Na tomto příkladě je jasně vidět jak "vědci " ve vědeckých ústavech vydávají prohlášení o nezávadnosti látek používaných k výrobě potravin a spotřebního zboží a za nedlouho dobu se zjistí, že tomu tak není, nebo že jsou ty látky dokonce škodlivé. Dnešní společnost se domnívá, že věda je neomylná a spolehlivá. Není tomu tak a to nejen v této oblasti.
Tak to prostě je a bude. Škodlivost nějakých látek se prostě ukáže až o jednotky nebo desítky let později, viz třeba DDT. Buďme rádi, že u nás a na západě není cenzura a ihned, jakmile se nějaká zdravotní závadnost ukáže, je člověk informován. 🙂
Cukrovkář hůř zpracovává cukr. V důsledku toho může dojít k zvýšení hodnot alkoholu v dechu. Proto by každý diabetik měl mít u sebe průkaz diabetika. Pokud při silniční kontrole nadýchá, odběru krve se sice nevyhne, ale zdravotnický personál má v podstatě hned jasno. Napsal jsem to velmi laicky, nejsem lékař. Jen diabetik.
Pokud se nepletu, nejedná se o alkohol, nýbrž o aceton, když se tělo dostane do ketózy...
Nikdy se nemůžete dozvědět příčinu nehodu hned. Vždy až po nějaké době, třeba u vyšetřování leteckých nehod klidně až za pár roků. A přesto se ty zprávy zveřejňují, o některých se točí i seriály s vysokou sledovaností (např. Letecké katastrofy).
Nevím, proč odpovídáte mně 😄 O tom přesně mluvím, že by tu četl měsíc staré zprávy, kdyby čekal na příčinu.
Podle fotek to nevypadá moc vážně.
Zranění jsou nejspíš od prudkého brzdění.
To vážně vypadat nutně nemusí a může to být obrovská rána, přeci jen vlaky do sebe narazí nosnými ocelovými konstrukcemi, deformace vlaku malá, ovšem hybnost jde ve zlomku vteřiny na nulu, žádné deformační zóny, nic. Je to naopak horší, než narazit autem ve stejné rychlosti do zdi, ač auto bude od pohledu na odpis
.
Buďte úplně v klidu 🙂 Je to 31,5 % (25% zaměstnavatel, 6,5% zaměstnanec). Číslo je evidentně vycucané z prstu, ale všichni za panem stojí, protože to prostě zní strašně cool, když je něco drahé a lidé si mohou stěžovat na drahotu. Jinak máme dle mého názoru nejlepší zdravotní systém na světě, jak do principu jeho funkčnosti, tak do ceny a jeho kvality. Hezký den.
To, že nejdelší možné odložení podmíněného trestu jsou tři roky, ví i leckterý laik.
Ze strany soudce to lze pokládat za hrubé pochybení.
Mělo by to mít dopad v Soudcovské unii ČR.
Přesně a paní, co Vám za pokladnou účtuje o rohlík více bych hnal před stravovací komisi. Ne.. nechci to zlehčovat, ale chybovat je lidské a přesně (i) proto má každý na své straně advokáta, tím funguje dvojí (a větší) kontrola...
Přesně tohle mě napadlo.Jak to udělala. Rtuť jako takovou nerozetře, nějaká sloučenina nebude tolik toxická, a nějaká mastička asi taky ne. Buď to nebyla rtuť, nebo to bylo úplně jinak.
Omyl, například dimethylrtuť je jedna z nejtoxičtějších sloučenin vůbec... viz. Odkaz Doporučuji přečíst, velice zajímavý případ
Hele, tak jsou to ženské nebo ne? Mají tam dole od narození pipinku nebo nemají? Nebo jsou přeoperované z chlapa na ženskou? A pokud mají v těle vysokou tu hladinu mužského chromozonu XY, tak ji mají tak vysokou od přírody a nebo si ji zvedli nějak uměle, aby měli výhodu? Já už se v tom nějak ztrácím.
Vy se ztrácíte zejména v genetice a endokrinologii 😁😁 Pletete si chromozomy s hormony...
26
Sledujících
12
Sleduje
26
Sledujících
12
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Pokus o vraždu by to byl, pokud by útočník jednal a plánoval tak, aby obránce na tu ČS vylákal a nožem zabil. Což se nestalo.
14 odpovědí
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
To máte kapku popletené. Nemluvě o tom, že kdyby jej zabil, určitě by to nebyl pokus vraždu 😉 Doporučuji otevřít trestní zákoník a podívat se na termíny typu "úkladná vražda", to je o čem mluvíte, plánování.
1 odpověď