Myslím, že této paní a všem dalším takovým chybí soudnost. Mám necelých 190cm a také mi vadí, že je nejen v letadle ale i v dalších dopravních prostředcích místa poskrovnu. Holt jsem mimo standardní rozměry. ale na šířku sedadla se bez problémů vejdu. Může být ráda, že v letadle neplatila za sebe jako za nadváhu zavazadla. Platila "pouze" za další sedadlo vedle sebe aby se tam vešla, takže ve finále je to stejné...
Tento novodobý zvyk je něco otřesného. Kdo na to přišel? Byznys a všichni "ti slavní", kteří se potřebují zviditelnit. Potom ti ostatní, kteří je potřebují kopírovat aby snad náhodou nebyli za tupce a nezaspali dobu, protože to viděli časopise nebo v televizi a zdravý rozum, rozsvítit stromek až na Štědrý den, jde stranou.
To je opět o tom, že dětičky nemohou dostávat domácí úkoly. Místo toho aby rodiče byli rádi, že se jejich děti budou vzdělávat, brojí proti tomu, aby učitel nedával náhodou jejich ratolestem domácí úkoly. Obzvláště, když na to nemá nárok... Stupidní nařízení a ještě hloupější místní Sherlock Holmes, který si školu plete s detektivkou. Nevím, co vyroste z jeho dítěte a jeho spolužáků, kteří si o tom určitě řeknou mezi sebou jakého má tatínka borce, když mu tohle jeho morálka dovolí...
Ano, nad tímto problémem, že v porovnání s takovýmito znečišťovateli je problém spalovacích motorů v automobilech nicotný, se málokdo zamyslí. My v Evropě budeme sami sobě zavádět zpřísňující (a zdražující) kriteria, ale co v budou dělat v Africe, Asii, Jižní Americe? Už vidím jak třeba v Somálsku, Indii nebo na pampě v Argentině jezdí v elektromobilu...
Světový problém je hlavně přeprava samotná. Kdyby se nepřeváželo zboží zbytečně přes celý svět, spousta znečištění by ubyla. Lidí je na světě také více než dříve. Nyní téměř 8,2 miliardy lidí. Všichni musí jíst, topit, někam se přepravovat, tzn. spousta emisí... To se musí přeci na ovzduší negativně projevit.
Když jsem chodil do školy (v 70. letech), Čína neměla miliardu obyvatel. O Indii tehdy nikdo nemluvil. Teď má Indie (1,456 miliardy) více obyvatel než Čína (1,418 miliardy) ...
Že děti zlobí je normální. Podstatné je jak se chovají jejich rodiče, jestli se jim věnují a není jim jedno co děti za jejich zády dělají. Pak se může klidně stát to, co se stalo v příběhu číšníkovi.
Byl jsem se svými dětmi a jejich dětmi na 4 dny na pobytu v penzionu na horách. Musím říci, že se tam dělo, bohužel z naší strany, přesně to co je popsáno v článku. Mí synové si dětí moc nevšímali a nechali je hrát si podle libosti. Že se to personálu moc nelíbí nám dal najevo za krátkou chvíli.
S mými dětmi to ale k činnosti nijak nehnulo. Číšník kvůli nim posléze rozlil pivo. Nakonec jsem to nevydržel já, dědeček, a protože mě bylo číšníka líto, vnučky jsem usměrnil sám. Díky této zkušenosti článku věřím, že to tak klidně (v nadsázce) může být. Současná mladá generace spoustu věcí neřeší včas, (stylem: co řešíte, vždyť se ještě nic nestalo) a pak jenom nevěřícně kouká, když se něco stane.
Pan komentátor se potřeboval ukázat zajímavý... Už když se před lety opírali do Hertla co si to dovolil za fintu, že to má být zesměšňování? A v čem? Že hráč vymyslí parádní finesu a soupeř mu ji sežere? Proto se to hraje! A co Forsbergovo zakončení jednou rukou? Nebo Zidanova klička? Neměli by se dát také na pranýř nebo jim dát na měsíc distanc? Když jsem před lety trénoval fotbal s nadšením se "Zidanovku" učily děti na tréninku.
A k tomu by mohli promítat Haška v dresu Spartaku Moskva, ukázat smlouvu na kolik si přišel a jeho oslavné komentáře, jak se do Moskvy těší. Je to ubožák.
Myslím, že nemáte pravdu. Dominiku Haškovi, jestli jste to nepochopil, nejde o peníze, ale o morálku. NHL a MOV si v tomto směru mohou podat ruce.
Ano, na náš fotbal se dalo chvílemi dívat jako na docela sympatický. To bylo vždy, když jsme se přízpůsobili v aktivitě a rychlosti Gruzii. Když jsme ale začali hrát náš oblíbený typický styl na "zanďoura", kdy více přihrávek směřuje dozadu a do stran, popř. až na brankáře, nedá se na to dívat.
Nebylo se tedy čemu divit, že soupeř nás dokázal zatlačit ve druhém poločase na naši polovinu a byli jsme nakonec rádi za výsledek 2:1. Ať žije "dodržování taktických pokynů držet a hlavně zbytečně neztratit balon" kopat si s ním na své polovině a bát se jít do toho co dělá fotbal fotbalem, tj. umět obejít protihráče. Že se takovým přečíslením hra zrychlí a vytvoří se šance je tomu kdo fotbalu rozumí jasné. Je jedno, jestli taktiku "na zanďoura" vymyslí Hašek nebo trenéři v lize.
Musím říci, že komentáře Karla Poborského se v dost případech fakt nedaly poslouchat.
Je to směšné. A hlavně, nebýt Tvrdíka, byl by klid. Dva chlapi si v afektu vynadali a dál nic neřešili. Bohužel slovo ci.án, černoch apod. je trestné. Trenér Rada podobný problém odskákal ještě hůř.
Když si hráči, trenéři, funkcionáři nadávají do např. pánských či dámských přirození, to nevadí. To nevadí.
Chodím na fotbal i hokej. Je zajímavé, že s disciplinárkou nehne, když vulgární část hlediště skanduje, že rozhodčí jsou banda ču... a to tam jsou malé děti, mládež, ženy...
Mě, jako dospělému chlapovi z toho je stydno. Proč toto neřeší disciplinární komise?
Říká někdo, kdo má pouze základku. Byla jsem u rozhovoru této paní s jedním panem spisovatelem, neměla ani základní vědomosti - jen vždy mávla rukou a “ to nepotřebuju”.
A těch věcí, které chce studovat... dokonce i o sobotách. A k tomu všemu chce psát ještě román. Není to nějak moc na jednoho člověka? Zřejmě musela chodit na kvalitní základní školu...
Myslím, že Aňa Geislerová je úplně mimo. Trochu sebekritiky a pokory na druhém stupni ZŠ, by ji pomohlo k tomu, že by dostudovala konzervatoř a neměla jen základní školu, jak o sobě píše v článku. I když, pravda, v její profesi jí maturita nechybí...
Také jsem chodil do školy.... všichni jsme se učili (kdo chtěl) a ZDŠ nás připravila na další vzdělávání. Nikdo z mých vrstevníků neměl problém kvůli (ne) znalostem vystudovat.
Od takových lidí jako Aňa slyším neustále o biflování a jak by všechno změnili a jak je všechno špatně. Přeci existují věci, které se každý naučit a zapamatovat prostě musí. Nebo jsme na to již zapomněli?
Když takoví a další podobní se začnou vyjadřovat v takovéto diskusi, kolikrát jejich psaný projev stojí za to. Zřejmě měli na druhém stupni při výuce také nějaký blok...
5
Sledujících
0
Sleduje
5
Sledujících
0
Sleduje
Je to tak,tam Gendrová studia mají utrum.Ani tolik studentů Humanitních věd a pavěd nebude tolik co u nás.
3 odpovědi
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Ano, je to tak. V Číně mají ještě co objevovat. Vůbec tam nevědí co to je gender a všechny možné pseudodemokratická nařízení úžasných mozků z EU také nemusí dodržovat. Nemají na to čas. Musí pracovat a inovovat.