Tady nejde jen o to, platit koncesionářské poplatky, ale jak se s nimi potom hospodaří To už nechtějí zveřejňovat. Jeden příklad za všechny. Host z Prahy má vystoupení v brněnském studiu. Taxík pro něho jede prázdný z Brna, doveze ho z Prahy do Brna, pak zpět z Brna do Prahy a vrací se zpět prázdný do Brna. Místo dvou cest čtyři.
Větší pitomost jsem dlouho nečetl. Malá poznámka na začátek. Když kupujete jakýkoliv alkohol včetně piva, musíte stejně zavolat obsluhu a dokázat, že vám je 18. let. A pokud je mi známo, s těmito pokladnami mají problémy i mladší ročníky. Pokup platíte jen běžné zboží označené čárovým kódem, tak není problém. Pokud máte zboží bez kódu, třeba chleba nebo pečivo a v obchodě se prodává více druhů, tak může nastat problém. Dále pokud chcete platit hotově, musíte k pokladní. Navíc ve většině supermarketů je u těchto pokladen člověk, který vám ochotně pomůže. S těmito pokladnami problém nemám a je mi 83 let.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
No někdo může být zhuntovaný ve čtyřiceti a někdo v osmdesáti může být ve formě. Nebo někdo se nenaučí řídit pořádně celý život a někdo řídí v osmdesáti ještě docela dobře. Záleží fakt na každém jednotlivci. Posuzovat to jenom podle věku je blbost. Navíc normàlní člověk sám pozná, kdy má skončit.