Před 16 lety jsme si koupili vánoční jedličku v květináči. Strávila s námi v obýváku Vánoce. Pak jsme ji do jara nechali na nevytápěné chodbě bytového domu. Na jaře zasadili na zahradu. Po několika letech jsme se stěhovali a jedličku z naší zahrady darovali rodině, která ji zasadila na své zahradě. Ta ji opět po několika letech při stěhování darovala v rodině na zahradu u nového domu. Roste tam dodnes. Udělala nám všem opravdu spoustu radosti. Jsme za to všichni rádi a máme příběh na celý život i pro další generace. S žádným jiným stromečkem v květináči už se nám to ale nepodařilo. To je prostě jednou za život. Určitě je to ale správná volba.
Taky je potřeba se dívat nejen na cenu, ale bohužel už se mi stalo, že Česká farma na produkci vajec dá na svou krabičku dost přehlédnutelné razítko, že země původu je Polsko. A vy si domů donesete v krabičce, kde je krásně popsáno značení CZ atd. vejce, na kterých je PL za krásnou cenu 7 korun za vejce. To stejné vejce koupíte v akci v řetězci třeba za 3-4 koruny. Farma je přesvědčena, že nic neporušuje. Ale člověk se nechá napálit jenom jednou.
Tak problém, jestli se to vůbec problémem nazvat dá, je v tom, že ve dvaceti letech si snad nikdo nemůže myslet, že bude mít vlastní bydlení. Nejprve si na ně musí vydělat, což do dvaceti let jaksi neměl jak stihnout. A neměla to tak, a asi ani nikdy nebude mít žádná generace. Na hypotéku může člověk dosáhnout až má nějaké příjmy. Rodina, která může určitě mladým ráda pro začátek pomůže. A když si mladí dokáží poradit bez pomoci rodičů, tak určitě ne tak, aby měli ve dvaceti vlastní bydlení. Článek " Nedědíš, nebydlíš " je teda úplně mimo realitu.
1
Sledujících
0
Sleduje
1
Sledujících
0
Sleduje
Nám se velmi osvědčilo dávat místo mléka pivo. Chutnají výborně.
2 odpovědi