„ Porazit virus bude však podle něj možné pouze v případě, že se v příštích měsících podaří naočkovat sedmdesát procent obyvatel každé země.“
A že se nepodařilo porazit virus v Belgii, Izraeli, Portugalsku, Islandu a kdo ví, kde ještě? A ten pán věří, že lze „porazit!“ jakýkoli virus? Třeba virus chřipky?
Pan Hořejší řekl: „Spekulace, že častější očkování třeba jednou za čtyři měsíce, bude dělat problém imunitnímu systému, rozhodně odmítám. Jsou to zatím jen spekulace nepodložené jakýmkoli výzkumem."
A spekulace, že vakcína je zázrak, který bude chránit před nákazou, šířením nemoci, někdy i smrtí jste, pane Hořejší, kupodivu neodmítal.
Co je Vaers
Systém hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS), založený v roce 1990, je národní systém včasného varování, který má odhalit možné problémy s bezpečností očkovacích látek registrovaných v USA. VAERS je spravován Centrem pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) a Americkým úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). VAERS přijímá a analyzuje zprávy o ostatních příjemcích (možných vedlejších účincích) poté, co byla osoba očkována. Kdokoli může nahlásit neočekávané účinky společnosti VAERS.
Odhaduje se, že je hlášeno 5 – 10% případů.
Google vám to přeloží.
Mimo jiné se dočtete tohle:
„Riziko úmrtí na vakcínu COVID je 174,2krát větší než na vakcínu proti chřipce.“
„Riziko nežádoucích účinků vakcíny COVID je 51,55krát větší než u vakcíny proti chřipce.“
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
"...Jedná o proteinovou vakcínu, která má srovnatelnou efektivitu a bezpečnost s mRNA vakcínou."
No. potěš pánbůh.
1 odpověď