Já jiným, než samoobslužným pokladnách vůbec nechodím. V Tesku nebo Globusu vezmu do ruky skener, všechno zboží si napípám v průběhu nákupu a pak šup, u samoobslužky jen zaplatím kartou a jsem pryč. Odpadá vyndavání celého nákupu a zase jeho uklízení do vozíku, odpadá fronta. Obsluha o práci nepřijde, protože tam stejně musí být kvůli potvrzení věku nakupujícího při nákupu alkoholu a podobně. Kdybych se měla vrátit do front, tak by mě kleplo. Kde nemají samoobslužky, tam snad ani nechodím.
Nízká ochrana nájemníků v Česku? Kde to pan Kubal vzal? Když je nájemník lempl a neplatí nájem, pronajímatel má velký problém. Nedostane neplatiče z bytu ven aspoň rok. Stejně tak když se nájemník rozhodne předčasně opustit byt bez výpovědní doby a nechá po sobě spoušť, kdo má újmu? Zase majitel. Povídejte mi něco o tom, že nájemníci jsou tu chudáci.
Trošku mi nesedí ten výpočet na konci článku. Pokud jde někdo letos do důchodu, má odpracováno 48 let, nikoli 40. Dnešní čerstvý důchodce se narodil v roce 1958 a jde do důchodu v nějakých 63 letech. Těmto ročníkům se počítá do důchodu i doba studia od 15 let jako náhradní doba pojištění. Tedy střední a případně i vysoká škola. Malér to bude až u občanů, kteří studovali střední školu po roce 2010, těm už se bude počítat až skutečně odpracovaná doba, ale žádné studium. Naše děti budou mít automaticky nižší důchod o 20 % - jen tak.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
A ty ceny plynu (viz titulek) jsou jaké?