Většina důchodců žije ve svém domě nebo bytě. No tak vy musíte být hodně mimo. Já jsem třeba také důchodkyně a představte si žiji ve SVÉM VLASTNÍM DOMĚ! A žiji tam proto že jsme v roce 1981 ten dům svépomocí postavili. Dřeli jsme na něm tři roky,soboty neděle pořád abychom měli něco svého my i naše tři děti. Já třeba nastoupila velice brzo do práce abychom to utáhli finančně. No a povedlo se,nevím kde bydlíte vy ,co jste v životě dokázal ani kolik je vám let. No a důchod na ten si nestěžuji ,ale to není zásluha této vlády. No a vztekejte se jak chcete svůj hlas při volbách dám tomu za koho jsem se měla lépe než za současné vlády.
Nejlépe jste se měla za komunistů ne? Ale ti vaši správní už tady nejsou :)
Karel Kryl by zřejmě vyznamenání nepřijal kdyby žil. Doufám, že pokud mu bude uděleno, jeho rodina ho odmítne. Z rukou prezidenta, který byl členem organizace, kterou Karel Kryl přímo nesnášel by to bylo strašné.
Tak to by ho ještě dlouho nedostal. Zeman, Bureš.....samý komunista.
Já jsem za doby Karla Kryla vyrůstala a když vidím, kam se zase doba obrací viz Bureš a Konečná, tak si myslím, že by si ho právě teď převzal.
V roce 1997 jsem měla v bytě 170 cm vody. Byla jsem sama se dvěma malými dětmi. Naštěstí mě děti odvezli rodiče a já jsem musela sama vyklízet byt po opadu vody. Byt jsem sice měla pojištěný, ale zjistilo se, že ne proti povodním a záplavám. Když jsem si po vysušení bytu cca za půl roku přišla pro pomoc na Červený kříž, tak mě řekli, že veškeré zásoby jsou rozebrané. Nevím kým, protože opravdu trvalo půl roku než se lidé mohli do svých domovů vrátit. Neměli jsme žádnou humanitární pomoc, žádné sbírky a žijeme a nestěžujeme si.
3
Sledujících
0
Sleduje
3
Sledujících
0
Sleduje
Proč musí učitel u tabule pořád blábolit o něčem, co dnes v sekundě vyjede každý průměrný chatbot? Všechno je to otázka informací, technologií a financí. Dřív měli informace k dispozici zejména učitelé, dnes je může mít každý žák a student ve stejném rozsahu a kvalitě ve svém mobilu nebo tabletu. Pomocí hypertextových odkazů ve Wikipedii nebo Kiwixu lze nastudovat jakékoli téma i s kontextem a souvislostmi. Možný je i výklad a správná interpretace obsahu, pokud není zřejmý jeho přesný význam. Buď se dá doptat dobrého chatbota, nastudovat online zdroje z referencí nebo zadat pokročilý dotaz do vyhledávače. Možností je mnoho. Takto si lze osvojit téměř každý tematický celek, zvláště pokud jde o popisné vědy. Jak je z textu výše zřejmé, až 80 procent školních procesů lze už dnes efektivně nahradit používáním moderních elektronických prostředků a jejich aplikací. Digitální obsah má mnohé výhody. Pomocí hypertextu lze obsahem brouzdat kontextuálně, najít potřebné souvislosti a vysvětlit obsahové nejasnosti. To bývá častý problém při frontálním výkladu, a proto se žáci často tak málo naučí. Dvě kompletně zpracované maturity i s kontextuálními podotázkami dnes vyjede každý průměrný chatbot zhruba do pěti minut. Taková je dnes cena povinné školní docházky a střední školy u nás. Strávit ve školních škamnách celé dětství i mládí je už dnes podle mě přežitek. Je třeba jít s dobou a celé naše školství hluboce zreformovat. To je jediná cesta do budoucna. Dát školství novou moderní perspektivu a vizi.👍😔
22 odpovědí
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Říká Vám něco socializace? Dle Vašeho příspěvku asi ne.
1 odpověď