Současná vláda by se měla především soustředit na to, aby do nadcházejících voleb stihla navrhnout a projednat těch několik,alespoň trochu smysluplných zákonů a nevymýšlet zbytečné pseudokauzy, na které není čas.Potom se bude zase jen vymlouvat na obstrukce.Chvíli jsem sledovat diskusi u Tománkové.Bělobrádka jsem dříve považoval za docela rozumného politika, ovšem i na něm a jeho rétorice se už podepsal virus, který napadl politiky Spolu.Hodnotit vystoupení žvanila Jakoba je asi zbytečné.
Je vidět, že to ministryni války Černochové myslí politicky.Jestliže je rekonstrukce letiště plánovaná na 6 let, tak v našich podmínkách to bude minimálně 10 let a to se v podstatě shoduje s dodáním prvních letadel.Teď by měl ještě ten veterán, který tomu velí překontrolovat, jestli Černochová náhodou neobjednala variantu F-35 C, protože letadlové lodě zatím nemáme.
O tom, jestli Turkova kariéra visí na vlásku rozhodnou především jeho voliči a ne nějaké pseudo osobnosti.Ještě bychom měli počkat, jak se k tomu vyjádří Pazderková.Tedy ne, že bych ho za to chtěl pochválit, myslím, že každý z nás chvilkově podlehne tomu pokušení, ale málokoho napadne se s tím chlubit na sítích.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Na současných fotkách už Havlíček vypadá celkem normálně, ale není to tak dlouho, co vypadal, jako reklama na hlad.
1 odpověď