Řemeslník
Senátoři chtěli zvolit nového děkana tak, že období pro podání kandidátek bylo cca necelé 4 týdny. Tedy chtěli najít děkana, v 4x kratším termínu, než se hledá po školu školník .
Přihlásil se jediný kandidát z rektorátu UK.
Senátoři tvrdili, že pan děkan poškozuje fakultu, ale nijak neprokázali
Takže je jasné, proč soud předběžně rozhodl jak rozhodl.
Vážený diskutující, dovolil jsem si napsat další článek v němž polemizuji s nebiblickými tezemi prof. Tomáše Halíka: Odkaz 1
Na mši zaznělo, že "bůh není spravedlivý" a že láska je víc než spravedlnost, což je přímé popření základního prvku víry, tj. že aby Kristus zemřel, aby vykoupil lidstvo. Spravedlnost i láska došly k naplnění. Bůh (ten skutečný, ne Váchův a Sedláčkův) zemřel pro spravedlnost v lásce k lidstvu.
Jedinou omluvou pro Váchu by mohlo být, že v době vyjádření Sedláčka byl už indisponován kdesi v koutě. Pak se ale měl omluvit a snad i rezignovat.
Byla to super mše na které
1) se objevovala satanistický gesta (jasně ekumena non plus ultra)
2) Tomáš Sedláček (jo ten) pronesl, že Bůh je nespravedlivý a děkoval za to
3) pan Vácha se při proslovu T. Sedláčka kejval jak osika ve větru a snažil se zorientovat, kde že to vlastně je
atd...
Vácha by už neměl dostat příležitost sloužit mši vůbec.
Byla to super mše na které
1) se objevovaly satanistický gesta (jasně ekumena non plus ultra)
2) Tomáš Sedláček (jo ten) pronesl, že Bůh je nespravedivý a děkoval za to
3) pan Vácha se při proslovu T. Sedláčka kejval jak osika ve větru a snažil se zorientovat, kde že to vlastně je
atd...
Vácha by už neměl dostat příležitost sloužit mši vůbec.
Řemeslník
0
Sledujících
1
Sleduje
Řemeslník
0
Sledujících
1
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
To je jednoduché, přírodovědci si dělají z vědy neoprávněně náboženství a má to všechny rysy náboženství jako tzv. politická náboženství... Když už jsme u toho, tak mně vlastně napadá tato dost explicitní podoba: Odkaz 1