5 osob. Věk 22 až 89 .. jeden postižený , jeden ležák.
Dům , jedno sociální zařízení, jedna kuchyň.
Jde to. Je to o zvyku, o trpělivosti, toleranci.
Ano, soukromí téměř žádné, ale každý má svůj pokoj, může se zavřít.
Stačí nastavit pravidla a jde to.
Všechno jde, stačí jen chtít.
Ale my nemáme mezi sebou problém, pak by to jistě bylo horší.
Mí rodiče nikdy nebyli na klasické dovolené u moře, nechodili lyžovat, nechodili do restaurace. Celý život šetřili a postavili sami dům..teda opravili..100 let starý.
Protože tady chtěli dožít, věnovali mi ho s tím že je doopatruju. Někdo mi ten starý dům, vyžadující opravu závidí. A co je na tom, že stojí u hlavního tahu do města, že je tady hluk, neda se pořádně vyjet .
Stát mi to teď dává vyžrat. Vysoká daň ( teď byla cca 3000, protože město ) i ten plyn jak brzy vezmou, nařídí zateplení. A že na to pečující matko nemáš ? Pak nemáš právo vlastnit starý dům.. Však se najde bohatý, co si to zaslouží a užije daleko víc.
Opravdu si myslíte, že když někdo žádá o dávku, má peníze na zateplení domu? Celý život platil daně při nákupu materiálu , platí daň z nemovitosti, kolikrát nebyl ani na dovolené. Kolik lidí bydlí v bytech byli na dovolené každý . Tak teď budete trestat majitelé starých nemovitostí? Za to že celý život šetřili ?
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Moje postižená dcera čeká na vyšetření u zubaře pro neošetřitelné pacienty rok i když vědí že má kazy. A pak další rok na termín ošetření v narkóze. A to nic neprovedla, jen se narodila.
1 odpověď