Každý máme telefon či jinou možnost, jak nás může někdo kontaktovat. To platí i o rodičích těchto dětí. A vím, že učitelé se ve velkém snaží rodiče dětí, které mají problémy ať už s docházkou, připojením, elektronikou či dalšími věcmi kontaktovat a pomoci jim najít řešení. Ale je spousta z nich, kterým zavoláte, vše vám odsouhlasí a potom skutek utek. Tohle se ale děje i v normální výuce, takže nedělejte z distančního vyučování katastrofické scénáře. Je to o rodině, výchově a stanovení si určitých mezí a denního režimu. Ty rodiče a děti, kteří mají zájem se učit, tak pro to dělají maximum. Těm rodičům, kterým to je jedno, tak jim to bude jedno i při běžné výuce stejně tak, jako dítěti samotnému. Tak to bylo, je a bude.
Očkovaní začínají mít jistá privilegia vidím. Vše to vychází ale z přesvědčení Blatného, že očkovaný vir mít nemůže a tím pádem ho nemůže přenášet. Což je přesvědčení chybné. Jak nemusí podstupovat test, když jdou na návštěvu do sociálního zařízení? Vždyť i očkovaný může vir mít a přenášet. Tak proč by neměl tedy test podstupovat. To začíná zavánět tohle.
Naprostá diskriminace neočkovaných. Ono totiž mezi očkovaným a neočkovaným není pomale žádný rozdíl. Oba vir mohou chytit. Oba vir mohou roznášet. Oba jsou pro své okolí stejně nebezpeční........ Jediný rozdíl je v tom, že by očkovaný měl mít lehčí průběh. Takže diskriminace neskutečná. Něco jiného by bylo, kdyby vakcinace pomohla proti přenosu viru.
To je stále dokola. Je určité nařízení, které je pro všechny stejné. Nikdo nemá žádné vyjímky. Zákrok byl trochu drsný, ale když někomu 7 minut vysvětlujete, aby si nasadil dle nařízení roušku a on furt ne a ne, tak je prostě potřeba zakročit trochu jinak. No a paní je blbka, která dělá úplně, ale úplně to stejné a jen se zviditelňuje. Nic víc, nic míň.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ale tohle přeci tělocvik ve školách ovlivňuje naprosto minimálně. Tohle je o rodičích, jak své děti vychovávají, jestli je vedou ke sportu a pravidelně s nimi sportují. Znám jich celou řadu. Následně znám celou řadu těch, kteří zase tráví čas u telefonů, počítačů a jiné elektroniky. A že by děti nemohly sportovat? Mohou. Z toho vychází jedno. Kdo sportuje rád, rodiče ho k tomu vedou, tak sportoval před Covidem, při něm a bude sportovat i po něm. No a ten, kdo k tomu veden není a radši je u elektroniky nebo mu je elektronika dávána jako správné vedení volného času, tak ten prostě sportovat nebude. Furt se v tom hledá senzace a píší se katastrofické scénáře.
2 odpovědi