Tento článek chytráka nechápu ! Pokud svítí kontrolka při běžícím motoru tak budiž! Právě jsem koupil VW Passat b 7 a při zasunutí klíče se rozsvítí volant , při nažhavení a následném startu vše zhasne, tak je vše asi ok a volant signalizuje že není sepnuto servo, že? Né že je někde problém . Asi tedy pisálek nepoužívá novější vozy.
Při zapnutí zapalování se rozsvítí všechny kontrolky pro kontrolu činnosti, poté většina zhasne po nastartování zbytek. Ale pozor na ve koncern když se při jízdě rozsvítí kontrolka mazání a člověk vyřadí a auto jede na volnoběh. Kontrola tlaku mazání je u VW nad 1500 otáček.
Jistě, že vy děláte z totálek nebourané funglovky pro bazary 😄 Tohle fakt není osobák, který opraví hupcuk a bedna kitu... Musí to mít nějakou strukturální pevnost a s velkou pravděpodobností na to nikdo nevyrábí celé kusy karoserií, jako na auta. Muselo by se řezat, vyrábět nějaké provizorní mezikusy, kitovat a lakovat. A to ve finále vyjde dráž, než když se to zruší a zbytek prodá na náhradní díly. Kromě té skříně bude použitelné téměř všechno.
Bohužel opravuji vlaky v Michli
Něco podobného se mi stalo před dvaceti lety v Příbrami. Ukradli mi auto, já to nahlásil. Policie ho našla v poli zapálené. Tak mě informovali že je tam a tam a že si ho mám odvézt ( na tom poli ) když jsem tam přijel s podvalem tak tam byla jen vypálená tráva. Znova na policii že tam auto není. Jen okomentovali a ani nic nesepsali. Objel jsem kovošroty v okolí a hned jsem věděl kdo ho tam dal. A pak pomáhat a chránit.
1
Sledujících
0
Sleduje
1
Sledujících
0
Sleduje
Bohnice hadr