Pokud to zúžím na pornografii ,tak to sním souhlasím. Sex už je ale rozdíl a při puritánství Američanů ,hlavně v některých státech USA bych to neobhajoval. Sex není sprostý, je to součást běžného života naprosto všech věkových generací. a kdo to popírá lže ,nebo není přirozeně vyvinutý. Sprostý je ten, kdo sprostě myslí. Na sexu samotném není nic sprostého co by mladí neměli vědět, ale právě naopak.
Jinak se mě zakazování knih obecně nelíbí. Společnost by měla být tak vzdělaná a moudrá a tím každý jednotlivec, aby u něj fungovala přirozená autocenzura. Ze všeho se dá poučit ,ale přístup k těmto věcem má být stanoven(omezen) věkem čtenáře aby už byl duševně vyspělý a ne vyřazováním knih.😊
Sex není sprostý, je to součást běžného života naprosto všech věkových generací.
Už vidím jak miminka v porodnici souloží o sto šest.🤣🤣🤣
1
Sledujících
2
Sleduje
1
Sledujících
2
Sleduje
Sám si šašek bez mozku: Pacifismus byl nejrozšířenější ve 20. a 30. letech minulého století vlivem zkušenosti s do té doby nejstrašnějším konfliktem v dějinách lidstva, tzv. Velké války (později nazvané první světová válka). Zejména ve Velké Británii (GB) a Francii byl hluboký celospolečenský náklon k pacifismu. Ten se odrazil i v politice jejich státních představitelů, avšak ukázalo se, že pacifismem motivované kroky jejich vlád přímo otevřely dveře ještě strašnějšímu konfliktu, druhé světové válce. Problémem bylo to, že tyto státy se tak chorobně bály války či vojenských akcí, že byly ochotny v zájmu zachování míru ustupovat agresivním požadavkům států s nedemokratickými režimy, zejména Adolfu Hitlerovi (politika appeasementu). Hlavní myšlenka této politiky (usmiřování) je dávat diktátorovi, co chce, což ho uklidní. Ve skutečnosti ho to však politicky a ekonomicky posilovalo pro vedení konfliktu, který nakonec stejně rozpoutal.
2 odpovědi
2
Sledujících
0
Sleduje
2
Sledujících
0
Sleduje
Pane Vachmajstr, vy jste hlava!
Dutá hlava, ne Hlavsa.
Nepleteš si strany konfliktu?
1 odpověď