Předpokládám, že autor toho článku ví, že Emily se do scientologické církve narodila prominentním členům, je tzv. good sounding. V podstatě to znamená, že úplně nemusí řešit jestli by jí někdo z církve vyčítal nějaký prohřešek proti jejich ideologii. Z toho co víme naopak Emily psala texty v původní skupině Dead Sara, které velmi poukazovaly na duševní zdraví, také si velmi dobře podle mě uvědomuje co všechno musel Chester prožít a samotný text The Emptiness Machine kromě zjevných metafor o vztazích jako takových podle mě subverzivně odkazuje na církev jako takovou. V posledních letec, minimálně od doby se soudem s Mastersonem se Emily k scientologické církvi kdovíjak nemá. Je ale jednou z mála, kdo má to štěstí, protože nemusí asi volit mezi a) budu mít kontakt s rodiči a rodinou a b) vymezím se vůči scientologii explicitně a už je možná nikdy neuvidím.
Tohle je esenciální příklad nepochopení rozdílu mezi příčinou a následkem. Zákazy spotřebu nesníží. Ti lidé budou prostě víc utrácet a propadat se do dalších sociálních potíží. Je třeba řešit příčinu a tou je duševní zdraví populace. Alkohol je projevem a důsledkem jeho nedostatku. Tyhle levicový experimenty budou stát Piráty sněmovnu, což je škoda.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Jediné vysvětlení, které mám je, že Mensanka je nějaký sociální experiment sloužící jako nástroj zkoumání reakcí čtenářů na absurdno. Jedině tak si dokážu vysvětlit tu neuvěřitelnou samolibost, kterou autorka demonstruje nejen v článku o Svěrákovi, ale i svém publicistickém medailonku. Pokud jde o skutečnou autorku, jde o smutný jev naprosté narcistní zahleděnosti. Vůbec to není o Svěrákovi ať už si o něm myslíme cokoli.
2 odpovědi