Živnostnici už ted jsou tak drazí, že se vyplatí si nářadí koupit a udělat si to sám a pak to nářadí třeba prodat. Zas taková věda to řemeslo taky není.... Zvlašt když si vzpomenu, že na učnak sli jen ti co leta balancovali mezi ZŠ a zvláštní školou (moje generace 1985)
To je jako dělat pro erár kvalifikace nedělám nic ale dělám to dobře.
A kolik lidí umí umí učit z řad těch chytráků, kteří na učitele kydají hnůj? Přitom mnozí z nich nedokázali naučit ani vlastní děti slušně pozdravit.
Čím to, že učitelé nekecají do práce kuchařům, horníkům, právníkům, ale na práci učitele je každý řezník hnedle "expert"?
Ti ostatní nestávkuji a většina ani nemůže stávkují neustále kantoři a zemědělci.
To sice můžete. Ale znevažovat učitelské povolání, to je pitomost a každý kdo to dělá, by si to měl jít vyzkoušet . Mít na starosti až 30 dětí, zklidnit je, mít za ně zodpovědnost po celou dobu vyučování i 6 hodin denně, něco je i naučit, pracovat bez přestávky, kdy mají učitelé dozory, tak to je hodně únavné. Zvlášť když mnozí rodiče se dětem doma moc nevěnují a myslí si, že je mají všechno naučit ve škole a doma s tím neotravovat.
Kolik učitelů umí učit ?
Pokračování: Viz např. písničkáři Vlasta Třešňák a Jarda Hutka. Celkem racionálním důvodem k ochraně hranic byl zájem státu zabránit tomu, aby uprchlíci sebou do emigrace odnášeli důležité či dokonce tajné materiály, což se běžně dělo, protože každý chtěl mít ,,něco do začátku“. Komunisté navíc měli za to, pokud někdo v Československu zdarma získal vzdělání, především vysokoškolské, měl by společnosti vrátit to, co do něj vložila, nikoli po promoci či pár letech praxe zmizel za hranice, aby jeho kompetencí, například medicínských či inženýrských, využívali ve prospěch těch, kteří jim k nim nepomohli. Nerudová a jí podobní ,,bojovníci proti komunismu“ (pětatřicet let po převratu!) vytrvale zamlčují, že armáda, policie a četníci v časech první, tedy demokratické republiky také stříleli do lidí, dokonce salvami do davů – a za necelých 20 let usmrtili přitom cca 700 lidí včetně žen a dětí (tedy více než komunisté za 40 let své vlády), kteří se v době hospodářské krize zúčastnili dělnických demonstrací nebo žádali vládu o uznání určitých práv, jako například sudetští Němci. Nerudové ostrý šleh proti Kateřině Konečné ,,komunisté řešili migraci tak, že na hranicích stříleli do lidí“ svědčí o její dlouhodobé mentální, ale také morální indispozici a měla kliku, že Konečná nevyužila skvělé nahrávky na smeč, protože v tu chvíli si uvědomila, že v demokratickém Československu bylo orgány státu zabito na hranicích i mimo ně téměř třikrát více lidí než ,,za bolševika“. Dokončení níže.
Děláte si srandu že tu obhajujete bolševickou lůzu co zavírala lidi za názor. O vyvlastňování které probíhalo ještě v osmdesátých létech také asi nevíte. Lidé rychle zapomínají na to co ti zločinci tady prováděli
391
Sledujících
0
Sleduje
391
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Bylo to Stačilo, tak proč přepočítávat víc než JEN 5 okrsků?. Když se přepočítávalo v roce 2017 kvůli Kupkovi, tak se přepočítala POLOVINA OKRSKŮ v kraji..
"Martin Kupka získal poslanecký mandát za ODS. Zjistil to Nejvyšší správní soud, který v neděli projednal stížnost na výsledek sněmovních voleb ve Středočeském kraji. Tu podal tamní volič. Úředníci soudu proto poslední týden přepočítávali hlasy téměř z poloviny kraje. Ukázalo se, že členové volebních komisí skutečně chybovali, a to celkem v asi 160 okrscích z 915 kontrolovaných"Odkaz
Takže opět dvojí metr, že.
"Soud při přepočítání nenašel pro Stačilo! devět hlasů, ale jen čtyři. „Ve volebním okrsku Kacanovy nebyly ve prospěch navrhovatelky započteny tři platné hlasy a ve volebním okrsku Křižany nebyl ve prospěch navrhovatelky započten jeden platný hlas,“ doplnila mluvčí soudu Karolina Francová."
Když byly ve dvou okrscích ze 4 kontrolovaných 4 potřebné hlasy, kolik by jich bylo při přepočítání všech nebo aspoň jako pro Kupku poloviny okrsků v kraji.
Doplňuji pro "matematiky" v diskusi:
Polovina kraje je polovina bez ohledu na velikost a počet obyvatel. 4 okrsky Libereckého kraje nejsou polovina Libereckého kraje.
V Libereckém kraji je 582 okrsků. Takže polovina by byla 291 okrsků. Pak by to bylo stejné přepočítání jako u Kupky.
Odkaz 1
11 odpovědí
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Bolševická lůza nemá právo volit