Nabízím vám levnou elektřinu..né já chci naší. Ale bude dražší...to nevadí je naše česká. Tak co chcete?
Elektřinu si vyrábíme sami za pusu. Je něco jiného uměle přemrštěná cena elektřiny nebo si vydělat tak, abych nebyl aspoň prodělečnej. Taky kupuju mouku z mlýna, maso od našeho chovatele, to samé sýry a mléko. Jestli je to o 5 nebo 10 kaček dražší nebudu řešit, když poznám kvalitu.
Putlerjugend jak vyšitý. Holt nezapřou, že mají a vždycky měli s hitlerovským Německem stejnou ideologii. Němci se za své tehdejší zločiny ještě dnes stydí, proto jsou dodnes opatrní s přístupem k přistěhovalcům, k potírání jejich identity, k hromadnému vyhoštění. U Rusáků k sebereflexi zatím nedošlo.
Proč je nahoře na videu kolečko s ukrajinskými barvami????
Když bývaly chřipky, tak nešlo na první pohled poznat, kdo je nemocný a kdo ne. Nanejvýš, když někdo kašlal, tak ta možnost nemoci byla velká, ovšem i tak nemusel mít chřipku, ale jenom rýmu. Souhlasím s tím, že v tom období byli potencionálně všichni nemocní. Proto bylo lépe se vyhýbat velkým uskupením lidí a jít ven jen kvůli nutným věcem, jak to asi dělal každý normální člověk. Proč nervy a strach? Vypadá to tak, že se bojíte spíš Vy, když jste to zmínila na dvou místech.
Já bych se měla bát? Nevíte nikdy, co vás skolí. Kdybych se bála, tak už předtím nosím roušku a nechala bych se píchnout, nemyslíte? Ale přece covid povýšili na chřipku ne? A že to mám na jiném místě? Snad nedopatření, snad nepozornost. No co už. Už je to, že?
Tak, že sice není nemocný, ale je nositelem viru.
A když bývaly jen chřipky, bál jste se taky zdravých lidí? To může být zrovna bezpříznaková střevní viróza? Myslím, že prvně se vám objeví příznaky nemoci, pak je na místě ohleduplnost, ale při takovém uvažování, to aby člověk ani nevycházel ven, protože potencionálně jsou všichni nemocní. Nezávidím vám ty nervy. a strach.
no zmlátit ženu je opravdové hrdinství . at je odkud chce . zajímalo by mě , jestli by se takto postavil i chlapovi . takové svinstvo muže udělat jenom absolutní slaboch , který si tímto léčí nějaké osobní mindráky . zřejmě ho doma ta jeho baba valí hlava nehlava a on se takto mstí . udělat to mé ženě , tak bych ho měl vyřešeného během pár vteřin . . . .
A není vám divné, že se to stalo 13.8. A lezou s tím ven až teď? 10 dní po všem? Takovou zprávu bychom měli do hodiny ve zprávách. Co si o tom myslet?
Kecy. Žádní myslitelé to nebudou, ale podobné věci má u nás vytetované spousta skineads, příznivců kapely Ortel apod. a ne náhodou koncert pořádají 8.8. 😉
je sobota 8. 8. a koncert podle plakátu měl začít ve 20:08 hodin.
Zdroj: Odkaz 1
Blábolíte nesmysly.Na Ortel chodím každý rok a chodí tam úplně obyčejní lidí, mladší, hodně středního věku. Za celou dobu tam nikdo takový neobjevil a má na to pořadatelé, kdyby někoho něco takového napadlo, maže že sálu tak rychle, jak do něj přišel.
Hmyz, který se prodává jako potravina, naše trávicí ústrojí přijímá stejně dobře jako maso. V podstatě to maso je. Plést do toho, že mají ptáci jiné trávicí ústrojí, je úplně mimo mísu.
Lidé brouky jedí od nepaměti, není to žádná novinka.
Doporučuji přečíst si něco k tématu od lidí, kteří tomu, narozdíl od Vás, rozumí.
Díky, nechci. Já tu havěť v životě jíst nebudu. Svět je vzhůru nohama.
Neměli mít zajištěný lehký průběh, vše je jen o pravděpodobnosti.
A že očkovaných je tam 3x tolik? Je potřeba se podívat na jednotlivé věkové skupiny a jejich proočkovanost. Protože pokud je tam 3x tolik očkovaných, ovšem ze skupiny kde je ten poměr 5:1, tak to pořád vychází lépe pro očkované.
Aha, takže průběh s vakcínou je buď a nebo. Takže úplně stejně, jak bez vakcíny. Akorát s rozdílem, že máte v těle něco, o čem nikdo nic neví. To děkuji.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Heh... Ne, není 🙂 základem je "rod". Zbytek je odvozený.
1 odpověď
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Velký sociologický slovník vymezuje rodinu jako „původní a nejdůležitější společenskou skupinu a instituci“ s hlavními funkcemi reprodukce, výchovy, socializace a přenosu kulturních vzorů.