Z článku.... stinné stránky,treba chudoba???!!!??....no když je zde teď takový ráj, milý autore, proč stát vydává na dávkách rok od roku vice a vice miliard???? Další blábol.... lidé museli mlčet když ti nahoře páchali zlo....no dnes sice mlčet nemusí ale Ti nahoře to zlo páchají dál a ještě se tem lidem smějí do obličeje!!!Za socialismu chudoba,no a dnes rozkvetlá země,, akorát s dluhem3,5 biloonu!!!To se nám to rozkvétá když nam lidé půjčují!!!!
Naberme trošku guláše z této slataniny.... takže autor se boji dluhů pro sve vnuky, ujišťuji autora ,ze ty 3,5 bilionu Kč které tato vlada dluží budou platit ještě jeho pravnuci,ne tak ovšem vnuci Fialovy!Dále se bojí Kotenovy fasizace, když Topolánek vyřvával v parlamentu!! Sudetacke "přijde den,nebo že bude noc dlouhych nožů,to se nebál???No ale on byl přece "demokrat" z ODS a to se může!!
Chtěl bych upozornit pana Lobkovice že do nejostudnejsi etapy našich dejin jsme nevstoupili s Babišem,ale už v devadesatych letech kdy zde ODS začala pomocí nastrcenych kmotrů okrádat tuto zemi no a pak ta ostuda pokracovala panem Nečasem no a ještě do října tato země bude v ostudě diky panu Fialovi.No a ten degenerovany mozek to jste myslel toho alkoholika co zde 1,1.1990 vyřvával že tato země nevzkveta???Tak s tim souhlasím!
A že lhal v přímém přenosu Fiala,to Vám nevadí?A co packal Bartoš, či další usvědčený lhář min.zdravotnictvi/tyto leky nejsou v celé Evropě/v Polsku ovsem jsou.Tito lidé Vám nevadí ve vedení země??? Mně tedy dost.Co Stanjura... snížíme deficit.....o 1 bilion větší zadlužení!!!Autore Vy byste se uplatnil v Rudém právu!!!
Milý autore, proč nenapíšeš vzpomínáte jak vládl Nečas s Kalouskem???Ja vím o TOM se psát nesmí!!!!Tak jen pro připomenutí! Nečas si platil milenku z nasich daní,Kalousek pridal duchodcum 30 kc ,ale cirkvim ooslal 100 miliard!!Kalousek zrušil proplacení prvnich 3 dnu nemocenske,ale poslanců se to netykalo.Zavedl platby za polozku na receptu ale feťáků a bezdomovců se to netykalo!!!Zavedl poplatky v nemocnici ale jistych menšin se to netykalo.Nevázeny autore proč o to nepíšeš????Ja vim nesmíš!!!!
3
Sledujících
0
Sleduje
3
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Soudruhu dej bacha aby ti nepraskla cévka
3 odpovědi
1
Sledujících
0
Sleduje
1
Sledujících
0
Sleduje
Rozhodně nejsem soudruh ,ale ani ne fanatický obdivovatel pana Fialy a "poctivé"ODS, KMOTŘE!!!!!P.S.jsem rád že jste mi to vysvetlil rozdíl mezi tou chudobu tehdy a dnes!!!