Které složky? Jakého státu? Česká policie může zasahovat jen na území ČR, pokud není o něco jiného požádána cizím státem. Jediné co může dělat je vydat evropský nebo mezinárodní zatykač a čekat, zda policie cizích států si toho všimnou. Jak poznáte odkud je něco posláno? V dnešní době uděláte převod pomocí internetového bankovnictví. Sám jsem to tak dělal, když jsem žil v cizině. Dnes jde i daňové přiznání poslat datovou schránkou. Nemusíte tedy vůbec být v ČR. Dříve to mohlo být tak, že peníze nějaký kamarád poslal složenkou, daňové přiznání doporučeným dopisem. Jediné co zjistíte je, ze které pošty složenka nebo doporučený dopis šel.
To pravda, na DS a další možnosti jsem opomenul. Jen jsem si říkal, že většinou každý má nějakou digitální stopu ....
I to přihlašování do DS se dá "vysledovat" - daný počítač má svou IP adresu.
Další šašek, co neumí pracovat se zdroji 🙂
Rabštejn nad Střelou je část města Manětína v okrese Plzeň-sever,
No cirkus je spíše ve zdrojích, pane principále, já nepopírám, že Rabštejn ztratil svou samostatnost, když se 1. července 1980 stal součástí města Manětína. Byl ale nepopiratelně považován za nejmenší historické město v ČR.
Nově může být název "město" udělen za stanovených podmínek (jednou je například počet obyvatel alespoň 3000) předsedou Poslanecké sněmovny... / Městem může být i menší "obec" - pokud toto město získalo status města již dříve, převážně ve středověku. Přitom jsou ale i obce, které mají 5000 obyvatel.
Nejmenší město ČR Rabštejn nad Střelou je bývalé město v severní části okresu Plzeň-sever, dnes část města Manětín. V Rabštejně žije necelých 20 stálých obyvatel. Získal status města v roce 1337 a dnes je považován za nejmenší historické město v České republice
Můj plný souhlas s tímto komentářem, pan Karel Loprais byla legenda Dakaru, je mi rovněž líto, že už není mezi námi. Ale jako každý úspěšný člověk je vystaven závistivým komentářům od těch, co něco "takového" nedokázali.
Jako absolvent automobilní průmyslovky v Jablonci n.N. (kde značka LIAZ byla "denním tématem") jsem jemu i mému spolužákovi Jaroslavu Joklíkovi (navigátor) vždy fandil a držel palce. / Čest památce pana Karla Lopraise / Monsieur Dakar.
Jen pro připomenutí: V roce 1987, na stupních vítězů byly dvě posádky z Československa: 1x Tatra a 1x Liaz
č. 617 - Tatra 815 VD10 280 4×4 (Karel Loprais, Jaroslav Krpec, Radomír Stachura)
č. 614 - Liaz 111.154 D 4×4 (Jiří Moskal, Jaroslav Joklík, Pavel Záleský)
Je mi líto, že Karel Loprais zemřel a nechtěla jsem k tomu nic psát do chvíle, než jsem si přečetla nenávistný komentář Tomáše Sýkory na 2. pozici Od nejlepších.
Takže:
Karel Loprais se nevěnoval jen závodění. On se k tomu závodění DOPRACOVAL z pozice dělníka, automechanika a testovacího jezdce Tatry.
Z Wikipedie:
"Ve své době nejúspěšnějšímu účastníkovi Rallye Dakar v kategorii kamionů je mu od roku 1994, kdy dosáhl svého 2. vítězství a zároveň 6. místa ve společné kategorii hodnocení auto-kamion, což nebylo překonáno dodnes (ani dvoumotorovými monstry), přezdíváno Monsieur Dakar (tj. Pan Dakarů)".
Navíc je to držitel státního vyznamenání Za zásluhy. On ty zásluhy skutečně měl jako reprezentant značky Tatra i České republiky . (Nejprve ČSSR).
Upřímnou soustrast všem pozůstalým z rodiny i přátel.
Můj plný souhlas s tímto komentářem, pan Karel Loprais byla legenda Dakaru, je mi rovněž líto, že už není mezi námi. Ale jako každý úspěšný člověk je vystaven závistivým komentářům od těch, co něco "takového" nedokázali.
Jako absolvent automobilní průmyslovky v Jablonci n.N. (kde značka LIAZ byla "denním tématem") jsem jemu i mému spolužákovi Jaroslavu Joklíkovi (navigátor v jiném vozu LIAZ) vždy fandil a držel palce. / Čest památce pana Karla Lopraise / Monsieur Dakar.
Aha - tak trochu jinak:
To rodné číslo je až v otázce B3: „Uveďte buď rodné číslo (B3a), anebo údaje (B3b)“ uvést buď pouze rodné číslo (B3a – v levé části), anebo typ a číslo osobního dokladu, datum narození a pohlaví (B3b – v pravé části). Na přihlášení rodné číslo nestačí.
Když už se přihlásím občanským průkazem, proč se to v otázce B3 nevyplní také?
To bych dokázal naprogramovat i já .... -🙂
Brno, Plzeň - hm - a co Praha?
Jak cestovat v Praze, ? - pokud bych dodržoval zákon, který vešel v platnost 1. ledna 2021, tak nemohu jet ani do jiného obvodu .... Zákon platí a policisté by se toho mohli "chytnout"...
Ve správním obvodu hlavního města Prahy je na úrovni okresů vymezeno 10 správních obvodů, kterými jsou: Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, a Praha 10.
Je Praha obec nebo shluk obvodů/okresů? Teď babo, nebo Babiši, raď.
Česko se uzavírá - ale instrukce jsou neúplné - nepřesné. Jak cestovat v Praze, pokud bych dodržoval zákon, který vešel v platnost 1. ledna 2021, tak nemohu jet ani do jiného obvodu ....
Ve správním obvodu hlavního města Prahy je na úrovni okresů vymezeno 10 správních obvodů, kterými jsou: Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, a Praha 10.
Teď babo raď .....
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Šestěrov měl kromě Škody Yeti i motocykl Harley Davidson XG750. Měl také byt o ploše 35,3 metru čtverečních. Počet ani jména kompliců zveřejněny nebyly.
byt o ploše 35,3 metru čtverečních = takže vlastně už takovou celu. -🙂
Nepřipletla se vám tam čárka? = 353m2