Dávno již tomu, snad někdy na přelomu tisícíletí, jsem byl v NG ve Veletržním paláci. Před stálou expozicí byla v chodbě v zasklených vitrínách výstava dočasná. Dodnes se pamatuji, že jedním z exponátů byla lahvička s čímsi. U ní byl nápis: "Vychc... jsem se, vysr... jsem se, ostříhal jsem si nehty, píchnul jsem se do prstu, plivnul jsem..." Autor: Milan Knížák. Původ koulí tedy může být klidně z ČR. (Nedělám si legraci, takový exponát opravdu v NG byl, text byl možná ještě expresivnější, delší, ale za jeho přibližný obsah a autora ručím).
Záhada je tedy konečně vysvětlena: jde o moderní umění – exponáty v hodnotě několika milionů, vytvořené novou výtvarnou technikou tzv. kanalizace.
„Zdeněk by pro něj ze starého přátelství udělal tu službu i zadarmo, ale v rámci zločinného jednání se Jiří snažil jednat poctivě, a proto úplatek předal. Zdeněk ovšem tu intervenci neprovedl a při nejbližší příležitosti Jiřímu peníze vrátil.“
V rámci zločinného jednání tedy oba dva jednali nadmíru poctivě. Jediné, co by se tomu snad dalo vytknout, je to neustálé používání neekologických igelitek.
Jestliže vedoucí pedagožka ateliéru Nových médií 2 na Akademii výtvarných umění v Praze v rámci prezentace diplomových prací skáče nahá na trampolíně a tvrdí, že točení prsy je umění, pak močení na povel je opravdovým vrcholem současné kvalitní umělecké tvorby a do budoucna se tedy bez této dovednosti žádné opravdu kvalitní umělecké dílo obejít prostě nemůže. Všichni studenti uměleckých škol by proto točení prsy i močení na povel měli naprosto spolehlivě ovládat. Bez těchto základních dovedností není dnes už asi vůbec možné uvažovat o získání vysokoškolského diplomu.
Letní čas máme většinu roku a většině lidí vyhovuje víc než standartní středoevropský čas co máme v zimě tak by jsme měli mít ten letní napořád a bude po těch nesmyslných každoročních hádkách.
Politici v bruselu do toho nemají co kecat, už to mohlo být dávno vyřešené.
Důležitá je dnes samozřejmě také ochrana menšin a například mně by spíše vyhovovalo, kdyby se půlnoc posunula na poledne. V Bruselu se sice o té ochraně menšin mluví pořád a pořád, ale o rozumném návrhu naší menšiny se ještě jednat vůbec ani nezačalo! A to už bude za hodinu poledne (vlastně tedy půlnoc). Jestli je nějaká rovnost, mám jako každý člověk i já právo spánek! Proto žádáme noční klid přes den (vlastně přes noc) – je to naše lidské právo. Žádáme také o právo nazývat interval mezi vaší osmou a osmnáctou hodinou nocí. Nikomu to neublíží a mnoha lidem to pomůže.
Pane Kartousi, když někdo napíše „...podle FSB měli kontakty na Ukrajince...“ a někdo jiný zas třeba napíše „... podle progresivistů neexistuje pohlaví...“, budu samozřejmě tomu sdělení, že teroristé z Krasnogorsku měli kontakty na Ukrajince věřit úplně stejně, jako tomu sdělení, že neexistuje pohlaví.
(Pak se ale podívám „tam dolů“ a zachvátí mě panika: Jak to, že neexistuje, když ho mám? Je možné, že by FSB měla špatné informace?)
Kdysi jsem si myslel, že Halík by místo Klause byl skvělým prezidentem. Pak jsem pochopil, že je úplně stejně sebestředný jako Klaus.
Kdysi jsem se rád zamýšlel nad jeho knihami, ale tím svým „určitým pochopením pro vystřílení redakce Charlie Hebdo“ a absolutním nepochopením toho, co lidem vadí, když „postava Ježíše na jevišti v brněnském divadle znásilňuje muslimku“, mě naprosto zklamal, jeho myšlenky pro mě ztratily hodnotu. Nejde o žádnou nenávist, prostě Halíka jako duchovní autoritu už neuznávám.
Tak se nezblázněte, no. Prostě se jenom trochu uskromníme a nebudeme jezdit v autech a bydlet v domech. To je celkem maličkost oproti tomu, až bude muset být klimaticky neutrální i každý člověk sám osobně... (Nejhorší skleníkový plyn je pochopitelně metan.)
Ale například i lesy jsou dnes zdrojem emisí. Dříve lesy v ČR pohlcovaly okolo sedmi milionů tun CO2 ročně, dnes však kvůli kůrovcové kalamitě naopak emitují přibližně pět milionů tun CO2 za rok. Zatím se tedy vůbec neví, jak lesy k té klimatické neutralitě přinutit.
„Studie v časopise Frontiers Climate Change nasvědčuje tomu, že Amazonský prales přispívá k oteplování.“
Nakonec lesy budou samy pro sebe potřebovat všechen kyslík a ještě budou svým hynutím tvořit metan, takže planetu by mohl zachránit už jedině nábytkářský průmysl.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Při současném ekonomickém trendu v Německu je docela možné, že za čtyři roky budeme mít opravdu platy jako v Německu a Němci budou dokonce mít platy jako v Agrofertu.