Tak jestliže někdo říká, že NATO by mělo zvážit přímý útok za svými vnějšími hranicemi kvůli zemi, která není členem NATO, je to s Článkem 1 zjevně v rozporu.
Mě to tak zjevné nepřipadá, záleží právě jak jsou definované cíle Spojených národů a s jakým z těchto cílů by takový útok byl neslučitelný.
Když se podíváte třeba sem: Odkaz .
tak tam jsou ty cíle popsány a s žádným z nich mi taková pomoc nepřijde neslučitelná.
Pan gongresman říká hlouposti.
Představitelé zemí NATO nemají sebemenší mandát od svých občanů-voličů k případnému nasazování svých vojáků za svými hranicemi, navíc v zemi, která je ve válečném stavu - ve svých volebních programech dosud nic takového neměli. Je možné pochybovat, že by ho do budoucna získali.
Také si asi ještě nikdy nepřečetl základní zakladatelské dokumenty NATO, zejména
Článek l
Severoatlantické Smlouvy o NATO z
Washingtonu, D.C., ze 4. dubna 1949:
"Smluvní strany se zavazují, jak je uvedeno v Chartě Spojených národů, urovnávat veškeré mezinárodní spory, v nichž mohou být zapleteni, mírovými prostředky tak, aby nebyl ohrožen mezinárodní mír, bezpečnost a spravedlnost, a zdržet se ve svých mezinárodních vztazích hrozby silou nebo použití síly jakýmkoli způsobem neslučitelným s cíli Spojených národů."
A z toho článku 1 tedy vyplývá co? Jaké jsou ty způsoby neslučitelní s cíli Spojených národů"?
A zase ten Android. Kdyz chce nekdo otevreny system, tak se nesmi divit.
To je právě ten rozdíl mezi svobodou a diktaturou. Svoboda je o zodpovědnosti za sebe sama. Svobodně se můžete rozhodnout zda si nainstalujete aplikace s neoficiálního zdroje a Android vám to umožní. Pak ale nesete následky za své rozhodnutí. Diktatura vám vám to zakáže a tím vás chrání, před sebou samým. Žít v diktatuře je bezpečnější někdo má ale svobodu radši. Jak správně píšete, neměl by se ale pak divit.
Velice rád Vás poučím, protože nemáte pravdu.
Vandalismus se zpravidla pojí s impulzivní, osobní frustrací nebo s touhou způsobit škodu bez hlubšího záměru. Ekoterorismus má jasný politický a ideologicky cíl.
Cílem ekoteroristických činů je vyvolat určité rozrušení nebo šok. Zatímco vandalové chtějí způsobit pouze materiální škodu, ekoteroristé se zaměřují na vytvoření veřejné odezvy a často narušují kulturní, historické nebo symbolické hodnoty, což zvyšuje emocionální dopad.
Z právního hlediska může být rozdíl mezi vandalismem a ekoterosimem závažný. Ekoterorismus obecně zahrnuje promyšlený záměr destabilizovat, což bývá v právu vážněji posuzováno než obyčejný vandalismus. Ekoterorismus tedy v sobě zahrnuje i přímý nátlak na společnost k změně postojů, což činí jeho právní klasifikaci přísnější.
Děkuji za právní rozbor pane doktore.
Vzhledem k tomu, že více lidí umírá, než se rodí a dalších několik let to nebude lepší, tak tyto zprávy neberu vážně... Domů a bytů bude za pár let jako v Sudetech po válce. Mladí se o chalupy starat nechtějí a zákazníci budou stále náročnější. Nutné zateplení,, plánované danění pronájmů, větší daně....atd
Pronájmy jsou daněné i dnes, je to prostě příjem.
Je to jako když někdo napíše,že káně vidí myš na pět km daleko.Kdo a jak mi to dokáže?
Pominu to zda káně opravdu vidí myš na 5 km. Máte několik možností jak dokázat na jakou vzdálenost káně vidí myš.
Na to abyste mohl říci jak daleko káně vidí musí se vám shodovat výsledky z dvou nezávislých metod.
Syndrom vyhoření není nic jiného než lenost, pocházející z fyzického diskomfortu. Ten má původ ve věku, nemoci, ale i pocitu beznadějnosti. Také dlouhodobě nedosažitelné cíle člověka zbytečně brzdí.
Syndrom vyhoření není lenost, stejně jako počítač není jen monitor. Lenost (tedy nechuť něco dělat) je zpravidla jen jedním z příznaků. Jsou tam další příznaky a některé máte přímo v článku. Pocit vyčerpání, poruchy spánku, neschopnost soustředit se, ztráta smyslu života, bolesti svalů, pocity sklíčenosti, ...
Tak hlavně že náš pan prezident taky není čistý, to nevadí, že? Bývalý vycvičený agent v Moskvě. Jsme fakt národ hlupáků - na jednoho se nadává, ale ti samí lidé vychvalují jiného jemu podobného a nakonec si ho i zvolí za hlavu státu...
Je tam jeden rozdíl. Jeden tvrdí že agentem nikdy nebyl i když existuje spousta důkazů a on sám dřív připouštěl, že jím byl. Druhý oficiálně přiznal, že členem Zpravodajské správy Generálního štábu byl.
1
Sledujících
0
Sleduje
1
Sledujících
0
Sleduje
Gymnazisté se nemají co obouvat do seniorů. Není to ani vtipné ani chytré. Nehledě na to že i důchodci mají rozličné názory.
Propagovat opozici mohou i jinak.
1 odpověď
6
Sledujících
0
Sleduje
6
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
A senioři se nemají co obouvat do Gymnazistů.
1 odpověď