Takže když projel, tak to znamená, že tam byl prostor. A dopravaci tam neměli co postavat a kecat, ale měli řídit dopravu, aby se tam ta kolona nemusela dělat ještě delší.
Hrát na city kvůli zraněné řidičce a na vztek veřejnosti proti kamionakovi by jim šlo dobře šmejdum.
Taky mě napadlo, že to tam asi měl někdo řídit. Ono záleží kolik jich tam bylo. První je samozřejmě záchrana života.
Velmi, opravdu velmi kausa Jaluška připomíná kausu Cimický. Oba dva hrubé zneužívali svého nadřazeného postavení vůči ženám, oba dva je znásilňovali, oba dva přímo nebo nepřímo nutili ženy k mlčení, jeden jako psychiatr druhý jako šéf náboženské sekty. Rozdíl v závažnosti jejich chování nevidím žádný, snah jenom ten, že Jaluška nebyl navržen kolaborantem Milošem Zemanem na státní vyznamenání. Z mého pohledu pokud bude Jaluška prokuraturou obžalován, tak by měl u soudu vyfasovat taky 5 let na tvrdo.
Jenom mi dovolte se obecně zamyslet nad církvemi ať již je to církev Husitská, Římskokatolická nebo kterákoliv jiná. Na světě existuje asi 3000 různých církví a všechny je spojují dvě věci a těmi jsou touha po moci a touha majetku. Každá jde k tomuto jasnému cíli jinou cestou, třeba ta Římskokatolická ještě ve středověku, to je z historického pohledu nedávno, prováděla inkvizice a upalovala čarodějnice na náměstích.
Jak to pozoruji já, církve dnes mají spíše touhu pomáhat a konat dobro. Za mě až příliš. Protože ti, kterým pomáhají si toho kolikrát ani neváží.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
České dějiny jsou plné zajímavých paradoxů. Už kdysi nějaký nepohodlný prozatímní profesor zpochybnil Rukopisy a byl ihned patrně nejhanobenějším člověkem v zemi. Paradoxně se jeho univerzita necítila ohrožena a jmenovala ho řádným profesorem. A on opět rebeloval a šel s Omladinou a zastal se Žida Hilsnera. A založil politickou stranu a při svém představení ve Vídni se otočil zády k císařipánu, který ho označil za buřiče a nepodal mu ruku. A v téměř 65 letech odešel do exilu bojovat za náš samostatný stát. Na začátku byli jen tři. Mocenské špičky ho označovaly za kriminální živel a postavily ho a jeho rodinu mimo zákon. Vrátil se jako vítěz a v téměř 69 letech se stal prezidentem, v téměř 84 letech oslavil 28. Říjen na koni na Václavském náměstí - "...je třeba odporovat zlu, bránit svobodu i sebe. Kdyby mě někdo napadl, já bych se bil, třeba i cihlou, i kdybych ji měl ze zdi vyrvat...". To řekl téměř 84 letý kmet, humanista, profesor. Jmenoval se T. G. M. "Státy se udržují těmi principy, na kterých vznikly". Miluji T.G.M. a všechny lidi, nesoucí v srdci jeho odkaz. "Naše problémy musí být problémy světové, jinak to nejsou žádné problémy. My Češi se jen často utápíme v problémech našeho provinciálního hnojiště" (T.G.M.¨. Jsem hrdým Čechem a rád jsem přeplaval kanál La Manche pod vlajkou našeho státu. A jen tak na okraj - kdysi platilo, že pedagog i student mohli pít v hospodě, ale student nesměl pedagoga pozdravit. V opačném případě to byl skutečně idiot. Ale doby i mravy se mění, dnes si děti stěžují, že se mají učit, pak že mají chodit do práce, že se necítí komfortně.
1 odpověď
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ovšem TGM nikomu do debilů nenadaval. V tom je ten rozdíl, víš?