Manipulace s trhem jak vyšitá .... Donald se ale lekl, kritizovali ho už úplně všichni i jeho příznivci a ztrácel rychle podporu. Mnoho z jeho voličů a voličů republikánu přišli o velké peníze a většina si to na rozdíl od pár miliardářů, kterými se on obklopil, nemůže dovolit. Navíc zdražil USA obsluhu druhu atd.
Je tragédie, že takový hlupák je na takové pozici, kde manipuluje s celým světem ... každopádně další poučení pro Russko a vlastně všechny, že s Trumpem se nejedná a nemá cenu o ničem bavit, ničemu nerozumí, co řekne v jednu hodinu, ve dvě neplatí atd. Čína každopádně také neuhne, nemá důvod a USA budou ta CLA bolet více než jí. Každopádně takhle se mezinárodní politika dělat prostě nedá a tohle budeme muset snášet, pokud si v USA neudělají pořádek, skoro 4 roky :(
všichni, kteří mají peníze na investičních účtech přišli o peníze. I v Česku
1/2 kg vařeného plecka, 1/2 kg uzeného masa, 2 rohlíky namočené ve vývaru, 5 žloutků, sníh z 5 bíllků, sůl, mletý pepř, kopřivy (když jsou, jinak něco zeleného - petržel, pažitka, čerstvý špenát atd. Vymazat pekáč, vysypat strouhankou, opatrně vložit směs - opatrně, aby bílky nespadly. V troubě cca 1/2 hodiny (podle toho, jak je nádivka vysoká)
Paní Černá, Vaše urážky Václava Havla a Váš "vybraný" slovník svědčí o tom, jaký jste člověk. Když civilizovaní lidé chtějí někoho kritizovat, volí úplně jiný slovník. Určitě by se Vám nelíbilo, kdyby o Vás někdo napsal, že jste zhrzená, zatrpklá, neúspěšná a neinteligentní žena.
Je to hnuska a dobře čitelná
4
Sledujících
0
Sleduje
4
Sledujících
0
Sleduje
Kdo nevydržel a prodal. Kdo neprodal vydělá.
1 odpověď
1
Sledujících
0
Sleduje
1
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
🙂 neprodala jsem, jenom slzím nad průběžným stavem