Běžný občan , který chce jen v klidu žít a pracovat .. ten ,který respektuje autority a nemá rád bezpráví, přetvářku a lež...
V Evropě rozhodují politici o věcech kterým nerozumí ale i o věcech na kterých si honí politický body a ono dnes zelené téma je in... nejhorší věc je přetržení přirozeného sledu a vývoje událostí a následně se snažit prosazovat svou nerealistickou vizi... bohužel blízká budoucnost ukáže pravdu, nicméně škody už mohou být nezvratné, stačí se podívat na problém s migranty v západní Evropě, ale i na násilně zaváděnou elektromobilitu nebo bezhlavé odpojení jaderných elektráren v Německu, kdy některá města už mají energii dokonce v určitou dobu na příděl...
Samozřejmě bych přál Ukrajině vítězství, ale realita tomu moc nenapovídá. Rus si nemůže dovolit porážku, jednak by představitelé Ruský představitelé by byli trestání jako válečný zločinci a také by Rusko muselo platit velké reparace. Nadějí je opravdu i za cenu nějaké ztráty uzavřít příměří a mír, hlavně ušetřit spoustu životů na obou stranách. Proč však až příští rok? Rád bych se také dozvěděl, jak to v minulosti bylo s Krymem, že si ho Rusko nárokuje a také, jestli obyvatelstvo s příhraničních a napadených částí Ukrajiny stojí o to být součástí Ukrajiny nebo Ruska. Může to také být ekvivalent s českými Sudety, kdy 95% čecho Němců vítali Němce.
Postavte vedle sebe vyučeného zedníka a šikovného nevyučeného člověka,kdo myslíte že odvede lepší práci?Poznala jsem to doma když přijeli řemeslníci a ptali se kdo omýtal uvnitř barák a syn po pravdě odpověděl že byt zedník (neuměl omýtnout strop,bál se že mu to bude padat)a suterén sám,tak mu řekli že suterén je od něho líp udělaný jak od zedníka.Takových zedníků znám víc,spád je udělaný proti kopci(voda přece neteče do kopce)při zdění dva centimetry není žádná míra,to zakryje omýtka,jiný zedník-barák ne o pravých úhlech,kdy si úhly musel majitel hlídat sám(ale omýtání oběma rukama a rychlost k neuvěření,v tom byl špička).
Přesně vím o čem mluvíte žádná Stavovská čest k řemeslu– jen prachy a zase jenom prachy
Dotace na elektromobilitu jsou jenom vyhozené peníze.. Skončí dotace, skončí nákup elektromobilu... násilně zaváděná elektromobilita je přerušením zdravého technického vývoje, stojí to obrovské peníze, ze kterých profituje pár firem. Na druhé straně světa ekologii nikdo neřeší a Evropská unie má vše a za peníze poplatníků zachraňovat. Vždyť je to na hlavu postavené. Válka na Ukrajině také nepřidá životnímu prostředí, přímořské státy dokonce i ty evropské ekologii také moc neřeší, stačí se podívat na špínu moře v Chorvatsku či italských Benátek.
Z textu vytáhnu odstavec .... by občas opravdu jen stačilo vzpomenout si, jaké to bylo, když vašemu dnes už teenagerovi byly tři roky. A jak bylo vám, když se vám ho i přes veškerou vaši snahu jednoduše nepodařilo během pár vteřin utišit a v obchodě na vás všichni pohoršeně koukali.... a já zareaguji, že když naše děti tak to zlobily, tak jsme se tak styděli že jsme z obchodu, cirkusu či restaurace odešli ven, kde jsme dítku vyčinili. S dítětem do tří let jsme na dovolenou nejezdili, protože jsme věděli že by to byl pro ostatní rušivý element a co hlavní, s dítětem jsme byli jako rodiče v neustálém kontaktu bez neustáleho čučeni do telefonu. Dneska si většina rodičů nedokáže nic odpustit, od svých rodičovských povinností se snaží oprostit jen jak to jde vnucováním svých dětí na hlídání jiným.
Uvidíme po shlédnutí, dnes už se hezké pohádky netočí, na většinu nových se nedá dívat... Řekl bych šité horkou nití co nejrychleji... vytrácí se kouzlo pohádky v protikladech dobra a zla a vítězství dobra, určitého ponaučení a hlavně určitého klidu během pohádky. Některé jsou uječené, v některých jsou splašené záběry že člověk ani nestačí zaregistrovat děj a nebo jsou utahané. Nejsem žádný kritik ale pouhý divák, který se na dobrou pohádku vždy rád podívá.
Kominíka je mi upřímně líto, ale za chyby se platí. Šlendrián bohužel je u většiny firem, největší problém je v tom že svou práci si třeba udělají dobře ale zničí práci druhých. Při osazování dveří mi zničili podlahu, při nahazování špalek oken zase částečně okna. Chyba je také v tom že povolení k činnosti dostanou lidé kteří svou práci neovládají dokonalé natož aby v oboru byli vyučený nebo aniž by na daný obor měli vzdělání. Jednoznačně chyba živnostenského úřadu a jednotlivých řemeslných cechů, kterým tito lidé dělají jenom ostudu.
Kdyby země bojovala se smogem jak se píše tak by v první řadě zakázali vypalování a pálení, rovněž by nařídili znečišťujícím podnikům zavést protismogová opatření jako filtry v komínech a podobně... My se tady můžeme zbláznit, pijeme z papíru, oběd vám skoro dají do kapsy, zakazují vám topit dřevem a nutí nesmyslné elektroatomobily. Toto je absurdita tohoto světa, není to jenom Pákistán, jsou to skoro všechny země 3 světa, všechny přímořské země, kde nikdo neřeší co se vysype A hodí oceánu... tam by měli začít úředníci buzerovat a tam by byl i ten největší efekt pro planetu Zemi.
Běžný občan , který chce jen v klidu žít a pracovat .. ten ,který respektuje autority a nemá rád bezpráví, přetvářku a lež...
0
Sledujících
1
Sleduje
Běžný občan , který chce jen v klidu žít a pracovat .. ten ,který respektuje autority a nemá rád bezpráví, přetvářku a lež...
0
Sledujících
1
Sleduje
Tři roky je výsměch, dřív byla horší povinná vojna než má on dnes vězení s teplou postelí
3 odpovědi