Autor článku by si měl víc nastudovat profesní životopis Jiřiny Bohdalové. Po svém angažmá v Kachyňově Uchu byla vyšachovaná z filmu na hodně dlouhou dobu. Ano, hrála divadlo, mohla do televize, ale film na velké plátno, který by mohl uspět na zahraničních festivalech, nesměla točit deset let. To je jenom na okraj k její prorežimnosti za každého režimu.
A co Pěnička a Paraplíčko (1970),„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)?
Příště lépe nastudovat profesní životopis!
"Já, občan Československé socialistické republiky, vědom si své čestné vlastenecké povinnosti, přísahám před bojovou zástavou věrnost pracujícímu lidu vedenému Komunistickou stranou Československa."
Wikipedia: "Zásah na Národní třídě dne 17. listopadu 1989 viděl z okna své školy, ale nijak se nezapojil"
Tak tenhle by neměl tlačit na Ano, ale tak akorát na Hradě. K politice a ekonomii se snad relevantně vyjádří později sbor poradců pro intelektuálně náročnější procedury.
Tuto přísahu museli povinně skládat miliony vojáků základní služby.
Nevím proč to tady citujete.
Největší supersvintvo od Sequense byl díl kde se proradná církev spojuje s Banderovci. Část děje se natáčela v kryptě kostela kde hrdinskou smrtí
zahynuli naši parašutisté, kteří zlikvidovali Heydricha. Zřejmě si toto místo
převlékač kabátů Sequens vyhlédl při natáčení filmu Atentát.
A taky pěkná prasárna
byla, když STB chtěla vykoupit svého agenta majora Hradce za peníze, které nacisti za války uloupili Židům.
Největší Husákův zločin byla totální likvidace kultury v Československu. On se totiž
dobře poučil z chyby Novotného. Novotný zanedbal přísný dohled nad kulturní sférou a takzvaná ,,zlatá šedesátá'' nemalou měrou přispěla k nástupu Pražského jara. Husák se rozhodl že toto již nikdy nedopustí. A potom nastala éra perzekucí, zákazů vystupování, vyhrožování kdo nebude poslušný půjde k lopatě. Tak tvrdý úder na kulturu nebyl v žádné jiné zemi východního bloku snad kromě SSSR. Toto byl jeden z největších zločinů Husákova režimu.
Situace je celkem jasná. Hlasování diváků ovlivňuje samozřejmě úroveň předvedeného tance, ale v nemalé míře také osobní sympatie k jednotlivým
účastníkům.
Pokud vezmeme v úvahu sociální a kulturní založení diváků tohoto pořadu, zjistíme, že se nejedná většinou o voličskou skupinu Andreje Babiše. A tito si velmi dobře pamatují jak se Krajčo nechal Babišem financovat a na revanš se s ním natřásal na společných fotografiích. A toto právě vytváří soubor sympatií, který se projeví v konečném hlasování diváků.
1
Sledujících
1
Sleduje
1
Sledujících
1
Sleduje
Proč se Bohdalová schází se soudružkou Konečnou na křtu Zemanovi knihy?
5 odpovědí