Tak tohle je teda článek. Bohužel ať Francie či Chorvatsko, tak bude úspěch, když jim vstřelíme branku, o neprohře nemůžeme vůbec přemýšlet. To by musela být opravdu extra klika, jak měla jednadvacítka. Oba soupeři jsou kvalitativně o dvě třídy výše. Já bych se zaměřil na ostatní soupeře, aby nás škaredě nepřekvapili. Jen si vezměte druhý poločas posledního utkání repre v Olomouci. Naši připosraní soupeř lítal. On i ten Gibraltar má a bude mít svou kvalitu, která ty naše klubové náhradníky potrápí. Kdyby se konstalace vydařila a my postoupili, tak co tam chtějí dělat. Bránit na nula nula jedině. Jakýkoliv africký nebo americký (nedej bože jihoamerický) celek si s námi vytře zadek. Bohužel náš fotbal nesmírně upadl. Současné reprezentační "štěstí" je daleko více dílem haluze, než fotbalovosti. Tak rád bych se mýlil.
S novodobou kolaborací – službou cizí moci – je to dnes mnohem vážnější a mnohem horší, než to vypadá. Kolaboraci a poslušnost dnes vidíme spíše na opačné, „atlantické“ straně.
Ohebnost, poslušnost a kolaborace v zájmu cizí moci, hlavně té britsko-americké, je dnes podstatně širší a hlubší. A deformuje i progresivní média, nevládní organizace a část úřadů, respektive část úslužných kádrů. Pokud by byly britsko-americké zájmy totožné se zájmy Evropy a Čech, všechno by bylo v pořádku. Jenže – minimálně od roku 2014 a éry hybridní války v Evropě tomu tak není. V životním zájmu Evropy a speciální východní Evropy, bylo předcházet konfliktům na kontinentu.Takto evropští lídři fungovali za éry Kohla, Thatcherové, Chiraca…
A dokonce tak fungovaly i za éry Merkelové a Sarkozyho, když v roce 2008 na summitu NATO v Bukurešti zablokovaly pozvánku pro Ukrajinu a Gruzie. S rozumným argumentem, že expanzivní politika NATO by mohla vést k válce ve východní Evropě. A k ukončení éry volného obchodu a mírové prosperity EU.Namísto prozíravé evropské linie se však po Euromajdanu prosadila tvrdší – a výbušná – linie Británie a Spojených států. Za vydatné pomoci „atlantických jestřábů“ v EU a evropských vládách. Američané navzdory odporu Německa a Francie dále tlačili na program rozšiřování NATO o Ukrajinu. Vedle toho vyzbrojovali ukrajinskou armádu a podporovali její nasazení proti proruským separatistům a ruským menšinám na východě Ukrajiny, v Donbasu.
Je třeba znát dějiny, takhle mluvil Konrád Henlein.
Kdo jiný než advokát s celoživotní praxí v tresním právu by měl znát způsob, jak zabránit odsouzení za spáchaný skutek. Advokát nestojí NIKDY na straně spravedlnosti a pravdy. Cílem jeho snahy je VŽDYCKY (pokud možno) vyvrátit žalobu nebo alespoň zpochybnit důkazy, znevěrohodnit svědky a dosáhnout když už ne osvobození klienta, tak alespoň minimalizovat jeho trest. Natož, pokud se jedná o jeho osobu. Takový proces není o spravedlném rozsudku ale o schopnostech advokáta.🤔🤔🤔
Vy myslíte, že zam dtojí policoe. Naivko
Totální vypatlanina, právě v Itálii toho litují. nyní řeší v Římě a v Miláně výstavbu vlastních stadiónů, jak je to jinde velice běžné. Proč neudělat dva stadiony za peníze jednoho (zbytečně) velkého. Lepší dva - pro 20 tisíc a pro 4 tisíce, jak jeden pro 19 a výše. Není ve fotbale nic hnusnější, než když se hraje na prázdném nebo poloprázdném stadionu.
Jakmile díte "chce být víc s jedním rodičem", je to v 90 % případů výsledek toho, že jeden rodič na dítě tlačí. Rodič na dítě umí tlačit (jinak by neuměl vychovávat). Soudy by tomu měly odolávat, a vyžadovat po rodičích péči půl na půl kdykoliv jsou k tomu rodiče způsobilí. Místo toho soudy sklouzávají k tomu, že hodnotí, kdo je "lepší rodič" (tj. čí životní styl se soudci líbí víc), případně k tomu, který rodič lépe zpracoval děti. Výhodu v souboji o děti má vždy rodič, který se neštítí v očích dětí očerňovat toho druhého a kazit dětem vztah s tím druhým.
.
Už kdysi Ústavní soud vydal nález, ve kterém doporučoval dávat děti striktně do střídavé péče rodičů, a pokud jeden z rodičů tlačí na výlučnou, tak spíš chránit toho rodiče, který se tomuto souboji brání. Bohužel, v praxi to funguje stále jinak.
.
Osobně by mi ještě lepší přišla takzvaná "společná péče", tj. milí rodiče, je na vás, abyste si nastavili spravedlivá pravidla. Teprve, pokud to nedokážete, určí to soud, který se bude snažit o střídavou péči, a pokud ani ta nevyjde, tak soud bude chránit toho méně agresivního rodiče.
.
K tomu se ale dopracujeme až tak za sto let. Zatím ještě dlouho budou děti zlatým vejcem, o které se bojuje pro nasycení osobních ambicí, vykonání pomsty na druhém, a získání výživného.
Souhlasím, pokud jeden rodič zjevně tlačí dítě proti druhému, tak je jednoznačně prokázána jeho "rodičovská méněschopnost". V takových případech by měl mít neovlivňující rodič přednost.
Kabát a Farna...
Nepatří ani mezi nejposlouchanější a pokud jde o umělecký rozměr, tak je to ekvivalent Pepíka co má fusekle v sandálech a na svačinu řízek v chlebu.
Smutný ve všech ohledech kam se tahle cena dostala.
Za mě daleko kvalitnější a poslouchatelnější než Ztracený, nechápu, co na něm kdo vidí, asi hra managerů.
5
Sledujících
1
Sleduje
5
Sledujících
1
Sleduje
Máte-li málo problémů, dělejte to taky tak.
6 odpovědí
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Straním se takových, nechápu a nechci chápat.