Není kamioňák jako kamioňák, ale předminulou neděli jsem jel po šestce na Vary, byla mlha a dojel jsem auto které jelo 80, zpomalil jsem a jel za ním. Zezadu se přiblížil kamión a nalepil se mi na pr..l, no a když jsme se přiblížili k přejezdu u odbočky na Rakovník a auto přede mnou zpomalilo na 50 tak já samozřejmě také, no a kamioňák nás oba na tom přejedu předjel. Mám špatné zkušenosti s kamióňáky hlavně zahraničními (nejhorší Poláci), ale ještě horší jsou dodávkáři. Zažil jsem na silnici už hodně, včetně vybržďování a vytlačování od obou těchto skupin.
Řeší se telefon a příslušenství.Váš komentář je mimo.Navíc,když si kuřák vyndavá krabičku,z kapsy,když si vyndá zapalovač a zapálí si,pořád kouká před sebe,koukáte i Vy před sebe,když ťukáte do mobilu?!Dost pochybuju.Oboji je špatně,ale určitě více nebezpečný je psaní zprávy za jízdy.
A co dělá kuřák když mu spadne vaigl do klína?
Uzeniny jsou dnes takové, jaké zákazníci kupují, když nekupujete nejlevnější hnus ze supermarketu, tak se dají bez problému najít kvalitní. To s tím, že se maso napěchuje sajrajtem a váží dvojnásobek, je naprostá blbost...
Zkuste se podívat na toto Odkaz 1 a mnoho dalších videí.
Nevím jak je autor starý, ale tohle mohl vyplodit jen někdo, kdo tu dobu nezažil, nebo si to u něj někdo objednal aby zmátl ty co se narodili po roce 1989. Uzeniny jsou dnes bída s nouzí a maso viděly jen z rychlíku, maso je napěchované sairajtem, kdy tímto způsobem udělají z 10 kg 20kg. A s tou trvanlivostí to také není pravda, ta byla menší než je dnes díky chemii. Něco se v této době zlepšilo, ale potraviny nacpané chemií to nejsou.
V 61 letech jezdit lyžovat do Alp na sjezdovky, které vyžadují postřeh, hbitost a precizní ovládání lyží je holý nerozum.
Věk s tím nemá nic společného, nevíte proč a na jak obtížné sjezdovce se to stalo. S věkem přicházejí omezení, ale ne u každého je to stejné. Mně táhne na 65 a stále jezdím na lyže i do Alp.
A co senioři (nejen oni), je jich mnoho co používají tlačítkové telefony a díky "aplikacím" jsou odříznuti od slev. Mladí manažeři těchto obchodů zapomínají na to že existují ještě lidé kteří si s novými technologiemi nerozumí. Je to zvrácenost doby, jak jednoduché by bylo dát slevu všem bez těch kupónů, to by zrychlilo nákupy bez nějakých dalších aplikací a jejich funkcí.
Pokud se podíváme na platy ve státní sféře, jsme jediným státem, kde jsou vyšší, a to podstatně, než ve sféře soukromé, která stát financuje a živí. Státní odboráři prostě vytvářejí tlak na vládu, aby donekonečna navyšovala jejich mzdy z nějakého bezedného imaginárního balíku peněz, zatímco soukromá sféra si na případné navýšení platů pro své zaměstnance musí vydělat a z vyplacených mezd odvést tučnou daň, na kterou musí, samozřejmě, vydělat také.
Pokud je tedy mzda ve státní sféře vyšší, než v té soukromé, doporučil bych jít formou přerozdělení odměňování státních zaměstnanců. Prostě ubrat těm, jejichž mzdy jsou až nekřesťansky neúměrně vysoké a takto získané prostředky přerozdělit mezi státní zaměstnance, kteří mají mzdy neúměrně nízké. Proč třeba soudní zapisovatelky pláčou, že dostávají mizivou odměnu za práci, když soudci mají šestimístné mzdy většinou nezačínající jedničkou? Proč si tyto resorty neřeší svoje mzdové problémy interně, ale zatěžují svými stupňujícími se požadavky státní rozpočet a zadlužují na úkor osobního blahobytu budoucí generace. Pokud by se například soudce měl uskrovnit a přispět snížením své mzdy na zvýšení mezd svých asistentů, třeba by se zamyslel nad tím, jestli jich opravdu tolik potřebuje a jestli by je raději neměl uvolnit pro práci ve sféře soukromé, kde zoufale chybí kvalitní zaměstnanci. A to samé platí i u dalších státních úředníků. Je třeba pochopit, že ty peníze prostě nejsou imaginární a že státní dluh, ty půjčené peníze, které dnes "projídáme", bude muset jednou někdo splatit. A nebude to nikdo jiný, než naše vnoučata a pravnoučata
Ono to je řešitelné, jen by stačilo ve státní sféře pořádně zamést, je nás cca 10 mil. když odečtete děti, školáky a důchodce zbyde cca 5 mil. a z toho je cca 1 milión "pracujících" ve státní sféře (rozumějte placeno z daní) a zbývající 4 miliony lidí na ně vydělávají. To rozhodně není dobrý poměr. Jsou to oficiální data, kdo chce, tak si je na internetu snadno zjistí.
Pane Míča Vy jste fakt produkt této demoliční vlády, opět a pořád se oháníte průměrnou mzdou na kterou dosáhne zhruba polovina občanů této země. Proto jsou lidé tak nespokojeni, protože jim podsouváte něco na co většina nedosáhne. Můžete tvrdit , že každý je strůjcem svého osudu, ale každý se nemůže živit jako nic neříkající manažer nebo ajťák, je pěkné na počítači vytvořit rohlík, ale někdo ho musí upéct a udělat na to se zapomíná. Děje se ta samá chyba jako za minulého režimu politici lžou a věří tomu!
Bohužel se hluboce mýlíte, na průměrnou mzdu opravdu nedosáhne zdaleka polovina občanů, to by jste musel mluvit o mediánu a ten se pohybuje okolo 36650,- navíc se pohybujeme v hrubém a na to jaksi zapomněl autor když vypočítával kolik litrů benzínu si dnes za průměrnou mzdu koupí, nekoupí ani náhodou.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
1990
Ceny vody pitné pro domácnosti a vody odpadní odvedené z domácnosti od roku 1953 platily v nezměněné výši až do liberalizace cen 1. 1. 1991:
Cena vody pitné 0,60 Kčs/m3
Cena vody odpadní 0,20 Kčs/m3
Proč nenapíšou o tomto článek?
2 odpovědi
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Protože hledají jak to navlíknout na Babiše.