A hlavně - dbejte na zdravou životosprávu. Lidi konzumují jedy a příliš mnoho cukru, který je doslova palivem pro rakovinové buňky. Sama nemám vzorný jídelníček, ale snažím se - každý den alespoň hrst zeleniny jako jsou ředkvičky, jarní cibulka, česnek (který je prý jako prevence rakoviny úplně nejlepší), zelený čaj, ... Lidi si neuvědomují, jak moc rakovina souvisí s jídlem (hl. se sacharidy).
Zemřela mladá žena, která devět let bojovala s maligním onemocněním a Vy přihodíte ředkvičky a česnek....
Bože vy jste ale krav- co třeba špinavý pochcany bezdomovci to mají pořád měnit židle, nemyslíte že je jednodušší kus papíru
Samozřejmě, že papír je dobré řešení. Nic to nemění na tom, že by se touto cestou/ přes židli jako kontaminovaným předmětem přenášely ( při běžné manipulaci) infekční choroby. Viz. moje předcházející odpověď: je to stejný mýtus jako, že se někdo nakazil ze záchodového prkénka. Venerologové to poslouchají každý den 🙂.
Jak? Celkem jednoduše. Např. když si na židli před vámi sedne někdo v kraťasech a má na nohou třeba kožní svrab, taky byste si po něm na židli s přehledem a bez obav sedla? Já teda ne. Zamyslete se, zda nejste jednodušší spíš vy.
No, tak šance z té židle chytit svrab je nulová. Nákaza kontaminovaným předmětem , zvláště u svrabu vyžaduje nějaké podmínky.Spát v ložním prádle po infikovaném jistě tam už to riziko je. Ale chytit svrab ze židle je stejný mýtus jako kapavku ze záchodovýho prkýnka. Ale tady v názoru nejde o jednoduchost jako spíš o odborné znalosti :-)
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
"V devadesátých letech šlo i podle pamětníků o celkem běžnou praxi. Když se rodiče vydali na nákup s dítětem, nechali ho za příznivého počasí v kočárku venku před krámem samotné, aby si mohli v klidu nakoupit."
Co to je, "v klidu nakoupit" ?
Vždyť nás do obchodu v té době s kočárkem nikdo nepustil.
3 odpovědi