V Rohatci ? To je málo, mělo by se končit v Břeclavi napojením na D2 ! A nejde o ochránce přírody, jde o vůli jednat. Jak je možné, že např v Rakousku se dálnice staví a jsou již i postaveny i v problematických místech a to ve větším měřítku než u nás? Je to o vůli jednat všech zúčastněných stran !
Protože u nás můžou šmejdi vyděrači neustále dokolečka podávat žaloby a tím blokovat výstavbu.
Nejlepší uložiště na jaderný odpad je na dně oceánu.
Tady budou vrtat nějakou díru půl kilometru hlubokou přitom průměrná hloubka oceánu je 4 kilometry, a dá se s dost velkou pravděpodobností říci, že se tam nedostane inteligentní živá duše.
Zatavit do skla a šup s tím pod hladinu.
Přesně tak. Mariánský příkop je hluboký 11 kilometrů. V něm by ten radioaktivní odpad ležel netknutě do skonání věků.
„Ty pomůcky jsou drahé a některé rodiny na to opravdu nedosáhnou."
To je neskutečný žvást. Balení 32 ks vložek Jessa v drogerii DM stojí 30 Kč. Kus vychází lehce pod 1 Kč. Ti rodiče musí být neskuteční trotlové, aby nebyli schopní koupit dceři jednou za měsíc vložky za 32 Kč. Ať si odpustí jedno pivo v hospodě...
Je k zamyšlení, zda je nutné, aby měl český rozhlas 12 celostátních a 14 regionálních stanic. Smysl veřejnoprávních médií je v první řadě podávat nezávislé informace, v menší míře vzdělávat a šířit kulturu. A k tomu fakt není potřeba tolik stanic.
Z ČT a Českého rozhlasu se stal obří moloch, který polyká peníze a měl by se naučit lépe hospodařit.
Tenhle hon za co nejvyšší dobou dožití mi přijde jako zvrácenost, komu to slouží? Člověk stráví posledních 10 - 20 let života uvězněný v posteli a kálející do plínek, ale hlavně že se dožil do stovky?
Z pohledu společnosti je nerozumné prodlužovat dobu dožití, důchodový systém je dlouhodobě neudržitelný a pokud lidé stráví v důchodu 30 - 40 let, kdo jim to bude platit? Proto nechápu například boj proti kuřákům. Pokud kuřák umře těsně po dosažení šedesátky, tak ušetří státu miliony na důchodech.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Naprosto v pořádku a někdo jiný zase nevidí důvod na něco čekat, přihodí 10 tisíc a má to hned. Někdo si připlatí u auta 30 tisíc za jinou než základní barvu, někdo třeba za jinou barvu interiéru, jiný za design kol a někdo si prostě koupí za 30 tisíc konzoli na které bude x hodin denně hrát. Já to měl podobně třeba se vstupama v Evropě u různých památek, je standard že na top místech stojíte frontu klidně půl dne a pokud přijdete v poledne, nemáte do konce dne šanci no a nebo prostě nezaplatíte 10 euro, ale třeba 50, 100 a čekáte 20 minut. Někdo bude rád stát, nepočítá čas, neřeší den v háji, já si třeba zaplatím levnější hotel, ale prostě jdu na řadu hned. Takto jsem třeba šel do muzea ve Vatikánu, někteří tam byli ve frontě která byla minimálně na 6 hodin, spíš více, já zaplatil nějakému Indovi tehdá 100 eur a šel jsem hned. Někdo třeba tohle chce koupit dítěti pod stromek, přes rok třeba nemá tolik času, ale vidí, že přes Vánoce nejen že to dítě podaruje, ale i si na tom zahraje a prostě tohle má pro něj větší hodnotu než 10 tisíc. To je pro plno lidí dnes otázka 4 návštěv restaurace.
1 odpověď
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Mě nejde o peníze, ale o princip, nebudu cpát prachy do chřtánu nějakému šmejdovi překupníkovi, který nenabízí žádnou přidanou hodnotu, pouze skoupil položky a následně je prodává s přirážkou. Oproti tomu Ind do toho investoval spoustu vlastního času a tu frontu vystál za vás, to je trochu jiný případ.