Pochybuju, že Nemci tu hledají nějaké bezpečí. To je zase kec. V pohraničí jsou nemovitosti levné, tak tam investují, to je celé.
Z hlediska bezpečnosti je otázka, co bude dřív, jestli válka s Rusem, tak je bezpečněji rozhodně v Německu, nebo občanská válka s muslimskou menšinou, brzy většinou, pak je bezpečněji u nás. Z tohoto pohledu, pokud někdo hledá bezpečí, ať koupí nemovitost v Kanadě, Austrálii,..no možná ve Švýcarsku.
Hm, to musí být úžasné. Poslouchání vymyšlených blábolů.
Umím si představit, že u spousty profesí, včetně té mojí, bude AI vykazovat menší chybovost a nahradí lidi. Ale zrovna u moderátora to nakonec dopadne tak, že sledování pořadů s AI bude pro plebs a poslouchat živého člověka bude luxus pro bohaté, za který se bude připlácet.
Naše druhé dítě je 2021. To ještě narazí na dost obsazené školy. Na druhou stranu, kdyby se nedostalo, v dalších letech bude volno.
Kdyby to bylo čistě na mně, klidně přispěji třeťátkem. Ale na dítě musí být dva a u nás ten druhý o tom nechce ani slyšet. Naopak, nejradši by neměl ani ty první dvě. Tak to (nejen) u nás je. Pro rýpaly - rozhodně se nenechávám manželem živit.
Ale ne. Je to ten folklór, jak píšete. Zrovna ruština a dějepis byly bohužel poplatné době. Ale učit se starořečtinu je úplně na nic. I ta latina. Měla jsem ji celkem dlouho. Bavilo to mě to, ale formátování ve Wordu nebo základy účetnictví by byly užitečnější. Někdo možná namítne, že jsem tedy měla jít na ekonomickou školu a ne gymnázium. Ale popravdě, ani mezi akademiky ta latina nemá využití.
Takže argument autora je, že po cyklostezce může jet jako prase, protože když se srazí s jiným uživatelem, tak to vlastně nevadí, protože oba mají ochranné pomůcky 🤨☹️ to jako fakt??
Proberte se! Na cyklostezce může jet třeba tříleté dítě, které se učí na kole jezdit! Nebo dítě na bruslích, které nezvládne tu zatáčku. Cyklostezka NENÍ, vážený autore, závodní dráha. U nás je frekventovaná cyklostezka, která ale je určena i pro pěší C09a. Cyklisté musí prostě jet opatrně. Takže i pozor na typ cyklostezky.
Sama jsem ve skupině těch, kteří mezery v logice dotahovali pílí a cílevědomostí. Tohle by pro mě byla poprava.
Ano, na technické a matematické obory je logika třeba. Humanitních odborníků tolik nepotřebujeme. To je pravda. Ale co třeba medicína, přírodní vědy, pedagogické směry? Děti, které by třeba tyto obory rády studovaly,skončí na učňácích. Nechápu, proč by třeba dívka, které prostě nejsou matematické logické "hádanky", nemohla být třeba psychiatrem, praktickým lékařem pro děti nebo učitelkou na prvním stupni. Místo toho půjde na nějakou střední ekonomku nebo se půjde učit na kuchařku.
No, řekla bych, že to zpřetrhání dětských kolektivů autorka dost zlehčuje. Ano, jako dospělá to zpětně vidím jako ona, ale pro dítě to může být stres.. Někam patří a najednou přijde o jistoty a musí se začlenit do nového, již fungujícího kolektivu. Jasně, není to konec světa, přežije se to. Ale příjemné to není a radši bych se tomu s dětmi vyhla.
Stačilo mi naše stěhování,kdy dcera nastoupila po prazdninach do jiné školky. Do stávajícího kolektivu nezapadla, celý rok vzpomínala na starou školku a staré bydlení (5lete dítě !!) Trochu se to zlepšilo až po roce,kdy většina dětí, tj. ten utvořený kolektiv, odešla do školy. Ona zůstala, třídy se přeskupily a vznikly nové kolektivy, kam měla šanci zapadnout.
Rovněž manžel měnil školu v 9 letech, přišel do uceleného kolektivu, už nikdy nezapadl.
Pro dítě to fakt není legrace.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
nakonec budou všichni osvč
1 odpověď