Kolik jste toho na veřejných scénách dokázal vy, ctěný pisateli těchto ubohých všechny a všechno odsuzujících článků ? Jste snad vzděláním hudební pedagog nebo zkušený hudební kritik ? Je pravda, že tyto články zcela zapadají do dané platformy. Já tu dobu pamatuji také a z podobných výlevů je mi nanic.
Milá paní Potůčková, pamatuji dobu, kdy se názory tvrdě cenzurovaly a nositelé těch, co se nehodily vládnoucí nomenklatuře " do krámu", byli pronásledováni. Dnes to tu máme zase. Ať se vám to líbí nebo ne, každý má právo na vlastní názor. A ten bývá ovlivněný - u rozumných lidí skutečným stavem věcí a schopností jej posoudit. Jinak řečeno - dobré zboží se chválí samo a pokud jsou lidé nespokojení se stavem věcí veřejných, je dobré naslouchat. Boj proti dezinformacím považuji za ubohou snahu držet se u koryt stůj co stůj.
0
Sledujících
1
Sleduje
0
Sledujících
1
Sleduje
Chalífová je od pohledu muž, nechat ji na olympiádě bojovat se ženami bylo přinejmenším nefér. Šlo tam o život. MOV je poplatný současným trendům, které jdou proti přirozenosti. Každá lež ale vyjde časem najevo.