produkce pocházející z odlesněných pozemků – například právě kakao nebo káva – se bude prodávat levněji do států mimo EU a z neodlesněných pak dráže do EU,“ poukázal Zemánek. Odkaz 1
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Stačí zkopírovat : Odkaz 1