V jednom ze svých sdělení pan Král mimo jiné uvedl následující:
"Jsem liberál, feminista, fanoušek Marvelu, ekologicky odpovědný člověk a občas srdcem aktivista, bez ohledu na pohlaví, rasu, náboženství nebo sexuální orientaci a věřím, že každý má odpovědnost chránit planetu pro budoucí generace. Věřím, že je důležité bojovat za to, v co věříme, i když to není snadné. Jsem přesvědčen, že zájmy jako sledování Netflixu a hraní videoher mi pomáhají zůstat kreativní a otevřený novým myšlenkám. Věřím, že je důležité mít otevřený dialog o důležitých tématech a doufám, že mé psaní může pomoci ostatním učit se a růst".
Z VÝŠE UVEDENÉHO je jasné, ře se jedná o novodobého brouka Pytlíka, který rozumí všemu podle jeho i již dříve uvedených článků a ktrému je potřeba dát prostor pro sdělení moudra nevzdělaným. Hlavně z období které zná pouze zprostředkovaně z vyprávění. Srovnává neporovnatelný život dětí a nejen jejich s odstupem více jak 35 let a ví jak se tenkrát měli všichni špatně.
Pane Králi, děkuji vám za vaše moudra a přeji hodně čtenářů vašich dechberoucích myšlenek.
Více než šedesát významných českých institucí, včetně České filharmonie, Paměti národa, Národních divadel v Praze i Brně, Člověka v tísni nebo Díky.
Postoj těchto organizací je celkem pochopitelný. Svým způsobem jim plynou peníze při uvádění v TV, ale divákovi se dostává málo. Co má z toho neustálýho omílání jednoho a toho samého. Neustálé nucení názorů různých odborníků mnohdy protichůdných. Nesmyslné debaty na jedno a to samé téma. Tvorba plytkých seriálů. Absence sportovních pořadů, které jsou v zájmu sledujících a mnohdy jednostraně zaměřené debaty s nic neříkajícím koncem.
Uvádím zde pouze svůj názor a nikomu ho nenutím. Zvýšení poplatků je minimální a pro normálního člověka by to jistě nebyl takový problém, ale způsob zpoplatnění všeho a všech a jak jsem uvedl programová nabídka vzbuzují v lidech tu nevoli a není se čemu divit. Potom to skutečně vypadá jako pouhý nákup média současnou garniturou.
Nesmyslné porovnávání vybraných komodit, aby vyšlo potřebné. Jinak už na základní škole se při zaokrouhlování učí, že 0,5 hodnoty je rozhodující údaj. Vše pod jde dolú, vše nad jde nahoru. Takže tedy 1346 je pod a tím je tedy zaokrouhlené zvýšení 13x a ne 14x jak uvádí autor článku. Je to jen drobný detail, ale takhle je to se vším co se zdejším atorům podobných nesmyslných srovnání hodí do řitilezucích článků.
V článku "Hlídacího psa" z 22.8.22 se píše: Svazácká funkcionářka a spolupracovnice Státní bezpečnosti Kateřina Perknerová. Se svého vrstevníka a někdejšího politického souputníka s lehkou žoviálností zeptala na jeho vojenskou minulost v době komunistického zřízení: "Kdyby došlo před listopadem 1989 k válce, „stál byste s puškou proti tehdejším nepřátelům ze Západního Německa či Francie. "Po revoluci se strany obrátily a vy jste stál po jejich boku proti Rusům. Jak jste se s tou změnou barikád vypořádal?“
Generál Petr Pavel odpověděl: "To není až tak složité, protože nešlo o ideologii. Voják brání svoji zemi a lidi, kteří v ní žijí. (…) nikdo to necítil tak, že by bojoval za Husáka a za KSČ. Každý voják bojuje za lidi, které má rád a pro něž stojí za to obětovat i život.
Co dělal prezidentský kandidát generál Petr Pavel v této armádě? O jeho působení dnes z veřejných zdrojů a archivů víme zhruba následující: Narodil se v listopadu 1961, studoval vojenské školy a po celá osmdesátá léta pracoval na nevábné kariéře nejen v ČSLA, ale i v dalších režimních strukturách.
Pokud kandidatura v letech 1983–1985 a posléze členství v KSČ letech 1985–1989 podle Petra Pavla nepředstavovaly morální selhání, ale pouze chybu, zapříčiněnou naivitou, pak by tomu bylo možné rozumět snad jen tak, že budoucí generál se ocitl v KSČ nedopatřením ( tedy ve 22 letech nevěděl zhola nic o zřízení, v němž tehdy žil).
Chcete tedy odpuštění, ale opět pouze pro děkoho, kdo vyhovuje Vám? V souladu s Vaším článkem navrhuji udělat za touto otázkou dnes tlustou čáru pro všechny, kdo si zadali.
Nechápu tuto strategii. Pokud je někdo propuštěn, tak je pochopitelné, že by si měl co nejříve najít jinou práci, ale běhat z místa na místo pro vyšší výdělek, když zaměstnanec odvádí dobrou práci a zaměstnavatel je spokojen je zvrácenost této doby. Pak to tady vypadá jako v kocourkově. Instalatér se stane kuchařem, zedník organizuje zbož v amazonu, .................... . Včimněte si, že nabádáme řemesla, aby pomalu mizela, ale inteligenti jako politici, poradci, experti na cokoli, .............,... a jim podobní to mají jisté. Ti nemusí měnit nic, protože mají své zaručené. Je to zvláštní doba, kdy se hodnotí kolik kdo prošel zaměstnání a zvedl si tím plat a ne odbornost nabytá dlouhodobým zaměstnáním v oboru a věnost v práci. Prožil jsem většinu života v jednom zaměstnání a v jiných hodnotách ve vztahu k zaměstnání. A teď do mě s dnešními hodnotami, které nezpochybňuji, ale nabádat lidi prakticky k fluktuaci je z jiného soudku.
To co vláda říkala, není úplná nepravda, ale taky to není úplná pravda.To je přesně pohled našich ústavních právníků - sklenice je poloplná a poloprázdná - podle toho co se nám hodí. Ještě, že je čeština tak bohatý jazyk, kterým se dá se vším manipulovat pole potřeby. Myslím si, že pravda bývá vždy pouze jedna a tu by měl zastávat právě ÚSTAVNÍ PRÁVNÍK.
Ano, Česká republika má možná mnoho policistů, ale zato aurčitě má příliš mnoho zbytečných ekonomů. Každý z těchto ekonomů má potřebu nám vysvětlit kolik je 1+1. Vzhjledem k tomu, že každý používá k výpočtu jinou zaručeně správnou metodu, nemohou se na výsledku dohodnout a konečnou pravdu má ten, kdo sostane prostor ve sdělovacím prostředku a národu sdělí tu správnou pravdu.
Přestaňte dávat "knížecí" rady. Je velké procento spotřebitelů, kteří si nemohou odzkočit do jiného krámu. Jsou rádi ve svém okolí za možnost nákupu alespoň v jednom. Ne každý bydlí ve velikém městě, například v Praze, odkud většinou pocházejí tyto rady, abychom nenakupovali předražené zboží a nechali prodejce vykrvácet, aby zlevnil.
Článek odpovídá přesně ZNAlCI pražských poměrů z tendenčních článků. Praha byla vždycky jinde stejně jako dneska. Pražáci jsou rozhodující síla v každé době. V jiných částech republiky je vše jiné. Lidé mají většinově skromnější nároky, daleko nižší platy a politika je na okraji. Všechno se to odrazilo v letošních krajských volbách, kdy byla Praha mimo a nezachránilo to ani blízké okolí středočeského kraje a to spoustu voličů v posližených oblastech mělo jiné starosti než volby.
Vypújčil jsem si několik nadpisů z článku "Babiš oslavil sedmdesátiny, avšak nic dobrého od něj nečekejme". Autorem článku je MATĚJ KAČABA a pouze záměnou jména - Petr Pavel - by se v podobném duchu mohl napsat i jiný článek. Nic proti panu prezidentovi osobně nemám, ale měřit by se mělo všem minimálně podobně. Je mi líto, že 35 let po změně režimu nemáme zástupce ve vedení státu bez návaznosi na minulý režim. U někoho je to omluvitelné a u jiného ne. Vím, že to STB je hodně přitěžující, ale kdo ví co se ještě dál dozvíme. Jak píší, po sametové revoluci je to už nebo možná teprve 35 let.
Nadpisy v článku:
Andrej Babiš bezesporu přináležel jako protekční dítě komunistického režimu v první polovině svého života mezi privilegovanou vrstvu.
Tímto je s ohledem na všechny skutečnosti vyvrácena další účelová fabulace Andreje Babiše, že jeho otec nikdy nepatřil mezi prominenty komunistického režimu.
S ohledem na všechny skutečnosti jsou tedy skutečnými fakty vyvráceny účelové snahy Andreje Babiše, že tedy sorry jako v žádném případě nebyl „protekční dítko komunistického režimu“.
Andrej Babiš již v průběhu vysokoškolského studia neomylně navázal na otcovu kariéru s cílem získat po škole lukrativní pracovní místo v cizině a zde vydělávat majlant.
Cestu za vysněnou profesní kariérou však zahájil Andrej Babiš již v dresu KSČ.
Starého psa novým kouskům nenaučíš platí i v případě Andreje Babiše.
Co k tomu dodat ????? Možná je to pro někoho komentář mimo obsah článku o "Přebarvené KSČM", ale princi je velmi podobný,
Andrej Babiš bezesporu přináležel jako protekční dítě komunistického režimu v první polovině svého života mezi privilegovanou vrstvu.
Tímto je s ohledem na všechny skutečnosti vyvrácena další účelová fabulace Andreje Babiše, že jeho otec nikdy nepatřil mezi prominenty komunistického režimu.
S ohledem na všechny skutečnosti jsou tedy skutečnými fakty vyvráceny účelové snahy Andreje Babiše, že tedy sorry jako v žádném případě nebyl „protekční dítko komunistického režimu“.
Andrej Babiš již v průběhu vysokoškolského studia neomylně navázal na otcovu kariéru s cílem získat po škole lukrativní pracovní místo v cizině a zde vydělávat majlant.
Cestu za vysněnou profesní kariérou však zahájil Andrej Babiš již v dresu KSČ.
Starého psa novým kouskům nenaučíš platí i v případě Andreje Babiše.
Vypújčil jsem si několik nadpisů v článku a pouze záměnou jména - Petr Pavel - by se v podobném duchu mohl napsat i jiný článek. Nic proti panu prezidentovi osobně nemám, ale měřit by se mělo všem minimálně podobně. Je mi líto, že 35 let po změně režimu nemáme zástupce ve vedení státu bez návaznosi na minulý režim. U někoho je to omluvitelné a u jiného ne. Vím, že to STB je hodně přitěžující, ale kdo ví co se ještě dál dozvíme. Jak píši, po sametové revoluci je už nebo možná teprve 35 let
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Nejsem přívržencem této vlády a protože jsem v důchodu mám čas sledovat na portálu psp.cz jednání poslanecké sněmovny. Ve vysvětlování problémů se mnohdy neorientuji a nevím, která strana má pravdu. Všichni mají jenom tu svou a nechápou už pouze z principu toho druhého. Nevím, kdo skutečně hájí zájmy občana, ale neoblíbenost této vlády něco napovídá a nejsem přesvědčen o tom, že by na vině byla pouze naše národní vlastnost všechno jenom kritizovat a nepřinášet žádná řešení tak jak je stále uváděno. Vláda má vládnout s cílem dosahnout co nejlepších výsledů a opozice ji má kritizovat za její špatnou práci. Jedině takto se může společnost někam posunout.
A teď k Babišovi. Nelíbí se mi jeho neustálé dlouhé projevy ve sněmovně mnohdy o jednom a tomtéž a někdy i na hraně. Všechno již bylo řečeno a opakování není vždy matka moudrosti, ale někdy škodí. To je podle mého tento případ. Přeji nám dobrou volbu při příštích volbách do sněmovny. Ať vyhraje ten, kdo svým programem přesvědčí většinu o tom, že ho splní ku orospěchu většiny. Záměrně neříkám všech protože to není možné.
1 odpověď