Tak se omlouvám za to "prášení" . Co vím určitě, že zápas se konal v nočních hodinách. Vyhrál SSSR nad Kanadou po obratu 0:5 na 6:5. Nevím, jestli to byly národní celky nebo na klubové úrovni. Nevím jestli se zápas hrál v SSSR nebo Kanadě. Tehdy se v SSSR hrály některé zápasy v nočních hodinách kvůli divákům v Kanadě. AI je úplně k ničemu.
Možná myslíte Canada Cup 87, kde všechny tři finálové zápasy končily výsledkem 6:5. Ten první pro ¨Sověty.
Je to třeba brát jako subjektivní hodnocení, za mě bych volil Siniakovou, ale každý zlatý medailista si to zaslouží, takze gratulace 🙂 ... to spíš tu Krejcikovou nechápu, ok vyhrála Wimbledon aniž by to nikdo čekal, ale pak měla další GS a hlavně olympiádu, kde se pro mě moc nepředvedla na to být zde na 2. Místě
Krejčíková šla na medaili, ale v singlu i deblu doplatila na to, že se nahustil program a hrála v tom vedru dva zápasy denně. V obou soutěžích pak vypadla ve čtvrtfinále. To si přece pamatujete, ne? Že se na OH moc nepředvedla, nemůžete myslet vážně.
Tak to si Wild hodně dovolil. Mít zastupitelnost na svých postech a zvýšení konkurence. Chtěl bych vidět jestli něco takového v kariéře Rulík neudělal, že měl v třeba v mládeži talentovaného hráče a na stejný post přivedl jiného hráče z jiného klubu. Za mě naprosto běžná praxe.
NHL je částečně obchod, přemýšlejí pokud hráče nevyužijí, tak jak ho zobchodovat. Jestli nadává Rulík klubům, ať nadává i Jiříčkovi, kvůli kterému se to vlastně událo. Kdyby se nechoval vůči Columbusu jako rozmazlené děcko, který chce novou hračku, tak by v klidu dál rozvíjel svou kariéru tam, jenže si otevřel pusu což u hráče v jeho postavení není zrovna běžné. A otevřená kritika zaměstnavatele se nenosí, a nemusí to být jen NHL, vždy se to nějak vrátí. A možná s tím i počítal, protože očividně nechtěl v Columbusu zůstat. Pak už ale nemůže zcela ovlivnit kde skončí. Možná tam jsou nějaké jednání s agenty, ale to je tak vše. Zbytečný rozruch.
A jinak, stále je to jen MS, a to hokeji má dlouhodobě spíše druhořadou úroveň, slízají se tu hráči, kteří nechtějí ještě na dovolenou z NHL a hráči na pomezí NHL a AHL, USA posílá často univerzitní výběr - čím se trochu vrací do období kdy nemohli jezdit na turnaje IIHF profesionálové z NHL. V době MS vrcholí boje o Stanley Cup, takže ne, opravdu MS se nesleduje.
A i kdyby Wild neviděli Špačka na MS, což až tak žádná výhra nebyla, tak ho určitě vidí celý rok!
S těma USA jste trochu ustřelil, v Praze měli 21 hráčů NHL, asi nejnabušenější soupisku ze všech
Bouzková není deblistka a ani špičková singlistka, stejně jako Nosková, která navíc asi nebude mít takovou fyzičku jako Polka. Šalková není ani jedno ani druhý. Swiatek to umlátila zezadu a dala klid té druhé. Čtyřhru na GS skoro nikdo ze špičkových singlistů nehraje, takže být svtová jednička ve čtyřhře rozhodně neznamená, že jsem zároveň nejlepší deblista.
Bouzková letos hrála 35 deblů.
"Mluvil jsem se zástupci polského svazu i Lindina nového klubu, kteří mě ujistili, že příčinou jejího odchodu nebyla nespokojenost s přístupem svazu a nejde o nic negativního směrem k českému tenisu" Tak to vám tak budem věřit. Pokud by to byla pravda nedozvíte se to z médií.
Vynechal jste tam dost podstatnou větu: Za jejím odchodem do Polska jsou privátní důvody pramenící z jejích osobních klubových zkušeností.
V Prostějově i v Přerově byla páté kolo u vozu. Trénoval ji Josefus, jak se píše v článku, ale toho přesunuli k Menšíkovi. Zase takovou budoucí hvězdu v ní evidentně neviděli.
2
Sledujících
0
Sleduje
2
Sledujících
0
Sleduje
Konečně jsem to našel. Zápas se odehrál 15. září 1981 na Canada Cupu 1981. Je to jeden z nejpamátnějších zápasů hokejové historie, který ukazuje, jak neuvěřitelný obrat se může ve sportu stát.
Kanada v tomto zápase vedla nad SSSR už 5:0 a zdálo se, že má vítězství jisté. Ovšem Sovětský svaz předvedl jeden z největších comebacků v historii hokeje a otočil zápas na konečných 6:5 ve svůj prospěch.
Klíčové momenty zápasu:
Rychlé vedení Kanady: Hvězdy jako Wayne Gretzky a Guy Lafleur dominovaly první polovině zápasu.
Zvrat SSSR: Od poloviny zápasu Sověti využili každé příležitosti a předvedli brilantní týmovou hru.
Rozhodující gól: V závěru zápasu Sověti završili comeback a Kanada zůstala v šoku.
Tento zápas se stal symbolem houževnatosti a schopnosti nevzdat se, a to i v situacích, které se zdají beznadějné. V hokejové historii zůstává jako jeden z největších zvratů všech dob.
1 odpověď
2
Sledujících
0
Sleduje
2
Sledujících
0
Sleduje
Teda jestli jsou tyhle blbosti, co vám generuje AI, budoucnost, tak potěš. Canada Cup 81 končil 13. září, v základní skupině Kanada porazila Sověty 7:3, pak dostala 1:8. Tohle nemá cenu.
1 odpověď