Jedinou možnou cestou, jak si zachovat aspoň průměrnou životní úroveň a zdravý rozum je vystoupit z tohoto židobolševického spolku vedeného lidským odpadem.
Strašně obětavý člověk, sednout si za čtvrt mega do senátu, to chce opravdu odvahu. Posílat cizí lidi na frontu od toho máme Řepku, Černochovou, Fialu a Řeporyjské sádlo.
Takže se vlastně nic moc nezměnilo, teď se strašíme Rusem v Berlíně. Soudíme učitelky, když chtějí,aby si děti vyhledali informace i z jiných zdrojů, než z vládní propagandy. Za názor, i když hloupý dostanete víc let v kriminále, než za zabití.
Není to diskriminace, je to svobodná volba, jestli si koupím dvakrát předražené zboží s aplikací, nebo třikrát bez aplikace. Zkrátka digitalizace usnadňuje život.
Je zajímavé, že na jednu stranu se mluví o Rusku jako státu negramotných mužiků a na druhou stranu jako vládcích kyberprostoru. USA má určitě větší možnosti, kterých jistě využívá. A mimochodem korespondenční volby tomu hojně napomáhají.
ODS a jejich pohůnci, by radši posílali na Ukrajinu české občany. Protože se většinou nevrátí a zbydou po nich domy a byty. Postupně tím vyřeší bytovou krizi.
Projekt bohatých, jak vysát poslední peníze z chudých. Vliv na klima to nemá absolutně žádný. Starý komunisti můžou jen závidět těmto Novým, jak zblbnout celý svět vymyšlenými vědeckými poznatky.
0
Sledujících
2
Sleduje
0
Sledujících
2
Sleduje
Věřím, že restauratéři to nemají lehké, ale ruku na srdce, nevolili jste tuhle sebranku za slib, že zruší registrační pokladny.